x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Mini A Ture Pyjamat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Mini A Ture Reinis Kurahaalari, Blue Angel Falls 98
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111801701.jpg
      Mini A Ture Mini A Ture Reinis Kurahaalari, Blue Angel Falls 98 Reinis Kurahaalari, Blue Angel Falls 98 Reinis Kurahaalari, Blue Angel Falls 98 Suloinen Mini A Ture -sadehaalari pitää lapsesi kuivana sadesäiden ulkoleikeissä! Kätevien neppareiden avulla haalari on lapselle helppo pukea ja riisua itse. Selän resorin ansiosta haalari istuu mukavasti lapsen yllä. Haalarissa on irrotettava huppu, resorit hihan- ja lahkeensuissa sekä jalkalenkit, jotka estävät vettä pääsemästä lahkeiden sisälle. - Vesipilariarvo 5000 mm. - Teipatut saumat. Materiaali: 100 % polyuretaania. Öko-Tex Standard 100 -sertifioitu. Pesuohje: Kestää konepesun (40°C... (1)
      Mini A Ture Reinis Kurahaalari, Blue Angel Falls 98
      • 05712691289460
      1
      most_sold
      46.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Muumi DEFAULT
        • muumi
      • calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Calida DEFAULT
        • calida
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Muumi (muumi)
      • calvin klein (calvin_klein)
      • Calida (calida)
      • adidas (adidas)
      • About You (about_you)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • BOSS (boss)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Damella (damella)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DKNY (dkny)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Falke (falke)
      • Femilet (femilet)
      • Fixoni (fixoni)
      • Free People (free_people)
      • Gap (gap)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Janus (janus)
      • Jbs (jbs)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jockey (jockey)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mey (mey)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Missya (missya)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Pippi (pippi)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Shiwi (shiwi)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Underprotection (underprotection)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • Wheat (wheat)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 31€ (low)
      • 31€ - 43€ (medium)
      • > 43€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tähti (ta_hti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi