x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Physicians Formula puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Physicians Formula Butter Believe It! Face Powder Transclucent
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257694685.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Butter Believe It! Face Powder Transclucent Butter Believe It! Face Powder Transclucent Butter Believe It! Face Powder Transclucent (1)
      Physicians Formula Butter Believe It! Face Powder Transclucent
      • 00044386119369
      2
      19.33 EUR
    • Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls Powder, Translucent
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176366644.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214772621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134256244.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148452750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134283892.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls Powder, Translucent Powder Palette Mineral Glow Pearls Powder, Translucent Powder Palette Mineral Glow Pearls Powder, Translucent Ainutlaatuinen moniväristen helmien paletti sekoittuu yhteen luodakseen heti hehkuva ihonväri ja täydellisesti tasainen ihon sävy. Oikea mineraalihelmiuute tarjoaa ylellisen ihon täydellisen vaikutuksen. (1)
      Physicians Formula Powder Palette Mineral Glow Pearls Powder, Translucent
      • 00044386070400
      2
      19.33 EUR
    • Physicians Formula Butter Believe It! Face Powder Creamy Natural
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257694683.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Butter Believe It! Face Powder Creamy Natural Butter Believe It! Face Powder Creamy Natural Butter Believe It! Face Powder Creamy Natural (1)
      Physicians Formula Butter Believe It! Face Powder Creamy Natural
      • 00044386119376
      2
      19.33 EUR
    • Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF 16 Creamy Neutral
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229621893.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254220509.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205573510.jpg?ts=1
      Physicians Formula Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF 16 Creamy Neutral Mineral Wear Loose Powder SPF 16 Creamy Neutral Mineral Wear Loose Powder SPF 16 Creamy Neutral (1)
      Physicians Formula Mineral Wear Loose Powder SPF 16 Creamy Neutral
      • 00044386109490
      1
      20.48 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Avene (avene)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Milano (diego_dalla_palma_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Ere Perez (ere_perez)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • ICONIC LONDON (iconic_london)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • INGLOT (inglot)
      • IRINA THE DIVA (irina_the_diva)
      • IsaDora (isadora)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jason Wu (jason_wu)
      • Jean & Len (jean_len)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Juice Beauty (juice_beauty)
      • Jurlique (jurlique)
      • KimChi Chic (kimchi_chic)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche-Posay (la_roche_posay)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nude by Nature (nude_by_nature)
      • NUI Cosmetics (nui_cosmetics)
      • Nuxe (nuxe)
      • OFRA (ofra)
      • Paese (paese)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pierre René (pierre_rene_)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Raww Cosmetics (raww_cosmetics)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashbox (smashbox)
      • Smashit (smashit)
      • Stagecolor (stagecolor)
      • Stila (stila)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • wet n wild (wet_n_wild)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • ZOEVA (zoeva)
    • Hinta (price):
      • < 19 € (budget)
      • 19 € - 29 € (price_2)
      • 29 € - 38 € (price_3)
      • ≥ 38 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
      • Irtopuuteri (jauhe)
      • Kivipuuteri (puristettu_jauhe)
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
      • Tasoittava (tasoittava)
    • Malli (group):
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kupari (kupari)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi