x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rimmel puuteri

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Rimmel Match Perfection Silky Loose Powder, 001 Transparent
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118450383.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170959744.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208541145.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/170959905.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808169.jpg
      Rimmel Rimmel Match Perfection Silky Loose Powder, 001 Transparent Match Perfection Silky Loose Powder, 001 Transparent Match Perfection Silky Loose Powder, 001 Transparent Rimmel Matc Perfection irtopuuteri on erittäin hienojakoinen, pehmeän tuntoinen puuteri. Smart Tone -teknologian ansiosta se mukautuu ihon sävyyn näyttäen luonnolliselta. Levittyy helpoti ja heleyttää ihoa. Erittäin kestävä - kestää jopa 14 tuntia! INCI: Talc, magnesium carbonate, zinc stearate, calcium carbonate, aluminum starch octenylsuccinate, magnesium myristate, AQUA/WATER/eau, methylparaben, tocopheryl acetate, propylparaben, PARFUM/fragrance, alpha-isomethyl ionone, sapphire powder, [Ma (1)
      Rimmel Match Perfection Silky Loose Powder, 001 Transparent
      • 03607342512573
      • 3607342512573
      3
      13.90 EUR
    • Rimmel Insta Fix & Matte Powder, 001 Translucent
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155809352.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172593917.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172593923.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172593926.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172593921.jpg
      Rimmel Rimmel Insta Fix & Matte Powder, 001 Translucent Insta Fix & Matte Powder, 001 Translucent Insta Fix & Matte Powder, 001 Translucent Tuotekuvaus tulossa pian (1)
      Rimmel Insta Fix & Matte Powder, 001 Translucent
      • 03614223685349
      • 34774539001
      2
      12.80 EUR
    • Rimmel Kind &Free pressed powder 1 Translucent
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207144442.jpg
      Rimmel Rimmel Kind &Free pressed powder 1 Translucent Kind &Free pressed powder 1 Translucent Kind &Free pressed powder 1 Translucent (1)
      Rimmel Kind &Free pressed powder 1 Translucent
      • 03616302989904
      1
      17.80 EUR
    • Rimmel Kate Sculpting Palette 001 Golden Sand, 002 Coral Glow
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140628478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172526522.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172526520.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172526521.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172526523.jpg
      Rimmel Rimmel Kate Sculpting Palette 001 Golden Sand, 002 Coral Glow Kate Sculpting Palette 001 Golden Sand, 002 Coral Glow Kate Sculpting Palette 001 Golden Sand, 002 Coral Glow (1)
      Rimmel Kate Sculpting Palette 001 Golden Sand, 002 Coral Glow
      • 03614221105450
      • 34856988002
      1
      16.80 EUR
    • Rimmel Lasting Radiance Finishing Powder puuteri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183986183.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143784386.jpg
      Rimmel Rimmel Lasting Radiance Finishing Powder puuteri Lasting Radiance Finishing Powder puuteri Lasting Radiance Finishing Powder puuteri Lasting Radiance Finishing Powder -puuteri on erittäin hienojakoinen ja kevyt puuteri, joka antaa luonnollisen ja hohtavan lopputuloksen ja saa ihosi säteilemään. Puuterin pehmeä koostumus levittyy iholle kauniisti ja se tuntuu miellyttävältä. Yhdessä puuteripaletissa on 6 sävyä, jotka sulautuvat täydellisesti yhteen ja tekevät ihostasi säteilevän kauniin. 8 g (1)
      Rimmel Lasting Radiance Finishing Powder puuteri
      • 03614226517524
      1
      13.80 EUR
    • Rimmel Kind &Free pressed powder 40 Tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207144403.jpg
      Rimmel Rimmel Kind &Free pressed powder 40 Tan Kind &Free pressed powder 40 Tan Kind &Free pressed powder 40 Tan (1)
      Rimmel Kind &Free pressed powder 40 Tan
      • 03616302989928
      1
      17.80 EUR
    • Rimmel Kind &Free pressed powder 50 Deep
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207144437.jpg
      Rimmel Rimmel Kind &Free pressed powder 50 Deep Kind &Free pressed powder 50 Deep Kind &Free pressed powder 50 Deep (1)
      Rimmel Kind &Free pressed powder 50 Deep
      • 03616302989911
      1
      17.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjouksessa IMPORTANT
        • true
      • Laura Mercier DEFAULT
        • laura_mercier
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • NYX DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • NYX (nyx)
      • MAC (mac)
      • 3INA (3ina)
      • Aden (aden)
      • Alcina (alcina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Barry M (barry_m)
      • Beauty UK (beauty_uk)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Carl&Son Skincare (carl_son_skincare)
      • Chanel (chanel)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Cover FX (cover_fx)
      • Declare (declare)
      • Dermacol (dermacol)
      • Diego Dalla Palma Skin Attitude (diego_dalla_palma_skin_attitude)
      • Dior (dior)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Everyday Minerals (everyday_minerals)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • FILORGA (filorga)
      • FÄRG (fa_rg)
      • GALENIC (galenic)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Grimas (grimas)
      • Guerlain (guerlain)
      • Holika Holika (holika_holika)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • La Roche Posay (la_roche_posay)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lavera (lavera)
      • LH Cosmetics (lh_cosmetics)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Nars (nars)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • Paris Berlin (paris_berlin)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PuroBIO cosmetics (purobio_cosmetics)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Revlon (revlon)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sans Soucis (sans_soucis)
      • Sante (sante)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • Skeyndor (skeyndor)
      • Smashit (smashit)
      • theBalm (thebalm)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • VICHY (vichy)
      • Viva La Diva (viva_la_diva)
      • Wibo (wibo)
      • Youngblood (youngblood)
      • Youth Lab. (youth_lab_)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 26 € (price_2)
      • 26 € - 35 € (price_3)
      • ≥ 35 € (price_4)
    • Koostumus (koostumus):
    • Meikin lopputulos (meikin_lopputulos):
      • Hohtava (hohtava)
      • Luonnollinen (luonnollinen)
      • Matta (matta)
      • Puna (puna)
      • Ruskettava (ruskettava)
      • Säteilevä (sa_teileva_)
      • Sävyä korjaava (sa_vya_korjaava)
    • Malli (group):
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Collistar Silk Effect Compact Powder (collistar_silk_effect_compact_powder)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • Jeffree Star Magic Star (jeffree_star_magic_star)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • MAC Extra Dimension Skinfinish (mac_extra_dimension_skinfinish)
      • Max Factor Creme Puff Powder (max_factor_creme_puff_powder)
      • Nyx Can't Stop Won't Stop (nyx_can_t_stop_won_t_stop)
    • Ihon sävy (ihon_sa_vy):
      • Kaikki ihonsävyt (kaikki_ihonsa_vyt)
      • Medium (medium)
      • Ruskettunut iho (ruskettunut_iho)
      • Tumma (tumma)
      • Vaalea (vaalea)
    • Meikkien ominaisuudet (meikkien_ominaisuudet):
      • Aplikaattori (aplikaattori)
      • Eläinkokeeton (ela_inkokeeton)
      • Parabeeniton (parabeeniton)
      • Peili (peili)
      • Pitkäkestoinen (pitka_kestoinen)
      • Suojakerroin (suojakerroin)
      • Vegaaninen (vegaaninen)
      • Öljytön (o_ljyto_n)
    • Meikin väri (meikin_va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Musta (musta)
      • Norsunluu (norsunluu)
      • Oranssi (oranssi)
      • Ruskea (ruskea)
      • Tumma (tumma)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Väritön (va_rito_n)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi