x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Youngblood Puuterit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Youngblood Mineral Rice Powder Pressed, Light
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140746541.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148061596.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140629124.jpg
      Youngblood Youngblood Mineral Rice Powder Pressed, Light Mineral Rice Powder Pressed, Light Mineral Rice Powder Pressed, Light (1)
      Youngblood Mineral Rice Powder Pressed, Light
      • 00696137040110
      3
      deal
      23.90 EUR
    • Youngblood Pressed Mineral Rice Setting Powder 13 Dark
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140623207.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150239282.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75002897.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141840079.jpg
      Youngblood Youngblood Pressed Mineral Rice Setting Powder 13 Dark Pressed Mineral Rice Setting Powder 13 Dark Pressed Mineral Rice Setting Powder 13 Dark (1)
      Youngblood Pressed Mineral Rice Setting Powder 13 Dark
      • 00696137040134
      3
      deal
      23.90 EUR
    • Youngblood Mineral Rice Powder Loose, Dark
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140740494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75002903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121145416.jpg
      Youngblood Youngblood Mineral Rice Powder Loose, Dark Mineral Rice Powder Loose, Dark Mineral Rice Powder Loose, Dark (1)
      Youngblood Mineral Rice Powder Loose, Dark
      • 00696137040035
      2
      deal
      21.90 EUR
    • Youngblood Hi-Definition Hydrating Mineral Perfect Powder, Warmth
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140739474.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75002895.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147901733.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591789.jpg
      Youngblood Youngblood Hi-Definition Hydrating Mineral Perfect Powder, Warmth Hi-Definition Hydrating Mineral Perfect Powder, Warmth Hi-Definition Hydrating Mineral Perfect Powder, Warmth (1)
      Youngblood Hi-Definition Hydrating Mineral Perfect Powder, Warmth
      • 00696137207124
      2
      deal
      28.90 EUR
    • Youngblood - Mineral Radiance - Sunshine
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149174478.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148452329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75016722.jpg
      Youngblood Youngblood - Mineral Radiance - Sunshine - Mineral Radiance - Sunshine - Mineral Radiance - Sunshine Mineral Radiance on aurinkopuuteri, jota voit käyttää myös valokynän tai poskipunan tapaan. (1)
      Youngblood - Mineral Radiance - Sunshine
      • 00696137060125
      2
      deal
      29.10 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Clinique (clinique)
      • Nyx (nyx)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Artdeco (artdeco)
      • Anastasia Beverly HIlls (anastasia_beverly_hills)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Beauty Blender (beauty_blender)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • By Terry (by_terry)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Deborah Milano (deborah_milano)
      • Dior (dior)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • FILORGA (filorga)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • Guinot (guinot)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • INGLOT (inglot)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancome (lancome)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • MAC (mac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Maréna Beauté (mare_na_beaute_)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • Murad (murad)
      • OFRA (ofra)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pupa (pupa)
      • Redken (redken)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Thebalm (thebalm)
      • Young Blood (young_blood)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Hinta (price):
      • < 15€ (budget)
      • 15€ - 30€ (low)
      • 30€ - 45€ (medium)
      • > 45€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Bobbi Brown Sheer Finish Loose Powder (bobbi_brown_sheer_finish_loose_powder)
      • Clinique Almost Power Makeup SPF (clinique_almost_power_makeup_spf)
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
      • Clinique Stay-Matte Sheer Pressed (clinique_stay_matte_sheer_pressed)
      • Collistar Silk Effect Compact Powder (collistar_silk_effect_compact_powder)
      • Guerlain Parure Gold Compact (guerlain_parure_gold_compact)
      • L'Oréal Infallible Foundation (l_ore_al_infallible_foundation)
      • Lancome Teint Idole Ultra Wear (lancome_teint_idole_ultra_wear)
      • Nyx Stay Matte But Not Flat (nyx_stay_matte_but_not_flat)
      • Pupa Like A Doll Compact Powder (pupa_like_a_doll_compact_powder)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi