x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    IsaDora puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • IsaDora Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 48 Neutral Almond
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155835386.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207597508.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151089063.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198492035.jpg
      IsaDora IsaDora Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 48 Neutral Almond Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 48 Neutral Almond Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 48 Neutral Almond Ilmavan kevyt, silkkisen pehmeä, ihon kiiltelyä ehkäisevä kivipuuteri.. Ilmavan kevyt, silkkisen pehmeä, ihon kiiltelyä ehkäisevä kivipuuteri. Velvet Touch Sheer Cover -kivipuuteri on klassikko, jonka pitäisi löytyä jokaisen meikkipussista. Kevyttä koostumusta on helppo lisätä kasvoille päivän mittaan ehkäisemään kasvojen kiiltelyä. Ihon sävyä tasoittava puuteri antaa kasvoille luonnollisen, keskipeittävän lopputuloksen.. Jättää mattapintaisen lopputuloksen Puolipeittävä, luonnollisen näköin... (1)
      IsaDora Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 48 Neutral Almond
      • 07317852149485
      5
      deal
      20.85 EUR
    • IsaDora Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 43 Cool Sand
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834859.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202425884.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207597504.jpg
      IsaDora IsaDora Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 43 Cool Sand Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 43 Cool Sand Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 43 Cool Sand 10 g, (1)
      IsaDora Velvet Touch Sheer Cover Compact Powder, 43 Cool Sand
      • 07317852149430
      5
      deal
      20.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Declare (declare)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Everyday Minerals (everyday_minerals)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FÄRG (fa_rg)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grimas (grimas)
      • Guerlain (guerlain)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Jurlique (jurlique)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PuroBIO cosmetics (purobio_cosmetics)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Smashit (smashit)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 18 € (budget)
      • 18 € - 27 € (price_2)
      • 27 € - 37 € (price_3)
      • ≥ 37 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • MAC Extra Dimension Skinfinish (mac_extra_dimension_skinfinish)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Musta (musta)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi