x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166656477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161131625.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231738674.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161131624.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156148601.jpg?ts=1
Intel Intel PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI PENTIUM G6400 4,0 GHZ PROSESSORI Intel® Pentium® G6400 on edullinen prosessorivaihtoehto, joka soveltuu erinomaisesti esimerkiksi perheen yhteisessä käytössä olevaan tietokoneeseen. Edullisen hinnan ja tehokkuuden yhdistelmä Prosessoreissa on jopa 16 PCI Express 3.0 -kaistaa, joten prosessori soveltuu loistavasti edulliseen tietokoneeseen, joka kuitenkin omaa nykyaikaiset liitännät ja päivittämismahdollisuudet. Prosessori käyttää LGA 1200 kantaa, joten prosessori on myös helppo vaihtaa myöhemmin tehokkaampaan malliin, mikäli... (1)
  • 05032037187053
  • 00735858445924
  • 05032037187060
  • 5032037187053
  • BX80701G6400
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Pentium
  • 65.22 83.80 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Prosessori (CPU), 4 GHz, 2 ydintä (Dual Core), 4 säiettä, 4 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-2666 RAM, 16 PCI Express Gen 3.0 Lanes, LG...65.22, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      66.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Intel® Pentium® G6400 on edullinen prosessorivaihtoehto, joka soveltuu erinomaisesti esimerkiksi perheen yhteisessä käytössä olevaan tiet...76.40, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      78.45, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      - Malli: Intel Pentium Gold G6400 - Ydinten määrä: Dual-Core - Säikeiden määrä: 4 säiettä - Välimuisti: 4 Mt - Cache-muistin tiedot: Smar...83.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i9-11900 prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208608247.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Valmistajan tuotekoodi: BX8070811900 Ydinten määrä: 8 Kellotaajuus: 2.50 GHz Max. turbonopeus: 5.20 GHz Suoritinkanta: LGA1200 TDP: 65 W Sisäinen näytönohjain: Intel UHD Graphics 750 Sisältää jäähdyttimen: Kyllä (1)
      Intel Core i9-11900 prosessori
      1
    • Intel Core i7-9700
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217462456.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-9700 Core i7-9700 Core i7-9700 (1)
      Intel Core i7-9700
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 102.05
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 102.05
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 102.05
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 102.05
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 75.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 65.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 65.90
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 65.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 65.90
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 65.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 65.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 65.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 65.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 65.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 65.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 63.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 63.90
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 62.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 62.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 63.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 63.90
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 65.61
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 65.60
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.60
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 65.61
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 65.60
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 66.06
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 66.06
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 66.06
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 66.05
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 65.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 65.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 65.21
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 65.20
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 65.20
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 65.20
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 65.20
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 65.20
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 65.20
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 65.20
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 66.06
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 66.08
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 66.08
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 65.22
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 65.22
    • info@vertaa.fi