x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    HQ Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157694306.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125585301.jpg
      HQ HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta Asenna t%E4m%E4 kahteen suuntaan valaiseva sein%E4valaisin puutarhaasi ja luo kulkuv%E4ylille%2C julkisivuihin tai muihin kohteisiin kauniit valotehosteet. T%E4ll%E4 nykyaikaisella sein%E4valaisimella on todella pitk%E4 k%E4ytt%F6ik%E4 ja korkea energiatehokkuus%2C joten se sopii t%E4ydellisesti koko y%F6n l%E4pi jatkuvaan k%E4ytt%F6%F6n. (1)
      HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta
      • 05412810246106
      2
      69.50 EUR
    • HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125585340.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157695638.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166038204.jpg
      HQ HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta Asenna tämä kahteen suuntaan valaiseva lattia-/seinävalaisin puutarhaasi ja luo kulkuväylille, julkisivuihin tai muihin kohteisiin kauniit valotehosteet. Tällä nykyaikaisella seinävalaisimella on todella pitkä käyttöikä ja korkea energiatehokkuus, joten se sopii täydellisesti koko yön läpi jatkuvaan käyttöön. (1)
      HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 120 lm Musta
      • 05412810246113
      2
      90.41 EUR
    • HQ LED Ulko Seinävalaisin 11 W 490 lm Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125585302.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157694312.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98623752.jpg
      HQ HQ LED Ulko Seinävalaisin 11 W 490 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 11 W 490 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 11 W 490 lm Musta Asenna tämä kahteen suuntaan valaiseva seinävalaisin puutarhaasi ja luo kulkuväylille, julkisivuihin tai muihin kohteisiin kauniit valotehosteet. Tällä nykyaikaisella seinävalaisimella on todella pitkä käyttöikä ja korkea energiatehokkuus, joten se sopii täydellisesti koko yön läpi jatkuvaan käyttöön. (1)
      HQ LED Ulko Seinävalaisin 11 W 490 lm Musta
      • 05412810246090
      2
      90.41 EUR
    • HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 190 lm Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157688596.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/95231568.jpg
      HQ HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 190 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 6 W 190 lm Musta LED Ulko Seinävalaisin 6 W 190 lm Musta Asenna t%E4m%E4 kahteen suuntaan valaiseva sein%E4valaisin puutarhaasi ja luo kulkuv%E4ylille%2C julkisivuihin tai muihin kohteisiin kauniit valotehosteet. T%E4ll%E4 nykyaikaisella sein%E4valaisimella on todella pitk%E4 k%E4ytt%F6ik%E4 ja korkea energiatehokkuus%2C joten se sopii t%E4ydellisesti koko y%F6n l%E4pi jatkuvaan k%E4ytt%F6%F6n. (1)
      HQ LED Ulko Seinävalaisin 6 W 190 lm Musta
      • 05412810246076
      2
      79.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Luxform (luxform)
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • Airam (airam)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Ares (ares)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolsius (bolsius)
      • Brilliant (brilliant)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCM (dcm)
      • Designlight (designlight)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Eglo (eglo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fatboy (fatboy)
      • Fermob (fermob)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • Flos (flos)
      • Forever (forever)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Gelia (gelia)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Goodnight Light (goodnight_light)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Halo Design (halo_design)
      • HAY (hay)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HQ (hq)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Karlskrona Lampfabrik (karlskrona_lampfabrik)
      • Kartell (kartell)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Led's Light (led_s_light)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledvance (ledvance)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • LINDBY (lindby)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Lt-luce (lt_luce)
      • LUCANDE (lucande)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • MPOWERD (mpowerd)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Noxion (noxion)
      • Osram (osram)
      • PR Home (pr_home)
      • Praxis (praxis)
      • Ranex (ranex)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Seletti (seletti)
      • Sessak (sessak)
      • Signify (signify)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • STAR SHOWER (star_shower)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Sylvania (sylvania)
      • Thorup Copenhagen (thorup_copenhagen)
      • TIVOLI LIGHTS (tivoli_lights)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • Ubbink (ubbink)
      • UMAGE (umage)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Watt & Veke (watt_veke)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 75 € (price_2)
      • 75 € - 120 € (price_3)
      • ≥ 120 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pylväsvalaisin (pylva_svalaisin)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP66 (ip66)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Lasikuitu (lasikuitu)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Nupukki (nupukki)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyresin (polyresin)
      • Puu (puu)
      • Rauta (rauta)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • < 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1)
      • 1 - 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2)
      • ≥ 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__3)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • AR111 (ar111)
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G23 (g23)
      • G4 (g4)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi