x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Lily Lolo puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Lily Lolo Finishing Powder Flawless Matte
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229608435.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131711604.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220975144.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258973695.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128231545.jpg?ts=1
      Lily Lolo Lily Lolo Finishing Powder Flawless Matte Finishing Powder Flawless Matte Finishing Powder Flawless Matte Viimeistelypuuteri on silkkisen pehmeä ja valoa heijastava jauhe, joka sopii erinomaisesti meikin viimeistelyyn ja meikkipohjan kiinnittämiseen. Viimeistelypuuteri häivyttää välittömästi juonteita ja ihon epätäydellisyyksiä sen ultrahienon ja luonnollisen koostumuksen ansiosta. Viimeistelypuuteri on helpoin luonnollinen tapa saada aikaan virheettömän näköinen iho. Sävyt: Flawless Silk: Baalean persikkainen sävy, joka sopii parhaiten kuivalle ja normaalille iholle. Flawless Matte: Läpinäkyvä säv (1)
      Lily Lolo Finishing Powder Flawless Matte
      • 05060198290183
      1
      27.90 EUR
    • Lily Lolo Finishing Powder Translucent Silk
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155803190.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131711631.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/244068317.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/244737901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128238088.jpg?ts=1
      Lily Lolo Lily Lolo Finishing Powder Translucent Silk Finishing Powder Translucent Silk Finishing Powder Translucent Silk (1)
      Lily Lolo Finishing Powder Translucent Silk
      • 00615908431445
      • 05060198290206
      • 5060198290206
      1
      24.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jean & Len (jean_len)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Juice Beauty (juice_beauty)
      • Jurlique (jurlique)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi