x
x
x Katso kategorioita x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
x Kategoriat
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • BlackBerry puhelimen laturi

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • BlackBerry Vehicle
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/9/6/9/blackberry-micro-usb-12v-automotive-charger-12864969.jpg
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/4/1/2/blackberry-micro-usb-12v-automotive-charger-20902412.jpg
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/6/2/0/blackberry-vehicle-20972620.jpg
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/4/9/6/9/blackberry-micro-usb-12v-automotive-charger-12864969.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzQvOS82LzkvYmxhY2tiZXJyeS1taWNyby11c2ItMTJ2LWF1dG9tb3RpdmUtY2hhcmdlci0xMjg2NDk2OS5qcGc=
      • //static3.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/4/1/2/blackberry-micro-usb-12v-automotive-charger-20902412.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvNC8xLzIvYmxhY2tiZXJyeS1taWNyby11c2ItMTJ2LWF1dG9tb3RpdmUtY2hhcmdlci0yMDkwMjQxMi5qcGc=
      • //static2.vertaa.fi/fotos/{{size}}/2/6/2/0/blackberry-vehicle-20972620.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcnRhYS5maS9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvNi8yLzAvYmxhY2tiZXJyeS12ZWhpY2xlLTIwOTcyNjIwLmpwZw==
      BlackBerry Vehicle (1)
      BlackBerry Vehicle
      Data-Systems Data-Systems
      7.7743145713607635 (8)
      20.7, ? (offer_sdt_unknown)
      Data-Systems Data-Systems
      7.7743145713607635 (8)
      20.7, ? (offer_sdt_unknown)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Doro DEFAULT
        • doro
      • Samsung DEFAULT
        • samsung
      • 4Gamers DEFAULT
        • 4gamers
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Doro (doro)
      • Samsung (samsung)
      • 4Gamers (4gamers)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • Ansmann (ansmann)
      • Acme Made (acme_made)
      • Akasa (akasa)
      • All Ride (all_ride)
      • Apple (apple)
      • Aukey (aukey)
      • Axis (axis)
      • Beeyo (beeyo)
      • Belkin (belkin)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • BlackBerry (blackberry)
      • Bluelounge (bluelounge)
      • Brodit (brodit)
      • Brother (brother)
      • C2G (c2g)
      • Cabstone (cabstone)
      • Camlink (camlink)
      • Canon (canon)
      • Cellular Line (cellular_line)
      • Celly (celly)
      • Cisco (cisco)
      • Clas Ohlson (clas_ohlson)
      • Connection N&C (connection_n_c)
      • coquediscount (coquediscount)
      • Datalogic (datalogic)
      • Deltaco (deltaco)
      • Devia (devia)
      • Digishop (digishop)
      • Duracell (duracell)
      • e-ville.com (e_ville_com)
      • Ednet (ednet)
      • Eiikon (eiikon)
      • Elephone (elephone)
      • Energizer (energizer)
      • Epzi (epzi)
      • Esselte (esselte)
      • ewent (ewent)
      • Exibel (exibel)
      • Forever (forever)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Garmin (garmin)
      • Gear4 (gear4)
      • Generic (generic)
      • Gioteck (gioteck)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Gopro (gopro)
      • GP Batteries (gp_batteries)
      • GRATEQ (grateq)
      • Griffin (griffin)
      • Hama (hama)
      • HN POWER (hn_power)
      • HP (hp)
      • HQ (hq)
      • HTC (htc)
      • Huawei (huawei)
      • Icy Box (icy_box)
      • Iluv (iluv)
      • Import (import)
      • Innergie (innergie)
      • Insmat (insmat)
      • Integral (integral)
      • Iogear (iogear)
      • Jabra (jabra)
      • Joy-It (joy_it)
      • Kensington (kensington)
      • Kidigi (kidigi)
      • Kit (kit)
      • Kondor (kondor)
      • Konig (konig)
      • laturit (laturit)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Lux-Case (lux_case)
      • Maclocks (maclocks)
      • Madsen House (madsen_house)
      • Manhattan (manhattan)
      • Maxfield (maxfield)
      • Microsoft (microsoft)
      • MiPow (mipow)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Multibrackets (multibrackets)
      • Muut (muut)
      • Muvit (muvit)
      • Nikon (nikon)
      • Nokia (nokia)
      • nonda (nonda)
      • Oma Tuonti (oma_tuonti)
      • Opticon (opticon)
      • ORB (orb)
      • ORICO (orico)
      • PATONA (patona)
      • PDP (pdp)
      • Phihong (phihong)
      • Philips (philips)
      • Plantronics (plantronics)
      • Port Designs (port_designs)
      • PowerTraveller (powertraveller)
      • Puro (puro)
      • Rock (rock)
      • Romoss (romoss)
      • Sandberg (sandberg)
      • Santok (santok)
      • Scosche (scosche)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Skross (skross)
      • Socket Mobile (socket_mobile)
      • Sony (sony)
      • Targus (targus)
      • Technaxx (technaxx)
      • TomTom (tomtom)
      • TP-LINK (tp_link)
      • TRACKIMO (trackimo)
      • Trust (trust)
      • TYLT (tylt)
      • URBAN REVOLT (urban_revolt)
      • Valueline (valueline)
      • Varta (varta)
      • Veho (veho)
      • Voltcraft (voltcraft)
      • Wentronic (wentronic)
      • Xoro (xoro)
      • Xtorm (xtorm)
      • Zebra (zebra)
      • ZENS (zens)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €25 (low)
      • €25 - €40 (medium)
      • > €40 (high)
    • Power source type (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • DC (dc)
      • Savukesytytin (savukesytytin)
      • USB (usb)
    • Jännite (ja_nnite):
      • 100 - 240, 12 - 24 V (100_240_12_24_v)
      • 100 – 240 V (100_240_v)
      • 100 - 250 V (100_250_v)
      • 100 V (100_v)
      • 10 - 16 V (10_16_v)
      • 110 - 220 V (110_220_v)
      • 110 - 230 V (110_230_v)
      • 110 - 240 V (110_240_v)
      • 110 - 250 V (110_250_v)
      • 110 V (110_v)
      • 11 - 30 V (11_30_v)
      • 120 - 240 V (120_240_v)
      • 12 - 15 V (12_15_v)
      • 12 – 16 V (12_16_v)
      • 12 - 18 V (12_18_v)
      • 12/240 V (12_240_v)
      • 12 - 24, 100 - 240 V (12_24_100_240_v)
      • 12 - 24 V (12_24_v)
      • 12 - 30 V (12_30_v)
      • 12 V (12_v)
      • 14 V (14_v)
      • 19 V (19_v)
      • 220 - 240 V (220_240_v)
      • 220 V (220_v)
      • 230 V (230_v)
      • 240 V (240_v)
      • 24 V (24_v)
      • 4.75 - 5.25 V (4_75_5_25_v)
      • 5.2 V (5_2_v)
      • 5.3 V (5_3_v)
      • 5 - 9 V (5_9_v)
      • 5 V (5_v)
      • DC 12 - 24 V (dc_12_24_v)
    • Tyyppi (tyyppi):
      • Indoor (indoor)
    • Tuoteperhe (family):
      • digital_camera (digital_camera)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi
    vertaa.fi
    Muiden maiden sivustot