x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Castelli Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Castelli Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Castelli Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Castelli Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/175389163.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227201312.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/231942661.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236466166.jpg?ts=1
Castelli Castelli Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut Endurance 3 Bib Pyöräilyshortsit Miehet, musta 2022 XL Maantieajohousut Castelli Endurance 3 Bibshort Pyöräilyhousut: Väri: Musta; Koko: XL; Ominaisuudet: Henkselit, Stretch, Sis. istuinpehmusteen; Käyttötarkoitus: Kilpapyörä; Materiaalia: Päämateriaali: 71% Polyamidi, 29% Elastaani; Lisää Castelli-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
  • 08050949299821
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset
  • Koko
    • Vaatteen koko: XL
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Polyamidi
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 210 g
  • 51.98 129.95 EUR 1
    1
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Castelli Endurance 3 Bibshort Pyöräilyhousut: Väri: Musta; Koko: XL; Ominaisuudet: Henkselit, Stretch, Sis. istuinpehmusteen; Käyttötarko...
      51.98, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Vaude - All Year Moab 2in1 Rain Pants - Pyöräilyhousut M, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255800179.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210118288.jpg?ts=1
      Vaude Vaude - All Year Moab 2in1 Rain Pants - Pyöräilyhousut M, musta - All Year Moab 2in1 Rain Pants - Pyöräilyhousut M, musta - All Year Moab 2in1 Rain Pants - Pyöräilyhousut M, musta Vaude All Year Moab 2in1 Rain Pants Pyöräilyhousut: Väri: Musta; Koko: M; Ominaisuudet: Tuulenpitävä, Tuuletus, Eristävä, Vesitiivis; Käyttötarkoitus: Maastopyörä, Polkupyörät; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Täytemateriaali: 100% Polyesteri, Sisämateriaali: 100% Polyesteri, Materiaalin käsittely: DWR-käsitelty; Lisää Vaude-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Vaude - All Year Moab 2in1 Rain Pants - Pyöräilyhousut M, musta
      • 04062218245877
      • 04062218245846
      1
      deal
    • ALÉ - Solid Winter Bibtights - Pyöräilyhousut XL, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234251797.jpg?ts=1
      ALÉ ALÉ - Solid Winter Bibtights - Pyöräilyhousut XL, musta - Solid Winter Bibtights - Pyöräilyhousut XL, musta - Solid Winter Bibtights - Pyöräilyhousut XL, musta Alé Solid Winter Bibtights Pyöräilyhousut: Väri: Musta; Koko: XL; Ominaisuudet: Sis. istuinpehmusteen, Henkselit, Olkainhousut; Käyttötarkoitus: Kilpapyörä; Materiaalia: Päämateriaali: 86% Polyesteri, 14% Elastaani; Lisää Alé-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      ALÉ - Solid Winter Bibtights - Pyöräilyhousut XL, musta
      • 08055528197598
      • 08055528197574
      2
      deal
    • FOX Defend Shortsit Miehet, harmaa 2022 US 38 | XXL Downhillhousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223194241.jpg?ts=1
      FOX FOX Defend Shortsit Miehet, harmaa 2022 US 38 | XXL Downhillhousut Defend Shortsit Miehet, harmaa 2022 US 38 | XXL Downhillhousut Defend Shortsit Miehet, harmaa 2022 US 38 | XXL Downhillhousut FOX Racing Defend Short Pyöräilyhousut: Väri: Harmaa; Koko: 40; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Polkupyörät; Materiaalia: Päämateriaali: 94% Polyesteri, 6% Elastaani, Materiaalin käsittely: DWR-käsitelty; Lisää FOX Racing-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      FOX Defend Shortsit Miehet, harmaa 2022 US 38 | XXL Downhillhousut
      • 00191972630866
      • 00191972630859
      1
      deal
    • Endura Hummvee Short Ii With Liner
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142960002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252619025.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236441969.jpg?ts=1
      Endura Endura Hummvee Short Ii With Liner Hummvee Short Ii With Liner Hummvee Short Ii With Liner Upea look, kestävä ja funktionaalinen Rennot, kestävät shortsit, joissa on irrotettavat, pehmustetut pyöräilyalushousut (kiinnitetään painonapeilla). Istuinosa on valmistettu erityisen hyvin kulutusta kestävästä materiaalista. Shortseissa on useita näppäriä taskuja tavaroiden säilyttämiseen,aina energiapatukoista arvotavaroihin. Lämpimällä säällä voit avata reisien kaksi tuuletusaukkoa. Niiden kautta lahkeiden alle pääsee lisää viilentävää ilmaa. Oikea materiaali oikeissa kohdissa! Takana vyötärönauhan alapuolella on erityisen joustavaa materiaalia, joka antaa sinulle paljon liikkumisvapautta pyöräillessä. Istuinosan kestävä materiaali tekee housuista pitkäikäiset. Hummvee II -housuissa on lisäksi erinomainen hinta-laatu-suhde. Tuotteen ominaisuudet: joustava vyötärö ja vyö 2 vetoketjutaskua 2 reisitaskua (joista toisessa vetoketju) 2 isoa takataskua (vino taskunsuu) sivuissa vetoketjulliset tuuletusaukot Pehmustetut Endura Clickfast-sisäshortsit DWR-käsittely Tietoa koosta: Shortsie (1)
      Endura Hummvee Short Ii With Liner
      • 05055939915975
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 130.39
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 142.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 138.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 131.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 131.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 131.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 117.39
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 115.89
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 114.89
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 113.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 113.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 113.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 113.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 113.89
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 111.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 111.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 111.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 111.39
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 111.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 111.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 111.39
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 110.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 103.85
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 103.85
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 92.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 92.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 108.89
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 92.85
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 92.85
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 92.85
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 108.89
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 110.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 110.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 110.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 110.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 110.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 110.89
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 111.89
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 111.89
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 109.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 109.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 109.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 109.89
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 107.89
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 107.89
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 106.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 106.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 106.89
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 106.89
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 116.96
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 116.96
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 116.96
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 110.46
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 110.46
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 116.96
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 116.96
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 51.98
    • info@vertaa.fi