x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166656477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365531.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/147689154.jpg?ts=1
Intel Intel Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray Pentium G5420T 3.2GHz LGA1151 Tray (2)
  • 00675901523288
  • CM8068403360213
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Pentium
  • 92.15 92.15 EUR 1
    1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      92.15, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212986323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229745003.jpg?ts=1
      Intel Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. (1)
      Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • 05032037230919
      • 00735858495486
      • BX80708E2324G
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 89.40
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 89.85
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 89.35
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.35
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 88.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 88.20
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 88.35
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 88.35
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 88.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 88.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 88.40
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 88.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 88.65
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 87.75
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 87.25
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 87.60
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 87.60
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 89.40
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 89.25
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 89.35
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 89.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 89.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 89.50
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 89.65
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.65
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.65
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 90.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 90.65
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 91.05
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 92.15
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 92.25
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 92.25
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 92.25
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 92.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 92.25
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 91.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 92.10
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 92.10
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 92.10
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 91.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 92.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 92.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 93.15
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 93.15
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 93.15
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 81.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 80.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 81.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 80.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 80.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 80.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 79.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 78.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 79.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 91.05
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 90.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 90.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 90.75
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 90.75
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 90.55
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 90.55
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 92.10
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 92.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 93.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 93.30
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 91.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 91.75
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 91.75
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 92.60
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 92.60
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 92.10
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 91.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 92.15
    • info@vertaa.fi