x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Herstal Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Herstal Buoy Pöytävalaisin - Ulkovalaistus Muovi Harmaa - HB4066012
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249029902.jpg?ts=1
      Herstal Herstal Buoy Pöytävalaisin - Ulkovalaistus Muovi Harmaa - HB4066012 Buoy Pöytävalaisin - Ulkovalaistus Muovi Harmaa - HB4066012 Buoy Pöytävalaisin - Ulkovalaistus Muovi Harmaa - HB4066012 Pöytävalaisin Herstal-tuotemerkiltä on ulkoaktiviteetteihin täydellisesti sopiva ja siinä on sisäänrakennettu LED. Siinä on kolmivaiheinen himmennin mahdollistamaan valon kirkkauden säätelemisen. Valmistettu muovista ja siinä on ladattava paristo. Sopii hyvin käytettäväksi ulkotiloissa tai parvekkeella. Tietoa Herstal-merkkisestä pöytävalaisimesta - Kolmivaiheinen himmennin.- Valmistettu muovista.- Sisäänrakennettu LED.- 5 V.- Lumen: 320 lm- Korkeus: 360 mm.- Kelvin: 3000 K- Ladattava paristo.- Halkaisija: 240 mm.- IP-luokka: IP 21.- 4.0 Wattia- Paloaika: 5-16 tuntia.- Paino: 1.1 kg. Osta Ulkovalaistus ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Herstal Buoy Pöytävalaisin - Ulkovalaistus Muovi Harmaa - HB4066012
      • 07391534111502
      2
      227.00 EUR
    • Herstal Buoy LED Ulkovalaisin IP44 Harmaa - Herstal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226460128.jpg?ts=1
      Herstal Herstal Buoy LED Ulkovalaisin IP44 Harmaa - Herstal Buoy LED Ulkovalaisin IP44 Harmaa - Herstal Buoy LED Ulkovalaisin IP44 Harmaa - Herstal Buoy LED Ulkovalaisin IP44 Harmaa - Herstal, Harmaa, Muovi (1)
      Herstal Buoy LED Ulkovalaisin IP44 Harmaa - Herstal
      • 07391534110536
      2
      206.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • 24hShop (24hshop)
      • ActiveJet (activejet)
      • Airam (airam)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • Atelier Pierre Junior (atelier_pierre_junior)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Brightsolar (brightsolar)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • CableCup (cablecup)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deltaco (deltaco)
      • Designlite (designlite)
      • Duracell (duracell)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eglo (eglo)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Estiluz (estiluz)
      • Ethimo (ethimo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Fermob (fermob)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • Flos (flos)
      • Forestier (forestier)
      • Forever (forever)
      • Foscarini (foscarini)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Heitronic (heitronic)
      • Herstal (herstal)
      • HINKLEY (hinkley)
      • Hombli (hombli)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • Hubsch (hubsch)
      • Höfats (ho_fats)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • IP44.de (ip44_de)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Kartell (kartell)
      • Kichler (kichler)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightcraft (lightcraft)
      • LightsOn (lightson)
      • LINDBY (lindby)
      • Loom Design (loom_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Madison (madison)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Maytoni (maytoni)
      • Melaja (melaja)
      • Milagro (milagro)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • NORDIC HOME CULTURE (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Northix (northix)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • ORNO (orno)
      • Osram (osram)
      • Pandul (pandul)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Petromax (petromax)
      • Polux (polux)
      • PR Home (pr_home)
      • PRIOS (prios)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Ranex (ranex)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Seletti (seletti)
      • Signify (signify)
      • Skeeter Hawk (skeeter_hawk)
      • SLV (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trespass (trespass)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Uyuni (uyuni)
      • Vipp (vipp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • WOOX (woox)
      • Zodiak (zodiak)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattokruunu (kattokruunu)
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Lattiavalaisin (lattiavalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • String lights (string_lights)
      • Älylamppu (a_lylamppu)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP66 (ip66)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hiili (hiili)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polymetyyliakrylaatti PMMA (polymetyyliakrylaatti_pmma)
      • Polyresin (polyresin)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Rottinki (rottinki)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkittyä terästä (sinkittya_tera_sta_)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • TPU (tpu)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 0 (lamppujen_lukuma_a_ra__0.0)
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 6 (lamppujen_lukuma_a_ra__6.0)
      • 8 (lamppujen_lukuma_a_ra__8.0)
      • 10 (lamppujen_lukuma_a_ra__10.0)
      • 80 (lamppujen_lukuma_a_ra__80.0)
      • 160 (lamppujen_lukuma_a_ra__160.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G4 (g4)
      • G5 (g5)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
      • GX53 (gx53)
      • R7S (r7s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi