x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/213081339.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106428233.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232040220.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/141607569.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227903499.jpg?ts=1
Birkenstock Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow Women's Arizona Natural Leather Narrow Women's Arizona Natural Leather Narrow Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow ovat sandaalit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
  • 04013871021407
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Aikuiset, Naiset, Unisex
    • Kengän koko: 38
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Koron korkeus (cm): 0 cm
    • Materiaalit: Nahka
  • 98.80 98.80 EUR 1
    1
    • Outnorth Outnorth
      Birkenstock Women's Arizona Natural Leather Narrow ovat sandaalit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille.98.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Crocs Kids Crocband Clog
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185494790.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183244537.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Kids Crocband Clog Kids Crocband Clog Kids Crocband Clog Crocs Kids Crocband Clog ovat sandaalit vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      Crocs Kids Crocband Clog
      • 00191448752481
      1
    • Crocs Classic Clog Kids Pinkki US 1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165153783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181688057.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200741850.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185972310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165077075.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Classic Clog Kids Pinkki US 1 Classic Clog Kids Pinkki US 1 Classic Clog Kids Pinkki US 1 Kestosuosikki-Crocsit lasten koossa. (1)
      Crocs Classic Clog Kids Pinkki US 1
      • 00191448543812
      1
    • Crocs Classic Clog Kids Pinkki US 3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165153783.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181688057.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200741850.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185972310.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165077075.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Classic Clog Kids Pinkki US 3 Classic Clog Kids Pinkki US 3 Classic Clog Kids Pinkki US 3 Kestosuosikki-Crocsit lasten koossa. (1)
      Crocs Classic Clog Kids Pinkki US 3
      • 00191448543836
      1
    • Crocs Puukengät & Crocs-jalkineet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168913116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219142978.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227855774.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167823713.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183242117.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Puukengät & Crocs-jalkineet Puukengät & Crocs-jalkineet Puukengät & Crocs-jalkineet Kengän kärki: Pyöreä kärki; Kuvio: Yksivärinen; Sulkemistapa: Pujotus; Koron korkeus: Matala korko (0-3 cm) (1)
      Crocs Puukengät & Crocs-jalkineet
      • 00191448651845
      1
    • Kengän koko (kenga_n_koko):
      • 36 (36)
      • 38 (38)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • min
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 115.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 164486.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 98.80
    • info@vertaa.fi