x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Nike pyöräilyhousut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Nike Essential Biker Shorts, naisten pyöräilyshortsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186290641.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201411632.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227903818.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212880014.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237689094.jpg?ts=1
      Nike Nike Essential Biker Shorts, naisten pyöräilyshortsit Essential Biker Shorts, naisten pyöräilyshortsit Essential Biker Shorts, naisten pyöräilyshortsit Tyylikkäät pyöräilyshortsit kosteutta siirtävää materiaalia. Leveä, joustava vyötärö pitää shortsit hyvin paikallaan liikunnan aikana. Nike One Bike Shorts -shortsit ovat erittäin monipuoliset ja niitä voi käyttää monissa tilanteissa. Käytä niitä yksin tai shortsien tai hameen alla. Shortsit on valmistettu kosteutta siirtävästä materiaalista, joka siirtää tehokkaasti kosteutta pois keholtasi ja tekee niistä mukavammat. Tuotetiedot: - Istuvuus: Vartalonmyötäinen - Materiaali: 83 % polyesteriä,... (1)
      Nike Essential Biker Shorts, naisten pyöräilyshortsit
      • 00194502820140
      6
      good_buy
      24.89 EUR
    • Nike Leggingsit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231914242.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224678997.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224709555.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228720759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233046030.jpg?ts=1
      Nike Nike Leggingsit Leggingsit Leggingsit Materiaali: Jersey; Kuvio: Yksivärinen; Design: Joustava vyötärö/sauma, Leveä vyötärö, Tikattu sauma/reuna; Ekstrat: Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Merkkilappukirjailu; Yksityiskohta: Ristipisto; Malli: Skinny; Vyötärön korkeus: Mid Waist; Pituus: Lyhyt/mini (1)
      Nike Leggingsit
      • 00195867139595
      4
      29.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Pehmustetut DEFAULT
        • haarapehmuste
      • Craft DEFAULT
        • craft
      • Löffler DEFAULT
        • lo_ffler
      • Castelli DEFAULT
        • castelli
    • Housujen tyyppi (housujen_tyyppi):
      • Pyöräilyshortsit (pyo_ra_ilyshortsit)
      • Pyöräilyhousut (pyo_ra_ilyhousut)
      • Shortsit (shortsit)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Lapset (lapset)
    • Hinta (price):
      • < 65 € (budget)
      • 65 € - 85 € (price_2)
      • 85 € - 105 € (price_3)
      • ≥ 105 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • Craft (craft)
      • Adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • Gore (gore)
      • Endura (endura)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • 2XU (2xu)
      • 100% (100_)
      • 226ers (226ers)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Agu (agu)
      • Alberto (alberto)
      • Alpine Stars (alpine_stars)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Armada (armada)
      • Assos (assos)
      • Basil (basil)
      • Biehler (biehler)
      • Bioracer (bioracer)
      • Bits (bits)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Boob (boob)
      • Briko (briko)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Chrome (chrome)
      • CMP (cmp)
      • Converse (converse)
      • Cube (cube)
      • Dainese (dainese)
      • Dakine (dakine)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Dirtlej (dirtlej)
      • DOBENO (dobeno)
      • Dynafit (dynafit)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endurance (endurance)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Everve (everve)
      • Evoc (evoc)
      • Fe226 (fe226)
      • Five Ten (five_ten)
      • FLY Racing (fly_racing)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Garneau (garneau)
      • Giro (giro)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Guilty 76 Racing (guilty_76_racing)
      • Hock (hock)
      • iON (ion)
      • Isadore (isadore)
      • IXS (ixs)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JJXX (jjxx)
      • Karpos (karpos)
      • Kenny (kenny)
      • Ktm (ktm)
      • Le Col (le_col)
      • Leatt (leatt)
      • Loeffler (loeffler)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Martini (martini)
      • Mavic (mavic)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Muc Off (muc_off)
      • Newline (newline)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only Play (only_play)
      • Orbea (orbea)
      • Orca (orca)
      • P.A.C. (p_a_c_)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pieces (pieces)
      • Pissei (pissei)
      • POC (poc)
      • Protective (protective)
      • Q36.5 (q36_5)
      • Race Face (race_face)
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • RH+ (rh_)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Sailfish (sailfish)
      • Santini (santini)
      • SCHOEFFEL (schoeffel)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • SCOTT (scott)
      • Shimano (shimano)
      • Singh, Nalini (singh_nalini)
      • SIXS (sixs)
      • Skins (skins)
      • Spiuk (spiuk)
      • Sportful (sportful)
      • SQlab (sqlab)
      • Stay In Place (stay_in_place)
      • Stoic (stoic)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Curve (tommy_jeans_curve)
      • Triple2 (triple2)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • VOID (void)
      • Votec (votec)
      • Wilier (wilier)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xlc (xlc)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zoot (zoot)
    • Koko (vaatteiden_koko):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • XXXL (xxxl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 24 (24)
      • 28 (28)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • Yksi koko (yksi_koko)
    • Ominaisuudet (vaatteen_ominaisuudet):
      • Haarapehmuste (haarapehmuste)
      • Heijastin (heijastin)
      • Olkaimet (olkaimet)
      • Tuulenpitävä (tuulenpita_va_)
      • Vettähylkivä (vetta_hylkiva_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi