x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dior puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Dior Hydralife Exfoliating Powder 40g 40 g Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156298314.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167884464.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214747658.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184960360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179630247.jpg
      Dior Dior Hydralife Exfoliating Powder 40g 40 g Pink Hydralife Exfoliating Powder 40g 40 g Pink Hydralife Exfoliating Powder 40g 40 g Pink Diorin Hydra Life Exfoliating Powder on ihana kuorinta. Puuteri muuttuu kostealle iholle levittämisen jälkeen erityisen luonnolliseksi vaahdoksi. Ylimääräinen sokeriuute puhdistaa ihoa ja lootussiemenet kiillottavat pinnan. Iho saa huomattavan hehkun ja uuden sisäisen tasapainon. (1)
      Dior Hydralife Exfoliating Powder 40g 40 g Pink
      • 03348901329187
      • 002590000
      3
      42.95 EUR
    • Dior Puristettu Jauhe Skin Forever Bronze Pdr 006 One Size
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220424074.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181939306.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204496036.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204495006.jpg
      Dior Dior Puristettu Jauhe Skin Forever Bronze Pdr 006 One Size Puristettu Jauhe Skin Forever Bronze Pdr 006 One Size Puristettu Jauhe Skin Forever Bronze Pdr 006 One Size (1)
      Dior Puristettu Jauhe Skin Forever Bronze Pdr 006 One Size
      • 03348901550857
      • 3348901550857
      2
      46.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 05 Tan Bronze 9 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214741836.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181938773.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204496043.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204495005.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 05 Tan Bronze 9 g Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 05 Tan Bronze 9 g Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 05 Tan Bronze 9 g (1)
      Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 05 Tan Bronze 9 g
      • 03348901550840
      • 3348901550840
      1
      46.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 04 Warm Bronze 9 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226821238.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181939229.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204496085.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204494990.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 04 Warm Bronze 9 g Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 04 Warm Bronze 9 g Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 04 Warm Bronze 9 g (1)
      Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Natural Bronze Bronzing Powder No. 04 Warm Bronze 9 g
      • 03348901550833
      • 3348901550833
      1
      46.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 040 Deep 10 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214748408.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206295357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206291581.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 040 Deep 10 g Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 040 Deep 10 g Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 040 Deep 10 g (1)
      Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 040 Deep 10 g
      • 03348901506540
      • 3348901506540
      1
      54.95 EUR
    • Dior Pronssi Skin Forever 007 One Size
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214740485.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204496180.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204496179.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204494985.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212956049.jpg
      Dior Dior Pronssi Skin Forever 007 One Size Pronssi Skin Forever 007 One Size Pronssi Skin Forever 007 One Size (1)
      Dior Pronssi Skin Forever 007 One Size
      • 03348901550864
      • 3348901550864
      1
      47.48 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Limited Edition Dior Forever Cushion puuteri 001 Mineral Glow 1 Stk.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214706461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213937675.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214786955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214786954.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214785942.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Limited Edition Dior Forever Cushion puuteri 001 Mineral Glow 1 Stk. Kasvot Puuterit Limited Edition Dior Forever Cushion puuteri 001 Mineral Glow 1 Stk. Kasvot Puuterit Limited Edition Dior Forever Cushion puuteri 001 Mineral Glow 1 Stk. (1)
      Dior Kasvot Puuterit Limited Edition Dior Forever Cushion puuteri 001 Mineral Glow 1 Stk.
      • 03348901597661
      • 027000001
      1
      54.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 030 Medium 10 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214752402.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206295337.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206291582.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 030 Medium 10 g Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 030 Medium 10 g Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 030 Medium 10 g (1)
      Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 030 Medium 10 g
      • 03348901506533
      • 3348901506533
      1
      54.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 020 Light 10 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187244851.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204521494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181280836.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198487559.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204521495.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 020 Light 10 g Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 020 Light 10 g Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 020 Light 10 g (1)
      Dior Kasvot Puuterit Dior Forever Cushion Powder No. 020 Light 10 g
      • 03348901506526
      • 014900020
      1
      54.95 EUR
    • Dior Forever Cushion Loose Powder Fair 10g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203475986.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204521780.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181281531.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204521779.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204517320.jpg
      Dior Dior Forever Cushion Loose Powder Fair 10g Forever Cushion Loose Powder Fair 10g Forever Cushion Loose Powder Fair 10g (1)
      Dior Forever Cushion Loose Powder Fair 10g
      • 03348901506519
      • 014900010
      1
      54.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FÄRG (fa_rg)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grimas (grimas)
      • Guerlain (guerlain)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Jurlique (jurlique)
      • Kjaer Weis (kjaer_weis)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • ZOEVA (zoeva)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 28 € (price_2)
      • 28 € - 37 € (price_3)
      • ≥ 37 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • MAC Extra Dimension Skinfinish (mac_extra_dimension_skinfinish)
      • MAC Mineralize Skinfinish (mac_mineralize_skinfinish)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Musta (musta)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi