x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kidkraft Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kidkraft Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kidkraft Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kidkraft Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/177697541.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157490646.jpg
Kidkraft Kidkraft Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige Kaksoisaurinkotuoli Juomapidikkeillä, Ruskea/Beige Mukava loikoilupaikka lapsille! Tässä tuplatuolissa voi rentoutua kauniilla säällä auringolta suojassa Tuoli on valmistettu korkealuokkaisesta kestävästä puusta, joka kestää hyvin sääolosuhteita. Kahden istumapaikan välissä on pieni taso esimerkiksi virvokkeita varten. Tuotetietoja: Materiaali: puu Kangaskatos puuvillasta Mitat: 93 cm pitkä x 86,5 cm leveä x 89 cm korkea Ikäsuositus: alk. 3 v. Huomio Ei sovellu alle 3-vuotiaille lapsille. Pakkaus sisältää pieniä osia. Tukehtumisvaara! (1)
  • 00706943005347
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Beige, Ruskea, Valkoinen
    • Materiaalit: Puu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 136.07 148.62 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      KidKraftin juomatelineellisessä kaksoisaurinkotuolissa voi nauttia kauniista kesäsäästä täysin siemauksin! Voit rentoutua aurinkotuolissa...136.07, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Mukava loikoilupaikka lapsille! Tässä tuplatuolissa voi rentoutua kauniilla säällä auringolta suojassa Tuoli on valmistettu korkealuokkai...148.62, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Ethimo Costes Aurinkotuoli Teak - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - COLET1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218256072.jpg
      Ethimo Ethimo Costes Aurinkotuoli Teak - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - COLET1 Costes Aurinkotuoli Teak - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - COLET1 Costes Aurinkotuoli Teak - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - COLET1 Aurinkotuolissa Ethimo-tuotemerkiltä on ajaton muotoilu patiolle tai terassille täydellisesti sopivalla luonnollisella lookilla tiikistä. Suunnittelija: Ethimo studio. Tietoa Ethimo-merkkisestä aurinkotuolista - Costes on arvostettu sen klassisesta muotoilusta ja luonnollisesta materiaalista.- Yhdistä aurinkotuoli Ethimoin yhteensopivan tuolin pehmusteen kanssa.- Aurinkotuoli on saatavilla eri värissä.- Pinottava.- Tuolin pehmuste ei sisälly pakkaukseen.- Paino: 22 kg. Aurinkotuolin hoito-ohj... (1)
      Ethimo Costes Aurinkotuoli Teak - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - COLET1
      • 08054321171194
      2
    • Ethimo Sand Aurinkotuoli - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - SDLET1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225608578.jpg
      Ethimo Ethimo Sand Aurinkotuoli - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - SDLET1 Sand Aurinkotuoli - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - SDLET1 Sand Aurinkotuoli - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - SDLET1 Sand aurinkotuoli Ethimo-tuotemerkiltä patiolle tai terassille täydellisesti sopivalla ajattomalla muotoilulla. Aurinkotuoli valmistetaan korkealaatuisesta tiikistä säädettävällä selkänojalla ja siinä on lahkeet takana renkailla alla helposti siirtämään kotona. Hyvä tietää Sand aurinkotuolista - Sand on arvostettu sen klassisesta muotoilusta ja helppohoitoisesta, korkealaatuisesta materiaalista.- Yhdistä aurinkotuoli Ethimoin yhteensopivan Sand tuolin pehmusteen kanssa.- Tuolin pehmuste myydä... (1)
      Ethimo Sand Aurinkotuoli - Aurinkotuolit & Lepolasset Tiikki - SDLET1
      • 08054321168668
      2
    • Lafuma Maxi Transat Aurinkotuoli Cannage Phifertex:illä, harmaa 2022 Retkisängyt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176406261.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104317.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104314.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228104313.jpg
      Lafuma Lafuma Maxi Transat Aurinkotuoli Cannage Phifertex:illä, harmaa 2022 Retkisängyt Maxi Transat Aurinkotuoli Cannage Phifertex:illä, harmaa 2022 Retkisängyt Maxi Transat Aurinkotuoli Cannage Phifertex:illä, harmaa 2022 Retkisängyt Keskeiset tiedot: Tyyppi: taitettava tuoli; Tyyppi: Retkisänky; Istumapaikkojen lukumäärä: yksin istuttava; Nukkumispaikkojen lukumäärä.: yhdelle; Runkorakenne: pyöreäputkinen kehikko; Materiaali: Pintakangas: 72 % polyvinyylikloridi, 28 % polyesteri; Runko: teräs; Mitat: Enimmäispaino: 140 kg; Mitat koottuna ( P x L x K): 94 x 62 x 82,8; Pituus (cm): 94 cm; Korkeus (cm): 82.8 cm; Leveys (cm): 62 cm; Toimituksen sisältö: incl. floor protector; Muut tiedot: Paino (noin): 3.8 kg; Lisätiedot: Li... (1)
      Lafuma Maxi Transat Aurinkotuoli Cannage Phifertex:illä, harmaa 2022 Retkisängyt
      • 03614210019553
      1
      deal
    • Uniprodo Aurinkotuoli - beige - teräsrunko - säädettävä selkänoja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211376902.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211392608.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185774417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211392607.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211392606.jpg
      Uniprodo Uniprodo Aurinkotuoli - beige - teräsrunko - säädettävä selkänoja Aurinkotuoli - beige - teräsrunko - säädettävä selkänoja Aurinkotuoli - beige - teräsrunko - säädettävä selkänoja Aurinkotuoli rentoutumiseen Etsitpä sitten optimaalista sijaintia auringossa tai haluat lukea kirjaa aurinkovarjon alla: kansituolilla voit nauttia aurinkoisista päivistä omalla tavallasi! Tyylikäs ja toimiva muotoilu mukautuu mihin tahansa ympäristöön ja antaa mahdollisuuden rentoutua auringossa. tyylikäs - käytännöllinen ja kevyt beige muotoilu tukeva - teräsrunko tarjoaa tarvittavan vakauden jopa 160 kg asti joustava - säädettävä selkänoja mahdollistaa aina mukavimman asennon mukava - pääl... (1)
      Uniprodo Aurinkotuoli - beige - teräsrunko - säädettävä selkänoja
      • 04062859010032
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 147.34
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 135.55
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 134.08
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 147.34
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 147.34
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 147.34
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 147.34
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 147.34
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 134.08
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 132.61
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 147.34
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 132.61
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 147.34
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 136.07
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 136.07
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 136.07
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 136.07
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 136.07
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 148.31
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 148.31
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 148.31
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 148.31
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 134.96
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 133.48
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 148.31
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 136.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 134.96
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 148.31
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 134.96
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 133.48
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 148.31
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 148.31
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 148.62
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 135.24
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 138.62
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 138.62
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 148.62
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 135.24
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 133.76
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 148.62
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 138.22
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 148.62
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 136.73
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 135.24
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 148.62
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 148.62
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 135.24
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 138.62
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 138.62
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 148.62
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 136.07
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 136.07
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 136.07
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 136.07
    • info@vertaa.fi