x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    By On Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • By On Earth Valaisin 40x37x29cm - Ulkovalaistus Hiekkakivi Valkoinen - 738-003w
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152309308.jpg
      By On By On Earth Valaisin 40x37x29cm - Ulkovalaistus Hiekkakivi Valkoinen - 738-003w Earth Valaisin 40x37x29cm - Ulkovalaistus Hiekkakivi Valkoinen - 738-003w Earth Valaisin 40x37x29cm - Ulkovalaistus Hiekkakivi Valkoinen - 738-003w Earth outdoor lamp, beautifully shaped like a coral. Made of sandstone that spreads soft and pleasant mood light in the garden or on the patio. E27 Max 25w. Osta Ulkovalaistus ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      By On Earth Valaisin 40x37x29cm - Ulkovalaistus Hiekkakivi Valkoinen - 738-003w
      • 07332738915336
      2
      deal
      212.99 EUR
    • By On Norrsken pöytälamppu ulkokäyttöön Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152337682.jpg
      By On By On Norrsken pöytälamppu ulkokäyttöön Valkoinen Norrsken pöytälamppu ulkokäyttöön Valkoinen Norrsken pöytälamppu ulkokäyttöön Valkoinen Outdoor lamp with stylish design in sandstone that gives a beautiful and cozy shine on the patio. Place several lamps of the same model, or from other series, in a group together for decorative lighting of the garden or balcony.Norrsken from By On is also available as a smaller model for inside use that is battery driven. Osta Ulkovalaistus ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      By On Norrsken pöytälamppu ulkokäyttöön Valkoinen
      • 07332738915343
      2
      deal
      212.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Luxform (luxform)
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • Massive (massive)
      • 8Seasons (8seasons)
      • 24hShop (24hshop)
      • 9010 (9010)
      • ACB ILUMINACIÓN (acb_iluminacio_n)
      • AEG (aeg)
      • AILATI (ailati)
      • Airam (airam)
      • AKZENTLICHT (akzentlicht)
      • ALBERT LEUCHTEN (albert_leuchten)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Ares (ares)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • B-Leuchten (b_leuchten)
      • Bega (bega)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Bestway (bestway)
      • Bioledex (bioledex)
      • BioLite (biolite)
      • BLANCO (blanco)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bover (bover)
      • Brilliant (brilliant)
      • Brilliant Lighting (brilliant_lighting)
      • Briloner (briloner)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Cini&Nils (cini_nils)
      • CMD (cmd)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • CREMASCO (cremasco)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCM (dcm)
      • Deko-light (deko_light)
      • Designlight (designlight)
      • DOMUS (domus)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • Eco-Light (eco_light)
      • Eglo (eglo)
      • ELC (elc)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Epstein, Nicky (epstein_nicky)
      • Esotec (esotec)
      • Ethimo (ethimo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Evotec (evotec)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Fermob (fermob)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • Forestier (forestier)
      • Fumagalli 1891 (fumagalli_1891)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gelia (gelia)
      • Generic (generic)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Halo Design (halo_design)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heibi (heibi)
      • HEISSNER (heissner)
      • Heitronic (heitronic)
      • HELESTRA (helestra)
      • Hi (hi)
      • HINKLEY (hinkley)
      • HQ (hq)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • K.S. Verlichting (k_s_verlichting)
      • Karman (karman)
      • Kartell (kartell)
      • Kichler (kichler)
      • KS (ks)
      • Ks Verlichting (ks_verlichting)
      • Kundalini (kundalini)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • LCD (lcd)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledino (ledino)
      • LEDS-C4 (leds_c4)
      • Ledvance (ledvance)
      • LES JARDINS (les_jardins)
      • Light Gallery (light_gallery)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • LINDBY (lindby)
      • LINEA LIGHT (linea_light)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Lutec (lutec)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MASIERO (masiero)
      • Maytoni (maytoni)
      • Megaman (megaman)
      • MEGATRON (megatron)
      • Menu (menu)
      • Moree (moree)
      • MORETTI (moretti)
      • MPOWERD (mpowerd)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • Naeve (naeve)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Näve (na_ve)
      • Orion (orion)
      • Osram (osram)
      • Outdoor (outdoor)
      • PAMALUX (pamalux)
      • Pandul (pandul)
      • Paulmann (paulmann)
      • Perel (perel)
      • Performance In Lighting (performance_in_lighting)
      • PERFORMANCE LIGHTING (performance_lighting)
      • PFERDEKAEMPER (pferdekaemper)
      • PR Home (pr_home)
      • Prisma (prisma)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Searchlight (searchlight)
      • Seletti (seletti)
      • Sessak (sessak)
      • Signify (signify)
      • Siru (siru)
      • SLV (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • Smartwares (smartwares)
      • Sompex (sompex)
      • Star (star)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • STAR SHOWER (star_shower)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Technaxx (technaxx)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Uyuni (uyuni)
      • VidaXL (vidaxl)
      • VIOKEF (viokef)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
    • Hinta (price):
      • < 60 € (budget)
      • 60 € - 105 € (price_2)
      • 105 € - 210 € (price_3)
      • ≥ 210 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Lattiavalaisin (lattiavalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • String lights (string_lights)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Bambu (bambu)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polyresin (polyresin)
      • Pronssi (pronssi)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • < 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1)
      • 1 - 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__2)
      • ≥ 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • AR111 (ar111)
      • E10 (e10)
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G23 (g23)
      • G4 (g4)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi