x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dior Puuterit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Dior Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 012 Pink 16 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151072404.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/76939492.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148202493.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107496722.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149401668.jpg
      Dior Dior Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 012 Pink 16 g Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 012 Pink 16 g Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 012 Pink 16 g (2)
      Dior Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 012 Pink 16 g
      • 03348901248341
      2
      deal
      48.71 EUR
    • Dior Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 020 Light Beige 16 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117258847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74182593.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144116977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151252812.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126169495.jpg
      Dior Dior Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 020 Light Beige 16 g Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 020 Light Beige 16 g Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 020 Light Beige 16 g (1)
      Dior Kasvot Puder Diorskin Nude Air Loose Powder Nr. 020 Light Beige 16 g
      • 03348901248358
      2
      deal
      44.71 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • Nyx (nyx)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Artdeco (artdeco)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • By Terry (by_terry)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • FILORGA (filorga)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • MAC (mac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Murad (murad)
      • OFRA (ofra)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Real Techniques (real_techniques)
      • Redken (redken)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Thebalm (thebalm)
      • Young Blood (young_blood)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 15€ (budget)
      • 15€ - 30€ (low)
      • 30€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Bobbi Brown Sheer Finish Loose Powder (bobbi_brown_sheer_finish_loose_powder)
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Collistar Silk Effect Compact Powder (collistar_silk_effect_compact_powder)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • L'Oréal Infallible Foundation (l_ore_al_infallible_foundation)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • Nyx Stay Matte But Not Flat (nyx_stay_matte_but_not_flat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi