x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Clarins puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Clarins Ever Matte Compact Powder, 05
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229635287.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211213264.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Compact Powder, 05 Ever Matte Compact Powder, 05 Ever Matte Compact Powder, 05 Clarins kiinteä puuteri kaikille ihotyypeille (1)
      Clarins Ever Matte Compact Powder, 05
      • 03380810482850
      7
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Compact Powder, 02
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229604176.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300496.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300497.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300189.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Compact Powder, 02 Ever Matte Compact Powder, 02 Ever Matte Compact Powder, 02 10 g, (1)
      Clarins Ever Matte Compact Powder, 02
      • 03380810482829
      • 80079939
      7
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Compact Powder, 06
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229613951.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300694.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300695.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211213239.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Compact Powder, 06 Ever Matte Compact Powder, 06 Ever Matte Compact Powder, 06 Clarins kiinteä puuteri kaikille ihotyypeille (1)
      Clarins Ever Matte Compact Powder, 06
      • 03380810482867
      • 80079943
      7
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Compact Powder, 01
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229605632.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300511.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300510.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300188.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300512.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Compact Powder, 01 Ever Matte Compact Powder, 01 Ever Matte Compact Powder, 01 10 g, (1)
      Clarins Ever Matte Compact Powder, 01
      • 03380810483321
      • 80079938
      7
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Loose Powder, 01
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787103.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787408.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787407.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205323361.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Loose Powder, 01 Ever Matte Loose Powder, 01 Ever Matte Loose Powder, 01 Clarins mineraalipohjoainen irtopuuteri (1)
      Clarins Ever Matte Loose Powder, 01
      • 03380810482928
      • 80079950
      6
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Loose Powder, 03
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201088742.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209039274.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Loose Powder, 03 Ever Matte Loose Powder, 03 Ever Matte Loose Powder, 03 15 g, (1)
      Clarins Ever Matte Loose Powder, 03
      • 03380810482942
      6
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Compact Powder, 04
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229636252.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300495.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300187.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Compact Powder, 04 Ever Matte Compact Powder, 04 Ever Matte Compact Powder, 04 Clarinsin Ever Matte Compact Powder on kosteuttava ja kasviuutteita sisältävä kiinteä puuteri, joka tekee ihosta mattapintaisen, hillitsee kiiltelyä ja häivyttää epätasaisuuksia. (1)
      Clarins Ever Matte Compact Powder, 04
      • 03380810482843
      • 80079941
      6
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Compact Powder, 03
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229620113.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300526.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300528.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206300527.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211213230.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Compact Powder, 03 Ever Matte Compact Powder, 03 Ever Matte Compact Powder, 03 Clarins kiinteä puuteri kaikille ihotyypeille (1)
      Clarins Ever Matte Compact Powder, 03
      • 03380810482836
      • 80079940
      5
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Loose Powder, 02
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787104.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787411.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787410.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212787413.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Loose Powder, 02 Ever Matte Loose Powder, 02 Ever Matte Loose Powder, 02 15 g, (1)
      Clarins Ever Matte Loose Powder, 02
      • 03380810482935
      • 80079951
      5
      29.95 EUR
    • Clarins Ever Matte Mineral Compact Powder 03 One Size
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160749324.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227926151.jpg
      Clarins Clarins Ever Matte Mineral Compact Powder 03 One Size Ever Matte Mineral Compact Powder 03 One Size Ever Matte Mineral Compact Powder 03 One Size (1)
      Clarins Ever Matte Mineral Compact Powder 03 One Size
      • 03380814051816
      1
      42.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FÄRG (fa_rg)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grimas (grimas)
      • Guerlain (guerlain)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Jurlique (jurlique)
      • Kjaer Weis (kjaer_weis)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • ZOEVA (zoeva)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 28 € (price_2)
      • 28 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • MAC Extra Dimension Skinfinish (mac_extra_dimension_skinfinish)
      • MAC Mineralize Skinfinish (mac_mineralize_skinfinish)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Musta (musta)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi