x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

POC Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut POC Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot POC Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
POC Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217197519.jpg?ts=1
POC POC Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies Pure Vpds Bib Shorts Musta M Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: Lyhyet housut; Rakenne: Trikoot; Käyttötarkoitus: Maantie/MTB, vapaa-aika; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisuudet: Olkaimet: kyllä; Sisältää sisähousut.: ei; Haarapehmuste: kyllä; Toiminto: Heijastimilla; Pehmuste: Pehmusteen kiinteys: Kiinteä; Lisätietoja: Bacteriostatic surface; Ominaisuudet: Saumaton, Integroitu, Rei'itetty; Tyyppi: Geelipehmuste; Materiaali: 80% polyamidi, 20% elastaani; Materiaali: Saumat: Saumaton istuin-/haarusalue, Vähennetyt saumat, Alhaisen kitkan saumat, Litteät / tasosaumatut; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Lisätietoja: Bib shorts with the VPDS Catalyst Pad, a seamless pad for every ride, Cut in line with a racing profile, Warp knitted fabric ensures reliable stretching and recovery, Leg fixation is 7 cm wide and has a silicone print on the inside, Extremely stretchy bibstraps made of breathable mesh fabric, Reflective details including the POC logo help to improve the rider's visibility (1)
  • 07325541007527
3
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Koko
    • Vaatteen koko: M
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Polyamidi
  • 90.85 142.89 EUR 3
    3
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi: Lyhyet housut; Rakenne: Trikoot; Käyttötarkoitus: Maantie/MTB, vapaa-aika; Jalan sisäpituus: normaali; Ominaisu...
      90.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Outnorth Outnorth
      POC Pure Bib Shorts Vpds ovat salihousut maastopyöräilyyn. Sopii miehille.128.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      142.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Loeffler Winner Ii Bib Shorts Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185972470.jpg?ts=1
      Loeffler Loeffler Winner Ii Bib Shorts Musta L Mies Winner Ii Bib Shorts Musta L Mies Winner Ii Bib Shorts Musta L Mies (1)
      Loeffler Winner Ii Bib Shorts Musta L Mies
      • 09006063655486
      1
    • Sweet Protection Hunter Slashed Shorts Musta M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185987526.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227456870.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177656733.jpg?ts=1
      Sweet Protection Sweet Protection Hunter Slashed Shorts Musta M Mies Hunter Slashed Shorts Musta M Mies Hunter Slashed Shorts Musta M Mies Keskeiset tiedot: Tyyppi: lyhyet housut; Kohderyhmä: MTB-tyyli; Ominaisuudet: Resori: Vetoketju & nappi; Ominaisuudet: Vyötärönauha joustavilla inserteillä; Ulkotaskut: Two side pockets and a thigh pocket; Materiaali: Pintamateriaali: Outer fabric: 100% polyester / Lining: 93% polyester, 7% elastane; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: leveä; Lisätiedot: Lisätietoja: Product weight 195 g in size. M, Säädettävä vyötärö. (1)
      Sweet Protection Hunter Slashed Shorts Musta M Mies
      • 07048652537140
      3
      deal
    • Pearl Izumi - Women's Canyon Short - Pyöräilyhousut 4 - EU 34-36, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182390010.jpg?ts=1
      Pearl Izumi Pearl Izumi - Women's Canyon Short - Pyöräilyhousut 4 - EU 34-36, musta - Women's Canyon Short - Pyöräilyhousut 4 - EU 34-36, musta - Women's Canyon Short - Pyöräilyhousut 4 - EU 34-36, musta Pearl Izumi Women's Canyon Short Pyöräilyhousut: Väri: Musta; Koko: 4 - EU 34-36; Ominaisuudet: Sis. istuinpehmusteen, Stretch; Käyttötarkoitus: Maastopyörä; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Sisämateriaali: 92% Polyesteri, 8% Elastaani; Lisää Pearl Izumi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pearl Izumi - Women's Canyon Short - Pyöräilyhousut 4 - EU 34-36, musta
      • 00191234821018
      1
      deal
    • Craft Rise 3/4 Tights Musta XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234251486.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110690073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108719841.jpg?ts=1
      Craft Craft Rise 3/4 Tights Musta XS Nainen Rise 3/4 Tights Musta XS Nainen Rise 3/4 Tights Musta XS Nainen (1)
      Craft Rise 3/4 Tights Musta XS Nainen
      • 07318572871908
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 129.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 107.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 107.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 107.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 122.89
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 129.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 129.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 129.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 122.39
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 117.39
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 122.39
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 107.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 123.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 123.95
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 129.50
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 109.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 105.95
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 105.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 105.95
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 102.85
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 90.85
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 90.85
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 90.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 90.85
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 90.85
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 128.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 128.90
    • info@vertaa.fi