x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Beauty Blender puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Chocolate
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231289638.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179844900.jpg?ts=1
      Beauty Blender Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Chocolate Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Chocolate Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Chocolate Todella hienojakoinen, talkiton irtopuuteri kiinnittää meikin ja saa sen näyttämään kauniilta koko päivän. Puuteri sisältää valoa heijastavia pigmenttejä, jotka häivyttävät ihohuokosia ja peittävät punaisuutta korostamatta kasvojen juonteita. Samettimaisen matta lopputulos vähentää kasvojen kiiltoa tekemättä ihosta kuivan tai paakkuisen näköistä. Puuterin annostelijan avulla saat aina sopivan määrän tuotetta. Saatavilla useassa sävytetyssä, läpikuultavassa sävyssä, jotka takaavat sen, että puuteri näyttää upealta kaikilla ihonsävyillä, ilman flashbackia. (1)
      Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Chocolate
      • 00815985023438
      2
      deal
      35.50 EUR
    • Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Nutmeg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231289705.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198320609.jpg?ts=1
      Beauty Blender Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Nutmeg Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Nutmeg Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Nutmeg Todella hienojakoinen, talkiton irtopuuteri kiinnittää meikin ja saa sen näyttämään kauniilta koko päivän. Puuteri sisältää valoa heijastavia pigmenttejä, jotka häivyttävät ihohuokosia ja peittävät punaisuutta korostamatta kasvojen juonteita. Samettimaisen matta lopputulos vähentää kasvojen kiiltoa tekemättä ihosta kuivan tai paakkuisen näköistä. Puuterin annostelijan avulla saat aina sopivan määrän tuotetta. Saatavilla useassa sävytetyssä, läpikuultavassa sävyssä, jotka takaavat sen, että puuteri näyttää upealta kaikilla ihonsävyillä, ilman flashbackia. (1)
      Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Nutmeg
      • 00815985023414
      2
      deal
      35.50 EUR
    • Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Topaz
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231289643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179844839.jpg?ts=1
      Beauty Blender Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Topaz Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Topaz Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Topaz Todella hienojakoinen, talkiton irtopuuteri kiinnittää meikin ja saa sen näyttämään kauniilta koko päivän. Puuteri sisältää valoa heijastavia pigmenttejä, jotka häivyttävät ihohuokosia ja peittävät punaisuutta korostamatta kasvojen juonteita. Samettimaisen matta lopputulos vähentää kasvojen kiiltoa tekemättä ihosta kuivan tai paakkuisen näköistä. Puuterin annostelijan avulla saat aina sopivan määrän tuotetta. Saatavilla useassa sävytetyssä, läpikuultavassa sävyssä, jotka takaavat sen, että puuteri näyttää upealta kaikilla ihonsävyillä, ilman flashbackia. (1)
      Beauty Blender Bounce Soft Focus Gemstone Setting Powder Topaz
      • 00815985023407
      2
      deal
      35.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jean & Len (jean_len)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Juice Beauty (juice_beauty)
      • Jurlique (jurlique)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 28 € (price_2)
      • 28 € - 35 € (price_3)
      • ≥ 35 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi