x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Crocs Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Crocs Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Crocs Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Crocs Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226710765.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227796893.jpg?ts=1
Crocs Crocs Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24 Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24 Fun Lab Baby Shark Band Toddler Clogs Sininen EU 24 Klassiset Crocs-sandaalit sopivat loistavasti rannalle, uimahalliin tai puutarhaan. Sandaaleissa on liikuteltava kantapääremmi, joka pitää kengät tukevasti paikoillaan. Kengät voi koristella kiinnittämällä Jibbitz-koristeita aukkoihin. Saatavilla monta ihanaa värivaihtoehtoa ja kuosia. Crocsit soveltuvat hyvin uimakengiksi, koska ne on helppo tyhjentää vedestä ja hiekasta, ja ne myös kuivuvat nopeasti. - Hyvä iskunvaimennus - Väljä istuvuus - Valettu muotoonsa hyvän istuvuuden takaamiseksi - Uritetut pohjat antavat hyvän pidon 100 % kestomuovi (1)
  • 00191448707375
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
    • Kengän koko: 23
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
  • 47.80 47.80 EUR 1
    1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Klassiset Crocs-sandaalit sopivat loistavasti rannalle, uimahalliin tai puutarhaan. Sandaaleissa on liikuteltava kantapääremmi, joka pitä...47.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Crocs Crocband Kids Clogs Pinkki EU 34-35 Tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226535064.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224016457.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221838152.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226163597.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Crocband Kids Clogs Pinkki EU 34-35 Tyttö Crocband Kids Clogs Pinkki EU 34-35 Tyttö Crocband Kids Clogs Pinkki EU 34-35 Tyttö (1)
      Crocs Crocband Kids Clogs Pinkki EU 34-35 Tyttö
      • 00191448740167
      1
    • Crocs Classic Toddler Clogs Keltainen EU 20-21 Tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234771047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222621966.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220134308.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Classic Toddler Clogs Keltainen EU 20-21 Tyttö Classic Toddler Clogs Keltainen EU 20-21 Tyttö Classic Toddler Clogs Keltainen EU 20-21 Tyttö (1)
      Crocs Classic Toddler Clogs Keltainen EU 20-21 Tyttö
      • 00191448734258
      1
    • Crocs Crocband Toddler Clogs Valkoinen EU 24-25 Tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226710737.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220157993.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226155777.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Crocband Toddler Clogs Valkoinen EU 24-25 Tyttö Crocband Toddler Clogs Valkoinen EU 24-25 Tyttö Crocband Toddler Clogs Valkoinen EU 24-25 Tyttö (1)
      Crocs Crocband Toddler Clogs Valkoinen EU 24-25 Tyttö
      • 00191448738522
      1
    • Crocs Classic Clog K Clogs Vihreä EU 30-31 Tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226533117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227901018.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223580844.jpg?ts=1
      Crocs Crocs Classic Clog K Clogs Vihreä EU 30-31 Tyttö Classic Clog K Clogs Vihreä EU 30-31 Tyttö Classic Clog K Clogs Vihreä EU 30-31 Tyttö Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Rakenne: sandaalit; Materiaali: Pintamateriaalin tyyppi: synteettinen; Pintamateriaali: 100 % Thermomuovi; Pohja: Pohjan tyyppi: muovi; Pohja: 100% Thermoplastic; Ominaisuudet: Kiinnityssysteemi: Slip-On; Kiinnityssysteemi: Folding belts; Yhteensopivuus jäärautojen kanssa: ei sovellu jäärautoihin; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: leveä; Lisätiedot: Lisätietoja: Päällä ja kärjessä ilmanvaihtosysteemi, Croslite-pohja varvastuella sopii hyvin kaikenmallisiin jalkoihin, Epämiellyttäviä hajuja ehkäisevä ja antibakteerinen, llmastointisysteemi hylkee kosteutta ja likaa, Heel strap for a secure fit, Quick and easy to clean with cold water and soap, A real lightweight with a stripe-free sole, Iconic - well-known comfort and reliable hold, Generous and spacious fit (1)
      Crocs Classic Clog K Clogs Vihreä EU 30-31 Tyttö
      • 00191448893535
      3
      deal
    • min
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 43.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 45.80
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 41.48
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 32.80
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 40.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 40.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 40.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 40.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 40.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 40.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 40.48
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 47.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 47.80
    • info@vertaa.fi