x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Vinter & bloom Pussilakanat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Vinter & bloom Vinter&Bloom Patjansuojus 50x75cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/82252937.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112875816.jpg
      Vinter & bloom Vinter & bloom Vinter&Bloom Patjansuojus 50x75cm Vinter&Bloom Patjansuojus 50x75cm Vinter&Bloom Patjansuojus 50x75cm Vinter&Bloom Patjansuojus 50x75cm on todella käytännöllinen ja pehmeä patjansuojus, joka suojaa sänkyä mahdollisilta vahingoilta, joita voi sattua lapsena. Suojuksessa on kaksi puuvillakerrosta, joiden välissä on ohut suojakerros. Suojakerroksen ansiosta patjansuojus on 100% vedenpitävä samalla, kun puuvillakerrokset antavat suojuksen hengittää, joten lapsi ei hikoile sängyssä. Erona moniin muihin patjansuojuksiin tämä suojus ei kahise. Suojuksen päällä voi pyöriä ilman, että se herättää last... (1)
      Vinter & bloom Vinter&Bloom Patjansuojus 50x75cm
      • 07340096730324
      1
      17.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Finlayson DEFAULT
        • finlayson
      • Ryhmä Hau DEFAULT
        • ryhma_hau
      • Pipsa Possu DEFAULT
        • pipsa_possu
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Finlayson (finlayson)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Minecraft (minecraft)
      • Fortnite (fortnite)
      • Assassin's creed (assassin_s_creed)
      • AVENGERS (avengers)
      • Baby Best (baby_best)
      • Beliani (beliani)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Borganas (borganas)
      • Call of Duty (call_of_duty)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Emoji (emoji)
      • Fallout (fallout)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Feuerwehrmann Sam (feuerwehrmann_sam)
      • Garbo&Friends (garbo_friends)
      • Good Morning (good_morning)
      • Herding (herding)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jollein (jollein)
      • Juna (juna)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Majvillan (majvillan)
      • Martinex (martinex)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • NG Baby (ng_baby)
      • Nordal (nordal)
      • Noukies (noukies)
      • OTTO (otto)
      • Overig (overig)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Oyoy (oyoy)
      • Paw Patrol (paw_patrol)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Pinolino (pinolino)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • Roba (roba)
      • Roommate (roommate)
      • Rätt Start (ra_tt_start)
      • Sebra (sebra)
      • Smallstuff (smallstuff)
      • Star Wars (star_wars)
      • Södahl (so_dahl)
      • Tellkiddo (tellkiddo)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vinter & bloom (vinter_bloom)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Hinta (price):
      • < 30€ (budget)
      • 30€ - 50€ (low)
      • 50€ - 65€ (medium)
      • > 65€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • sängyn mitat (sa_ngyn_mitat):
      • Yhden hengen (yhden_hengen)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Pyörimisluokka (linkousluokka):
      • Kuivausrumpu ei sovi (kuivausrumpu_ei_sovi)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Flanelli (flanelli)
      • Muovi (muovi)
      • Pahvi (pahvi)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Vehicles (vehicles)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi