x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Polux Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Polux Nivero ulkoseinävalaisin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149062977.jpg?ts=1
      Polux Polux Nivero ulkoseinävalaisin Nivero ulkoseinävalaisin Nivero ulkoseinävalaisin NIVERO seinävalaisin on pelkistetty moderni ja tyylikäs ulkovalaisin joka suunta valoa ylös- ja alaspäin luoden seinäpinnalle kauniin efektin. Tehokas LED-valo luo ympärilleen kodikkaan tunnelman. Tämä lamppu ei ole pelkästään hieno katsoa vaan sen toiminnalliset näkökohdat ovat tarkoin harkitut. Valaisimen pulverimaalattu grafiitti harmaa pinta kestää hyvin säässä kuin säässä. Tuotteen mitat: P133xL80xK100mm /P133xL80xK145mm Valaisimen väri: Valkoinen/Grafiitti Harmaa Materiaali: Metalli / Muo (1)
      Polux Nivero ulkoseinävalaisin
      • 05901508304063
      1
      31.70 EUR
    • Polux Piramida LED ulkoseinävalaisin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208556332.jpg?ts=1
      Polux Polux Piramida LED ulkoseinävalaisin Piramida LED ulkoseinävalaisin Piramida LED ulkoseinävalaisin PIRAMIDA LED seinävalaisin on ulkokäyttöön suunniteltu valaisin, jonka pelkistetty ja moderni muotokieli sulautuu ympäristöön tyylikkästi. 6,5W tehokas led-valonlähde on sijoitettu raikkaanvalkoisen kuvun sisään, josta valo levittäytyy tasaisesti, luoden ympärilleen kodikkaan tunnelman. Tämä lamppu ei ole pelkästään hieno katsoa vaan sen toiminnalliset näkökohdat ovat tarkoin harkitut. Valaisimen ruostamaton teräs pinta kestää hyvin säässä kuin säässä. Tuotteen mitat: P148xL132xK183mm Valaisime (1)
      Polux Piramida LED ulkoseinävalaisin
      • 05901508304360
      1
      44.70 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • 24hShop (24hshop)
      • ActiveJet (activejet)
      • Airam (airam)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • Atelier Pierre Junior (atelier_pierre_junior)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Brightsolar (brightsolar)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • CableCup (cablecup)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deltaco (deltaco)
      • Designlite (designlite)
      • Duracell (duracell)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eglo (eglo)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Estiluz (estiluz)
      • Ethimo (ethimo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Fermob (fermob)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • Flos (flos)
      • Forestier (forestier)
      • Forever (forever)
      • Foscarini (foscarini)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Heitronic (heitronic)
      • Herstal (herstal)
      • HINKLEY (hinkley)
      • Hombli (hombli)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • Hubsch (hubsch)
      • Höfats (ho_fats)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • IP44.de (ip44_de)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Kartell (kartell)
      • Kichler (kichler)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightcraft (lightcraft)
      • LightsOn (lightson)
      • LINDBY (lindby)
      • Loom Design (loom_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Madison (madison)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Maytoni (maytoni)
      • Melaja (melaja)
      • Milagro (milagro)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • NORDIC HOME CULTURE (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Northix (northix)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • ORNO (orno)
      • Osram (osram)
      • Pandul (pandul)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Petromax (petromax)
      • Polux (polux)
      • PR Home (pr_home)
      • PRIOS (prios)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Ranex (ranex)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Seletti (seletti)
      • Signify (signify)
      • Skeeter Hawk (skeeter_hawk)
      • SLV (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trespass (trespass)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Uyuni (uyuni)
      • Vipp (vipp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • WOOX (woox)
      • Zodiak (zodiak)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattokruunu (kattokruunu)
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Lattiavalaisin (lattiavalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • String lights (string_lights)
      • Älylamppu (a_lylamppu)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP66 (ip66)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hiili (hiili)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polymetyyliakrylaatti PMMA (polymetyyliakrylaatti_pmma)
      • Polyresin (polyresin)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Rottinki (rottinki)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkittyä terästä (sinkittya_tera_sta_)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • TPU (tpu)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 0 (lamppujen_lukuma_a_ra__0.0)
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 6 (lamppujen_lukuma_a_ra__6.0)
      • 8 (lamppujen_lukuma_a_ra__8.0)
      • 10 (lamppujen_lukuma_a_ra__10.0)
      • 80 (lamppujen_lukuma_a_ra__80.0)
      • 160 (lamppujen_lukuma_a_ra__160.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G4 (g4)
      • G5 (g5)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
      • GX53 (gx53)
      • R7S (r7s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi