x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Champion Pyjamat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Champion Jr New Tracksuit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147262123.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144437234.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145730805.jpg
      Champion Champion Jr New Tracksuit Jr New Tracksuit Jr New Tracksuit (1)
      Champion Jr New Tracksuit
      • 08056426383403
      • CHP0311001000007
      1
      41.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Star Wars DEFAULT
        • star_wars
      • calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Muumi DEFAULT
        • muumi
      • Ascafa DEFAULT
        • ascafa
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • calvin klein (calvin_klein)
      • Muumi (muumi)
      • Ascafa (ascafa)
      • Calida (calida)
      • Batman (batman)
      • Adidas (adidas)
      • Babista (babista)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Falke (falke)
      • G Gregory (g_gregory)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Götting (go_tting)
      • Hajo (hajo)
      • Harmony (harmony)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Jockey (jockey)
      • Joha (joha)
      • JOOP! (joop_)
      • Klingel (klingel)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lindberg (lindberg)
      • Luca & Lola (luca_lola)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Mey (mey)
      • My Little Pony (my_little_pony)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Palomies Sami (palomies_sami)
      • Peppi Pitkätossu (peppi_pitka_tossu)
      • Peters angora (peters_angora)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Pieces (pieces)
      • Pippi® (pippi_)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Ringella (ringella)
      • Ryhmä Hau (ryhma_hau)
      • Schiesser (schiesser)
      • Simone (simone)
      • Smafolk (smafolk)
      • Star Wars (star_wars)
      • Tom joule (tom_joule)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toy story (toy_story)
      • Traveler's Tree (traveler_s_tree)
      • Triumph (triumph)
      • Viiru ja Pesonen (viiru_ja_pesonen)
      • Wheat (wheat)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 31€ (low)
      • 31€ - 43€ (medium)
      • > 43€ (high)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Pojat (pojat)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
      • Vauvat (vauvat)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Monivärinen (moniva_rinen)
      • Plain (plain)
      • Printti (printti)
      • Raidallinen (raidallinen)
      • Ruudullinen (ruudullinen)
      • Shapes (shapes)
      • Tekstikuvio (tekstikuvio)
    • Vaatteen koko (vaatteiden_koko):
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 120 (120)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 130 (130)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 150 (150)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 25x26 (25x26)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 70 (70)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 90 (90)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi