x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Dior puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 002 Light 7 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155009752.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146735016.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156148282.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 002 Light 7 g Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 002 Light 7 g Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 002 Light 7 g Läpinäkyviä mineraaleja sisältävä Diorskin Mineral Nude Matte -puuteri antaa välittömästi tasaisen ja kiillottoman ihonvärin. Peittävän vaikutuksensa ansiosta puuteri antaa iholle erittäin kevyen ja luonnollisen säteilyn. Diorskin Mineral Nude Matte -puuterin rasia on nyt vielä litteämpi ja kevyempi. Dior on kehittänyt Nude-meikkiä varten täydelliseksi hiotun puuterin, joka antaa iholle luonnollisen kiillottoman ihonvärin ja uskomattoman säteilyn. Tämä täydentävä puuteri poistaa ihon kiiltoa ... (1)
      Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 002 Light 7 g
      • 03348901456067
      2
      39.95 EUR
    • Dior Diorskin Nude Luminizer Powder No.02 Pink Glow 6g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148484338.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144044216.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117078318.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167752268.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142318096.jpg
      Dior Dior Diorskin Nude Luminizer Powder No.02 Pink Glow 6g Diorskin Nude Luminizer Powder No.02 Pink Glow 6g Diorskin Nude Luminizer Powder No.02 Pink Glow 6g Diorskin Nude Luminizer -puuteri antaa iholle välitöntä valovoimaa ja moniulotteista hehkua loistavilla heijastuksilla. Helmiäispigmenttien korkea pitoisuus antaa kasvoille rakennetta ja raikkaan, säteilevän ihon. Diorin ainutlaatuinen holografinen vivahde korostaa kasvojen piirteitä. Ihonväri loistaa heti hohtavien heijastusten ansiosta. Kiiltopigmentit antavat kasvoille moniulotteisen hehkun. Diorskin Nude Luminizer loihtii meikille uuden ulottuvuuden ja mukautuu kaikkiin ihon sävyihin. Dio... (1)
      Dior Diorskin Nude Luminizer Powder No.02 Pink Glow 6g
      • 03348901399890
      2
      39.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 003 Medium 7 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172937870.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146735019.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 003 Medium 7 g Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 003 Medium 7 g Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 003 Medium 7 g Läpinäkyviä mineraaleja sisältävä Diorskin Mineral Nude Matte -puuteri antaa välittömästi tasaisen ja kiillottoman ihonvärin. Peittävän vaikutuksensa ansiosta puuteri antaa iholle erittäin kevyen ja luonnollisen säteilyn. Diorskin Mineral Nude Matte -puuterin rasia on nyt vielä litteämpi ja kevyempi. Dior on kehittänyt Nude-meikkiä varten täydelliseksi hiotun puuterin, joka antaa iholle luonnollisen kiillottoman ihonvärin ja uskomattoman säteilyn. Tämä täydentävä puuteri poistaa ihon kiiltoa ... (1)
      Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 003 Medium 7 g
      • 03348901456074
      2
      39.95 EUR
    • Dior Diorskin Nude Air Loose Powder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/74182593.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148483143.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144116977.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151074462.jpg
      Dior Dior Diorskin Nude Air Loose Powder Diorskin Nude Air Loose Powder Diorskin Nude Air Loose Powder DIORin uskomattoman kevyt Diorskin Nude Air Loose Powder tarjoaa raikkaan ja säteilevän ilmeen. Se täydentää meikin ilmavan kevyesti! Irtopuuterimeikki antaa ihon hengittää, sillä se ei sulje huokosia. Meikin estäessä haitallisten aineiden imeytymisen, toimii se suojakilpenä ihon likaantumista vastaan. Ihon luonnollinen kauneus säilyy DIORin Diorskin Nude Air Loose Powder -puuterin jokaisella käyttökerralla. Irtopuuterimeikki luonnolliseen säteilyynDIORin Diorskin Nude Air Loose Powder antaa ... (1)
      Dior Diorskin Nude Air Loose Powder
      • 03348901248358
      • 113173
      1
      49.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Diorskin Nude Luminizer No. 003 Golden Glow 6 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148482868.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144885122.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167426976.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142310124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151505926.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Diorskin Nude Luminizer No. 003 Golden Glow 6 g Kasvot Puuterit Diorskin Nude Luminizer No. 003 Golden Glow 6 g Kasvot Puuterit Diorskin Nude Luminizer No. 003 Golden Glow 6 g Diorskin Nude Luminizer -puuteri antaa iholle välitöntä valovoimaa ja moniulotteista hehkua loistavilla heijastuksilla. Helmiäispigmenttien korkea pitoisuus antaa kasvoille rakennetta ja raikkaan, säteilevän ihon. Diorin ainutlaatuinen holografinen vivahde korostaa kasvojen piirteitä. Ihonväri loistaa heti hohtavien heijastusten ansiosta. Kiiltopigmentit antavat kasvoille moniulotteisen hehkun. Diorskin Nude Luminizer loihtii meikille uuden ulottuvuuden ja mukautuu kaikkiin ihon sävyihin. Dio... (1)
      Dior Kasvot Puuterit Diorskin Nude Luminizer No. 003 Golden Glow 6 g
      • 03348901399906
      1
      40.95 EUR
    • Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 005 Translucent 7 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145627388.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146735021.jpg
      Dior Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 005 Translucent 7 g Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 005 Translucent 7 g Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 005 Translucent 7 g Läpinäkyviä mineraaleja sisältävä Diorskin Mineral Nude Matte -puuteri antaa välittömästi tasaisen ja kiillottoman ihonvärin. Peittävän vaikutuksensa ansiosta puuteri antaa iholle erittäin kevyen ja luonnollisen säteilyn. Diorskin Mineral Nude Matte -puuterin rasia on nyt vielä litteämpi ja kevyempi. Dior on kehittänyt Nude-meikkiä varten täydelliseksi hiotun puuterin, joka antaa iholle luonnollisen kiillottoman ihonvärin ja uskomattoman säteilyn. Tämä täydentävä puuteri poistaa ihon kiiltoa ... (1)
      Dior Kasvot Puuterit Diorskin Mineral Nude Matte No. 005 Translucent 7 g
      • 03348901456098
      1
      40.95 EUR
    • Dior Diorskin Nude Air Loose Powder, 012 Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/76939492.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148483644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107496722.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144042762.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122282481.jpg
      Dior Dior Diorskin Nude Air Loose Powder, 012 Pink Diorskin Nude Air Loose Powder, 012 Pink Diorskin Nude Air Loose Powder, 012 Pink DIORin uskomattoman kevyt Diorskin Nude Air Loose Powder tarjoaa raikkaan ja säteilevän ilmeen. Se täydentää meikin ilmavan kevyesti! Irtopuuterimeikki antaa ihon hengittää, sillä se ei sulje huokosia. Meikin estäessä haitallisten aineiden imeytymisen, toimii se suojakilpenä ihon likaantumista vastaan. Ihon luonnollinen kauneus säilyy DIORin Diorskin Nude Air Loose Powder -puuterin jokaisella käyttökerralla. Irtopuuterimeikki luonnolliseen säteilyynDIORin Diorskin Nude Air Loose Powder antaa ... (1)
      Dior Diorskin Nude Air Loose Powder, 012 Pink
      • 03348901248341
      1
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Aveda (aveda)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • FÄRG (fa_rg)
      • Ga-De (ga_de)
      • Gabriella Salvete (gabriella_salvete)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • Hourglass (hourglass)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Kjaer Weis (kjaer_weis)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Mer (la_mer)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Lovely (lovely)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Moyana Corigan (moyana_corigan)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nivea (nivea)
      • OFRA (ofra)
      • Orlane (orlane)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • Priori (priori)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Reuzel (reuzel)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skin79 (skin79)
      • Smashit (smashit)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Valmont (valmont)
      • VICHY (vichy)
      • VIPERA (vipera)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wibo (wibo)
      • Wunder2 (wunder2)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 40 € (price_3)
      • ≥ 40 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
      • Geeli (geeli)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
    • Malli (group):
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Collistar Silk Effect Compact Powder (collistar_silk_effect_compact_powder)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kastanja (kastanja)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Musta (musta)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi