x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Florence By Mills puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Florence By Mills You Matte-R Mattifying Setting Powder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247356744.jpg?ts=1
      Florence By Mills Florence By Mills You Matte-R Mattifying Setting Powder You Matte-R Mattifying Setting Powder You Matte-R Mattifying Setting Powder 8 g, Florence By Mills -tuotemerkin on luonut rakkaudella näyttelijä ja malli Millie Bobby Brown, lempinimeltään Mills. Merkin sanoma on, että sanelemme itse kauneuden ehdot. Florence by Mills luo ihonhoito- ja meikkituotteita, jotka ovat hauskoja, vegaanisia ja helppokäyttöisiä! Puuteri, joka tekee kaiken! Läpikuultava puuteri antaa mattapinnan, auttaa kiinnittämään meikin ja tasoittaa ihohuokosia. Käytä meikkivoiteen päällä tai levitä suoraan iholle vähentääksesi kiiltoa ja rasvaa meikittöminä päivinä. Vihdoinkin puuteri, joka myös hoitaa ihoasi. Sopii kaikille ihotyypeille. · vähentää kiiltoa ja tasoittaa ihohuokosia · levittyy nopeasti ja helposti · kiinnittää meikkivoiteen muuttamatta sen sävyä Sisältää piidioksidia, joka auttaa vähentämään rasvaa, ja safiirijauhetta, luonnonkiveä, jolla on rauhoittavia ja sameutta vähentäviä vaikutuksia. (1)
      Florence By Mills You Matte-R Mattifying Setting Powder
      • 00840047230059
      5
      deal
      26.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jean & Len (jean_len)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Juice Beauty (juice_beauty)
      • Jurlique (jurlique)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi