x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Wheat Pyjamat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Wheat Short SS Pyjama, Dusty Blue 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124148286.jpg
      Wheat Wheat Short SS Pyjama, Dusty Blue 80 Short SS Pyjama, Dusty Blue 80 Short SS Pyjama, Dusty Blue 80 Kaksiosainen pyjama-asu, joka koostuu lyhythihaisesta paidasta sekä shortseista. Puuvillasta valmistetun pyjama-asun paidan pääntiessä on napitus, ja shortseissa on joustava vyötäröresori, jonka ansiosta ne istuvat mukavasti yllä. Materiaali: 100 % ekologista puuvillaa. Öko-Tex Standard 100 -sertifioitu. (1)
      Wheat Short SS Pyjama, Dusty Blue 80
      • 05713154450199
      1
      most_sold
      25.80 EUR
    • Wheat Short SS Pyjama, Melange Grey 80
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124148318.jpg
      Wheat Wheat Short SS Pyjama, Melange Grey 80 Short SS Pyjama, Melange Grey 80 Short SS Pyjama, Melange Grey 80 Kaksiosainen pyjama-asu, joka koostuu lyhythihaisesta paidasta sekä shortseista. Puuvillasta valmistetun pyjama-asun paidan pääntiessä on napitus, ja shortseissa on joustava vyötäröresori, jonka ansiosta ne istuvat mukavasti yllä. Materiaali: 100 % ekologista puuvillaa. Öko-Tex Standard 100 -sertifioitu. (1)
      Wheat Short SS Pyjama, Melange Grey 80
      • 05713154452209
      1
      25.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Muumi DEFAULT
        • muumi
      • calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Calida DEFAULT
        • calida
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Muumi (muumi)
      • calvin klein (calvin_klein)
      • Calida (calida)
      • adidas (adidas)
      • About You (about_you)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • BOSS (boss)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • CeLaVi (celavi)
      • Champion (champion)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Damella (damella)
      • Didriksons (didriksons)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • DKNY (dkny)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Femilet (femilet)
      • Fixoni (fixoni)
      • Free People (free_people)
      • Gap (gap)
      • Geggamoja (geggamoja)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icone Lingerie (icone_lingerie)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Janus (janus)
      • Jbs (jbs)
      • JBS of Denmark (jbs_of_denmark)
      • Jockey (jockey)
      • JOOP! (joop_)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mey (mey)
      • Mini A Ture (mini_a_ture)
      • Minnie mouse (minnie_mouse)
      • Missya (missya)
      • Moschino Underwear (moschino_underwear)
      • Name it (name_it)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Pippi (pippi)
      • Pipsa Possu (pipsa_possu)
      • Pj Salvage (pj_salvage)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reima (reima)
      • Sanetta (sanetta)
      • Schiesser (schiesser)
      • Shiwi (shiwi)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Sterntaler (sterntaler)
      • Swegmark (swegmark)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triumph (triumph)
      • Trofe (trofe)
      • Underprotection (underprotection)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • Wheat (wheat)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 31€ (low)
      • 31€ - 43€ (medium)
      • > 43€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Kuvio (kuvio):
      • Eläinkuvio (ela_inkuvio)
      • Logo (logo)
      • Meleerattu (meleerattu)
      • Printti (printti)
      • Shapes (shapes)
      • Tähti (ta_hti)
      • Tavallinen (tavallinen)
      • Yksivärinen (yksiva_rinen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi