x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bobbi Brown puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Bobbi Brown Pressed Powder Pale Yellow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229627199.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220433001.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181929494.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117263519.jpg?ts=1
      Bobbi Brown Bobbi Brown Pressed Powder Pale Yellow Pressed Powder Pale Yellow Pressed Powder Pale Yellow Bobbi Brownin Sheer Finish Pressed Powder on erittäin pitkäkestoinen ja läpikuultava puuteri, joka viimeistelee ja kiinnittää meikin, joten saat sileän ja virheettömän lopputuloksen. (1)
      Bobbi Brown Pressed Powder Pale Yellow
      • 00716170245669
      4
      deal
      45.80 EUR
    • Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder Bare
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229625684.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155008448.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150242428.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167377591.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203123340.jpg?ts=1
      Bobbi Brown Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder Bare Nude Finish Illuminating Powder Bare Nude Finish Illuminating Powder Bare Bobbi Brownin Nude Finish Illuminating Powder Buff on läpikuultava puristepuuteri, joka antaa hienovaraisen ja luonnollisen lopputuloksen. Nude Finish Illuminating Powder antaa iholle välittömän hehkun. (1)
      Bobbi Brown Nude Finish Illuminating Powder Bare
      • 00716170158136
      4
      deal
      55.80 EUR
    • Bobbi Brown Pressed Powder Soft Sand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229634502.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220431338.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185068796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117263519.jpg?ts=1
      Bobbi Brown Bobbi Brown Pressed Powder Soft Sand Pressed Powder Soft Sand Pressed Powder Soft Sand Bobbin erityisen kestävä läpikuultava puuteri kiinnittää ja viimeistelee meikin tasaiseksi ja täydelliseksi. Läpikuultava puuteri on täysin öljytön ja talia itseensä imevä sekä sisältää E-vitamiinia, mikä tekee siitä silkinsileän ja miellyttävän käyttää. Bobbi Brown Sheer Finish Pressed Powder on kauniissa neliskulmaisessa rasiassa, joka on helppo ottaa mukaan. Mukana puuterisieni. (1)
      Bobbi Brown Pressed Powder Soft Sand
      • 00716170245706
      3
      deal
      45.80 EUR
    • Bobbi Brown Pressed Powder Warm Natural
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229609565.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220425801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117263519.jpg?ts=1
      Bobbi Brown Bobbi Brown Pressed Powder Warm Natural Pressed Powder Warm Natural Pressed Powder Warm Natural Bobbi Brownin Sheer Finish Pressed Powder on erittäin pitkäkestoinen ja läpikuultava puuteri, joka viimeistelee ja kiinnittää meikin, joten saat sileän ja virheettömän lopputuloksen. (1)
      Bobbi Brown Pressed Powder Warm Natural
      • 00716170245713
      3
      deal
      45.80 EUR
    • Bobbi Brown Pressed Powder Sunny Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212885483.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220414540.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183495975.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117263519.jpg?ts=1
      Bobbi Brown Bobbi Brown Pressed Powder Sunny Beige Pressed Powder Sunny Beige Pressed Powder Sunny Beige Bobbi Brownin Sheer Finish Pressed Powder on erittäin pitkäkestoinen ja läpikuultava puuteri, joka viimeistelee ja kiinnittää meikin, joten saat sileän ja virheettömän lopputuloksen. (1)
      Bobbi Brown Pressed Powder Sunny Beige
      • 00716170245676
      2
      deal
      45.80 EUR
    • Bobbi Brown Pressed Powder New Soft Porcelain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212885528.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225940923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117263519.jpg?ts=1
      Bobbi Brown Bobbi Brown Pressed Powder New Soft Porcelain Pressed Powder New Soft Porcelain Pressed Powder New Soft Porcelain Bobbi Brownin Sheer Finish Pressed Powder on erittäin pitkäkestoinen ja läpikuultava puuteri, joka viimeistelee ja kiinnittää meikin, joten saat sileän ja virheettömän lopputuloksen. (1)
      Bobbi Brown Pressed Powder New Soft Porcelain
      • 00716170249094
      2
      deal
      45.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jean & Len (jean_len)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Juice Beauty (juice_beauty)
      • Jurlique (jurlique)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi