x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kartell Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Kartell Goodnight Pöytävalaisin Kannettava Ulkona Käytettävä Kiiltävä Chrome - Ulkovalaistus Pmma Glossy Chrome - 09561XX
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249110997.jpg?ts=1
      Kartell Kartell Goodnight Pöytävalaisin Kannettava Ulkona Käytettävä Kiiltävä Chrome - Ulkovalaistus Pmma Glossy Chrome - 09561XX Goodnight Pöytävalaisin Kannettava Ulkona Käytettävä Kiiltävä Chrome - Ulkovalaistus Pmma Glossy Chrome - 09561XX Goodnight Pöytävalaisin Kannettava Ulkona Käytettävä Kiiltävä Chrome - Ulkovalaistus Pmma Glossy Chrome - 09561XX Pöytävalaisimessa Kartell-tuotemerkiltä on romanttinen, kannettava look pehmeillä, lämpimillä heijastuksilla. Siinä on pitkään kestävä valo kolmella valotasolla. Siinä on sisäänrakennettu LED erinomaiseen käyttökokemukseen ja lämmin valkoinen valo luomaan kodikkaan ilmapiirin. Täydellinen valaisin ikkunanlaudalle luomaan kodikasta tunnelmaa. Alkuperäinen muotoilu vuodelta 2021. Suunnittelija: Philippe Starck. Tietoa Kartell-merkkisestä pöytävalaisimesta - Goodnight on arvostettu sen kannettavasta muotoilusta- Sisäänrakennettu LED.- Himmennystoiminto.- Myös saatavana pöytävalaisimena sisäkäyttöön.- Paristo sisältyy mukaan.- Valonlähde sisältyy mukaan. Pöytävalaisimen tekniset tekniset tiedot:- 1.6 Wattia- Leveys: 97 mm.- Korkeus: 290 mm.- Akunkesto jopa 20 tuntia.- IP-luokka: IP 54.- Paino: 350 g . Osta Ulkovalaistus ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Kartell Goodnight Pöytävalaisin Kannettava Ulkona Käytettävä Kiiltävä Chrome - Ulkovalaistus Pmma Glossy Chrome - 09561XX
      • 08058967324266
      2
      246.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • 24hShop (24hshop)
      • ActiveJet (activejet)
      • Airam (airam)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • Atelier Pierre Junior (atelier_pierre_junior)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Brightsolar (brightsolar)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • CableCup (cablecup)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deltaco (deltaco)
      • Designlite (designlite)
      • Duracell (duracell)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eglo (eglo)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Estiluz (estiluz)
      • Ethimo (ethimo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Fermob (fermob)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • Flos (flos)
      • Forestier (forestier)
      • Forever (forever)
      • Foscarini (foscarini)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Heitronic (heitronic)
      • Hella (hella)
      • Herstal (herstal)
      • HINKLEY (hinkley)
      • Hombli (hombli)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • Hubsch (hubsch)
      • Höfats (ho_fats)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • IP44.de (ip44_de)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Kartell (kartell)
      • Kichler (kichler)
      • Lampemesteren.se (lampemesteren_se)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightcraft (lightcraft)
      • LightsOn (lightson)
      • LINDBY (lindby)
      • Loom Design (loom_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Madison (madison)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Maytoni (maytoni)
      • Melaja (melaja)
      • Milagro (milagro)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • NORDIC HOME CULTURE (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • Nordlux Lampor (nordlux_lampor)
      • Norlys (norlys)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • ORNO (orno)
      • Osram (osram)
      • Pandul (pandul)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Petromax (petromax)
      • Polux (polux)
      • PR Home (pr_home)
      • PRIOS (prios)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Ranex (ranex)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Seletti (seletti)
      • Signify (signify)
      • Skeeter Hawk (skeeter_hawk)
      • SLV (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trespass (trespass)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Uyuni (uyuni)
      • Vipp (vipp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • WOOX (woox)
      • Zodiak (zodiak)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 55 € (budget)
      • 55 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattokruunu (kattokruunu)
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Lattiavalaisin (lattiavalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • String lights (string_lights)
      • Älylamppu (a_lylamppu)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP66 (ip66)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hiili (hiili)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polymetyyliakrylaatti PMMA (polymetyyliakrylaatti_pmma)
      • Polyresin (polyresin)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Rottinki (rottinki)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkittyä terästä (sinkittya_tera_sta_)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • TPU (tpu)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 0 (lamppujen_lukuma_a_ra__0.0)
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 6 (lamppujen_lukuma_a_ra__6.0)
      • 8 (lamppujen_lukuma_a_ra__8.0)
      • 10 (lamppujen_lukuma_a_ra__10.0)
      • 80 (lamppujen_lukuma_a_ra__80.0)
      • 160 (lamppujen_lukuma_a_ra__160.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G4 (g4)
      • G5 (g5)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
      • GX53 (gx53)
      • R7S (r7s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi