x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Petite Friture Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Sienna - L0860105
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228460821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249067139.jpg?ts=1
      Petite Friture Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Sienna - L0860105 Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Sienna - L0860105 Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Sienna - L0860105 Quasar pöytävalaisin Petite Friture-tuotemerkiltä kannettavalla muotoilulla moderneilla muodoilla. Valaisimessa on kestävät materiaalit kestämään useiden sukupolvien käytön ja naru ylhäällä ripustamisen helpottamiseksi. Siinä on himmennyspainike kolmella tasolla mahdollistamaan valon kirkkauden säätelemisen. Voidaan ladata USB-kaapelin avulla. Voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona. Suunnittelija: Samy Rio. Hyvä tietää Quasar pöytävalaisimesta - Kannettava muotoilu.- Modernit muodot.- Kestävät materiaalit.- Sisäänrakennettu LED.- Lumen: 150 lm- Korkeus: 260 mm.- Kelvin: 2200 K- Ladattava paristo.- USB-C-kaapeli sisältyy mukaan.- Halkaisija: 170 mm.- IP-luokka: IP 54.- 2 vuoden takuu.- Paloaika: 6.0 tuntia.- CE, FC-sertifikaatti.- Latausaika: 4,5 tuntia.- Paino: 1.3 kg.- Varjostimen halkaisija: 170 mm.- Lampunjalan leveys: 70 mm.- Kiinassa valmistettu Miten hoidan uutta pöytävalaisintani?- Puhdista kostealla liinalla. Quasar Pöytävalaisin Kannettava, Sienna - Petite Friture - Sienna U (1)
      Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Sienna - L0860105
      • 03701128116563
      2
      237.00 EUR
    • Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Natural Aluminium - L0860101
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221721342.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249030492.jpg?ts=1
      Petite Friture Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Natural Aluminium - L0860101 Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Natural Aluminium - L0860101 Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Natural Aluminium - L0860101 Quasar pöytävalaisin Petite Friture-tuotemerkiltä kannettavalla muotoilulla moderneilla muodoilla. Valaisimessa on kestävät materiaalit kestämään useiden sukupolvien käytön ja naru ylhäällä ripustamisen helpottamiseksi. Siinä on himmennyspainike kolmella tasolla mahdollistamaan valon kirkkauden säätelemisen. Voidaan ladata USB-kaapelin avulla. Voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona. Suunnittelija: Samy Rio. Hyvä tietää Quasar pöytävalaisimesta - Kannettava muotoilu.- Modernit muodot.- Kestävät materiaalit.- Sisäänrakennettu LED.- Lumen: 150 lm- Korkeus: 260 mm.- Kelvin: 2200 K- Ladattava paristo.- USB-C-kaapeli sisältyy mukaan.- Halkaisija: 170 mm.- IP-luokka: IP 54.- 2 vuoden takuu.- Paloaika: 6.0 tuntia.- CE, FC-sertifikaatti.- Latausaika: 4,5 tuntia.- Paino: 1.3 kg.- Varjostimen halkaisija: 170 mm.- Lampunjalan leveys: 70 mm.- Kiinassa valmistettu Miten hoidan uutta pöytävalaisintani?- Puhdista kostealla liinalla. Quasar Pöytävalaisin Kannettava, Natural Aluminium - Petite Friture (1)
      Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Natural Aluminium - L0860101
      • 03701128116525
      2
      237.00 EUR
    • Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Musta - L0860102
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221077453.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249064827.jpg?ts=1
      Petite Friture Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Musta - L0860102 Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Musta - L0860102 Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Musta - L0860102 Pöytävalaisimessa Petite Friture-tuotemerkiltä on kannettava muotoilu moderneilla muodoilla. Valaisimessa on kestävät materiaalit kestämään useiden sukupolvien käytön. Siinä on naru ylhäällä ripustamisen helpottamiseksi ja himmennyspainike kolmella tasolla mahdollistamaan valon kirkkauden säätelemisen. Voidaan ladata USB-kaapelin avulla. Sopii hyvin käytettäväksi ulkotiloissa tai parvekkeella. Suunnittelija: Samy Rio. Tietoa Petite Friture-merkkisestä pöytävalaisimesta - Kannettava muotoilu.- Modernit muodot.- Kestävät materiaalit.- Sisäänrakennettu LED.- Lumen: 150 lm- Korkeus: 260 mm.- Kelvin: 2200 K- Ladattava paristo.- USB-C-kaapeli sisältyy mukaan.- Halkaisija: 170 mm.- IP-luokka: IP 54.- 2 vuoden takuu.- Paloaika: 6.0 tuntia.- CE, FC-sertifikaatti.- Latausaika: 4,5 tuntia.- Paino: 1.3 kg.- Varjostimen halkaisija: 170 mm.- Lampunjalan leveys: 70 mm.- Kiinassa valmistettu Pöytävalaisimen hoito-ohjeet - Puhdista kostealla liinalla. Osta Ulkovalaistus ja muita Lamput @ Royal Design. (1)
      Petite Friture Quasar Pöytävalaisin Kannettava - Ulkovalaistus Alumiini Musta - L0860102
      • 03701128116532
      2
      237.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • 24hShop (24hshop)
      • ActiveJet (activejet)
      • Airam (airam)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • Atelier Pierre Junior (atelier_pierre_junior)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Brightsolar (brightsolar)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • CableCup (cablecup)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deltaco (deltaco)
      • Designlite (designlite)
      • Duracell (duracell)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eglo (eglo)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Estiluz (estiluz)
      • Ethimo (ethimo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Fermob (fermob)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • Flos (flos)
      • Forestier (forestier)
      • Forever (forever)
      • Foscarini (foscarini)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Heitronic (heitronic)
      • Herstal (herstal)
      • HINKLEY (hinkley)
      • Hombli (hombli)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • Hubsch (hubsch)
      • Höfats (ho_fats)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • IP44.de (ip44_de)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Kartell (kartell)
      • Kichler (kichler)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightcraft (lightcraft)
      • LightsOn (lightson)
      • LINDBY (lindby)
      • Loom Design (loom_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Madison (madison)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Maytoni (maytoni)
      • Melaja (melaja)
      • Milagro (milagro)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • NORDIC HOME CULTURE (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Northix (northix)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • ORNO (orno)
      • Osram (osram)
      • Pandul (pandul)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Petromax (petromax)
      • Polux (polux)
      • PR Home (pr_home)
      • PRIOS (prios)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Ranex (ranex)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Seletti (seletti)
      • Signify (signify)
      • Skeeter Hawk (skeeter_hawk)
      • SLV (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trespass (trespass)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Uyuni (uyuni)
      • Vipp (vipp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • WOOX (woox)
      • Zodiak (zodiak)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattokruunu (kattokruunu)
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Lattiavalaisin (lattiavalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • String lights (string_lights)
      • Älylamppu (a_lylamppu)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP66 (ip66)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hiili (hiili)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polymetyyliakrylaatti PMMA (polymetyyliakrylaatti_pmma)
      • Polyresin (polyresin)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Rottinki (rottinki)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkittyä terästä (sinkittya_tera_sta_)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • TPU (tpu)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 0 (lamppujen_lukuma_a_ra__0.0)
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 6 (lamppujen_lukuma_a_ra__6.0)
      • 8 (lamppujen_lukuma_a_ra__8.0)
      • 10 (lamppujen_lukuma_a_ra__10.0)
      • 80 (lamppujen_lukuma_a_ra__80.0)
      • 160 (lamppujen_lukuma_a_ra__160.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G4 (g4)
      • G5 (g5)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
      • GX53 (gx53)
      • R7S (r7s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi