x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    PR Home Ulkovalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • PR Home Bright Valonauha ilman valonlähdettä Musta 7m
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157759443.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159171391.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126206604.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Bright Valonauha ilman valonlähdettä Musta 7m Bright Valonauha ilman valonlähdettä Musta 7m Bright Valonauha ilman valonlähdettä Musta 7m Bright Valonauha ilman valonlähdettä Musta 7m tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Bright Valonauha ilman valonlähdettä Musta 7m
      • 07330976073535
      2
      69.89 EUR
    • PR Home Bright valot Outdoor Opaali 125cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162110687.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Bright valot Outdoor Opaali 125cm Bright valot Outdoor Opaali 125cm Bright valot Outdoor Opaali 125cm Bright valot Outdoor Opaali 125cm tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Bright valot Outdoor Opaali 125cm
      • 07330976081752
      1
      312.69 EUR
    • PR Home Etävirtakytkin 1-pack Ulkotiloihin 6cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277586.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148473788.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Etävirtakytkin 1-pack Ulkotiloihin 6cm Etävirtakytkin 1-pack Ulkotiloihin 6cm Etävirtakytkin 1-pack Ulkotiloihin 6cm Ulkokäyttöön sopiva kauko-ohjattava kannellinen pistorasia. Pistorasiaan voi kytkeä esimerkiksi virtajohdollisen ulkovalaisimen tai koristevalosarjan, ja ohjata sitä kätevästi kaukosäätimen avulla. Maksimikuormitus 3000W ja toimintasäde 25 metriä. IP44. (1)
      PR Home Etävirtakytkin 1-pack Ulkotiloihin 6cm
      • 07330976078561
      1
      29.70 EUR
    • PR Home Cebu Outdoor Luonnonvärinen 46cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220832006.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255014742.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Cebu Outdoor Luonnonvärinen 46cm Cebu Outdoor Luonnonvärinen 46cm Cebu Outdoor Luonnonvärinen 46cm Cebu Outdoor Luonnonvärinen 46cm tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Cebu Outdoor Luonnonvärinen 46cm
      • 07330976110087
      1
      142.89 EUR
    • PR Home Flex Out Valaisimen ripustus Ulkotiloihin Musta 500cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151823890.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Flex Out Valaisimen ripustus Ulkotiloihin Musta 500cm Flex Out Valaisimen ripustus Ulkotiloihin Musta 500cm Flex Out Valaisimen ripustus Ulkotiloihin Musta 500cm PR Home Flex Out jatkojohto, musta, 5m Lampun ripustin 5 metrin johdolla. Täydellinen lampun ripustin PR Homen mukavien ulkolamppujen ripustamiseen. Johto on IP44-hyväksytty ulkokäyttöön. Valonlähteille, joissa E27-liitäntä Flex Outilla on E27-kanta valonlähteille, joiden maksimiteho on 15 W. (1)
      PR Home Flex Out Valaisimen ripustus Ulkotiloihin Musta 500cm
      • 07330976080267
      1
      34.80 EUR
    • PR Home Celyn Ulkovarjo Outdoor Pellava Valkoinen 25cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166178089.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169671960.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Celyn Ulkovarjo Outdoor Pellava Valkoinen 25cm Celyn Ulkovarjo Outdoor Pellava Valkoinen 25cm Celyn Ulkovarjo Outdoor Pellava Valkoinen 25cm Celyn Ulkovarjo Outdoor Pellava Valkoinen 25cm tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Celyn Ulkovarjo Outdoor Pellava Valkoinen 25cm
      • 07330976081783
      1
      57.99 EUR
    • PR Home MiniTripp Julkisivuvalaisin 30 cm Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254472456.jpg?ts=1
      PR Home PR Home MiniTripp Julkisivuvalaisin 30 cm Punainen MiniTripp Julkisivuvalaisin 30 cm Punainen MiniTripp Julkisivuvalaisin 30 cm Punainen MiniTripp Julkisivuvalaisin 30 cm Punainen tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home MiniTripp Julkisivuvalaisin 30 cm Punainen
      • 07330976125944
      1
      102.99 EUR
    • PR Home Round Outdoor Sheer Offwhite 30cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162111534.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Round Outdoor Sheer Offwhite 30cm Round Outdoor Sheer Offwhite 30cm Round Outdoor Sheer Offwhite 30cm Round Outdoor Sheer Offwhite 30cm tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Round Outdoor Sheer Offwhite 30cm
      • 07330976074815
      1
      80.39 EUR
    • PR Home Bao Kattovalaisimen lampunvarjostin Harmaa 40 cm sis.Flex out
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253092241.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226696569.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Bao Kattovalaisimen lampunvarjostin Harmaa 40 cm sis.Flex out Bao Kattovalaisimen lampunvarjostin Harmaa 40 cm sis.Flex out Bao Kattovalaisimen lampunvarjostin Harmaa 40 cm sis.Flex out Bao Kattovalaisimen lampunvarjostin Harmaa 40 cm sis.Flex out tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Bao Kattovalaisimen lampunvarjostin Harmaa 40 cm sis.Flex out
      • 07330976115341
      1
      93.79 EUR
    • PR Home Nils Julkisivuvalaisin Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224218735.jpg?ts=1
      PR Home PR Home Nils Julkisivuvalaisin Musta Nils Julkisivuvalaisin Musta Nils Julkisivuvalaisin Musta Nils Julkisivuvalaisin Musta tuotemerkiltä PR Home (1)
      PR Home Nils Julkisivuvalaisin Musta
      • 07330976124084
      1
      88.29 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Tunnistinvalaisimet DEFAULT
        • kylla_
      • LED DEFAULT
        • led
      • Airam DEFAULT
        • airam
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Konstsmide DEFAULT
        • konstsmide
    • Merkki (brand):
      • Steinel (steinel)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Philips (philips)
      • 24hShop (24hshop)
      • ActiveJet (activejet)
      • Airam (airam)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • ANTIDARK (antidark)
      • Arcchio (arcchio)
      • Artemide (artemide)
      • Astro (astro)
      • Astro lighting (astro_lighting)
      • Atelier Pierre Junior (atelier_pierre_junior)
      • BELID (belid)
      • Best Season (best_season)
      • Bigbuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • Brightsolar (brightsolar)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • CableCup (cablecup)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • David Superlight (david_superlight)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Deltaco (deltaco)
      • Designlite (designlite)
      • Duracell (duracell)
      • Dyberg Larsen (dyberg_larsen)
      • ECD-Germany (ecd_germany)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Eglo (eglo)
      • ELSTEAD (elstead)
      • Estiluz (estiluz)
      • Ethimo (ethimo)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fatboy (fatboy)
      • FEISS (feiss)
      • Fermob (fermob)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • Flos (flos)
      • Forestier (forestier)
      • Forever (forever)
      • Foscarini (foscarini)
      • Garden Lights (garden_lights)
      • Generic (generic)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Globo (globo)
      • Globo Lighting (globo_lighting)
      • Goobay (goobay)
      • Good&Mojo (good_mojo)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Heitronic (heitronic)
      • Herstal (herstal)
      • HINKLEY (hinkley)
      • Hombli (hombli)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HQ (hq)
      • Hubsch (hubsch)
      • Höfats (ho_fats)
      • Ibergarden (ibergarden)
      • Ibiza Light (ibiza_light)
      • IP44.de (ip44_de)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Kartell (kartell)
      • Kichler (kichler)
      • LED energie (led_energie)
      • Ledvance (ledvance)
      • Leuchten direct (leuchten_direct)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightcraft (lightcraft)
      • LightsOn (lightson)
      • LINDBY (lindby)
      • Loom Design (loom_design)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • LUCANDE (lucande)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lucide (lucide)
      • Madison (madison)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marset (marset)
      • Maytoni (maytoni)
      • Melaja (melaja)
      • Milagro (milagro)
      • Muuto (muuto)
      • Nemo (nemo)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • No name (no_name)
      • NORDIC HOME CULTURE (nordic_home_culture)
      • Nordlux (nordlux)
      • Norlys (norlys)
      • Northix (northix)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • ORNO (orno)
      • Osram (osram)
      • Pandul (pandul)
      • Paul Neuhaus (paul_neuhaus)
      • Paulmann (paulmann)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Petromax (petromax)
      • Polux (polux)
      • PR Home (pr_home)
      • PRIOS (prios)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Progarden (progarden)
      • QUOIZEL (quoizel)
      • Ranex (ranex)
      • Savon Tukkumyynti (savon_tukkumyynti)
      • Schwaiger (schwaiger)
      • Seletti (seletti)
      • Signify (signify)
      • Skeeter Hawk (skeeter_hawk)
      • SLV (slv)
      • Slv big white (slv_big_white)
      • SmartaSaker (smartasaker)
      • Smartwares (smartwares)
      • Star Micronics (star_micronics)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Eero Aarnio (studio_eero_aarnio)
      • Sylvania (sylvania)
      • Tala (tala)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trespass (trespass)
      • TRIO (trio)
      • Twinkly (twinkly)
      • Uyuni (uyuni)
      • Vipp (vipp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • WOOX (woox)
      • Zodiak (zodiak)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 90 € (price_2)
      • 90 € - 165 € (price_3)
      • ≥ 165 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kattokruunu (kattokruunu)
      • Kattovalaisin (kattovalaisin)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Lattiavalaisin (lattiavalaisin)
      • Plafondi (plafondi)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Seinävalaisin (seina_valaisin)
      • String lights (string_lights)
      • Älylamppu (a_lylamppu)
    • Hehkulampun tyyppi (hehkulampun_tyyppi):
      • Halogeeni (halogeeni)
      • Hehkulamppu (hehkulamppu)
      • Kiinteä LED (kiintea_led)
      • Kompakti loistelamppu (kompakti_loistelamppu)
      • LED (led)
    • IP-luokka (international_protection_ip_code):
      • IP20 (ip20)
      • IP23 (ip23)
      • IP33 (ip33)
      • IP43 (ip43)
      • IP44 (ip44)
      • IP54 (ip54)
      • IP55 (ip55)
      • IP64 (ip64)
      • IP65 (ip65)
      • IP66 (ip66)
      • IP67 (ip67)
    • Liiketunnistin (liiketunnistin):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Akryyli (akryyli)
      • Alumiini (alumiini)
      • Betoni (betoni)
      • Graniitti (graniitti)
      • Hartsi (hartsi)
      • Hiili (hiili)
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Kivi (kivi)
      • Kumi (kumi)
      • Lasi (lasi)
      • Marmori (marmori)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nikkeli (nikkeli)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyeteeni PE (polyeteeni_pe)
      • Polymetyyliakrylaatti PMMA (polymetyyliakrylaatti_pmma)
      • Polyresin (polyresin)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Punos (punos)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • PVC (pvc)
      • Rauta (rauta)
      • Rottinki (rottinki)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Sinkittyä terästä (sinkittya_tera_sta_)
      • Sinkki (sinkki)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Teräs (tera_s)
      • Tina (tina)
      • TPU (tpu)
      • Valurauta (valurauta)
    • Virtalähteen tyyppi (power_source_type):
      • Akku (akku)
      • Aurinko (aurinko)
      • Paristot (paristot)
      • Verkkovirta (verkkovirta)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Kyllä (kylla_)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 0 (lamppujen_lukuma_a_ra__0.0)
      • 1 (lamppujen_lukuma_a_ra__1.0)
      • 2 (lamppujen_lukuma_a_ra__2.0)
      • 3 (lamppujen_lukuma_a_ra__3.0)
      • 4 (lamppujen_lukuma_a_ra__4.0)
      • 6 (lamppujen_lukuma_a_ra__6.0)
      • 8 (lamppujen_lukuma_a_ra__8.0)
      • 10 (lamppujen_lukuma_a_ra__10.0)
      • 80 (lamppujen_lukuma_a_ra__80.0)
      • 160 (lamppujen_lukuma_a_ra__160.0)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G4 (g4)
      • G5 (g5)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • GU5.3 (gu5_3)
      • GX53 (gx53)
      • R7S (r7s)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • info@vertaa.fi