x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

POC - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut POC - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot POC - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
POC - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234327341.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236451547.jpg?ts=1
POC POC - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta - Synovia VPD Shorts - Suojus XL, musta POC Synovia VPD Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii kaikille. (1)
  • 07325549933507
4
good_buy
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 64.97 109.40 EUR 4
    4
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      POC Synovia VPD Shorts Suojus: Väri: Musta; Koko: XL; Ominaisuudet: Sis. istuinpehmusteen; Käyttötarkoitus: Maastopyörä, Downhill; Lisää ...
      64.97, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      88.89, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      POC Synovia VPD Shorts ovat salishortsit maastopyöräilyyn. Sopii kaikille.103.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • OutdoorExperten OutdoorExperten
      Poc Synovia Vpd Shorts ovat unisex-malliset shortsit, jotka kevyellä ja joustavalla riskialueiden suojauksellaan tarjoavatlisämukavuutta ...109.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Craft Core Bike Subz Lumen Wind Tights Punainen M Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257899335.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254092682.jpg?ts=1
      Craft Craft Core Bike Subz Lumen Wind Tights Punainen M Nainen Core Bike Subz Lumen Wind Tights Punainen M Nainen Core Bike Subz Lumen Wind Tights Punainen M Nainen (1)
      Craft Core Bike Subz Lumen Wind Tights Punainen M Nainen
      • 07318573732390
      1
    • Santini Unico Bib Shorts Musta XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234303069.jpg?ts=1
      Santini Santini Unico Bib Shorts Musta XS Nainen Unico Bib Shorts Musta XS Nainen Unico Bib Shorts Musta XS Nainen (1)
      Santini Unico Bib Shorts Musta XS Nainen
      • 08050703164532
      1
    • Castelli Competizione Kit Bib Pyöräilyshortsit Miehet, harmaa/hopea 2022 M Maantieajohousut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234297231.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219863719.jpg?ts=1
      Castelli Castelli Competizione Kit Bib Pyöräilyshortsit Miehet, harmaa/hopea 2022 M Maantieajohousut Competizione Kit Bib Pyöräilyshortsit Miehet, harmaa/hopea 2022 M Maantieajohousut Competizione Kit Bib Pyöräilyshortsit Miehet, harmaa/hopea 2022 M Maantieajohousut (1)
      Castelli Competizione Kit Bib Pyöräilyshortsit Miehet, harmaa/hopea 2022 M Maantieajohousut
      • 08050949571460
      1
    • Sportful Neo 3/4 Bib Tights Musta M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225421961.jpg?ts=1
      Sportful Sportful Neo 3/4 Bib Tights Musta M Mies Neo 3/4 Bib Tights Musta M Mies Neo 3/4 Bib Tights Musta M Mies (1)
      Sportful Neo 3/4 Bib Tights Musta M Mies
      • 08050949450963
      1
    • min
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 69.97
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 78.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 78.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 78.80
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 78.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 78.80
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 79.96
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 79.96
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 79.96
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 83.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 83.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 84.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 84.96
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 84.96
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 84.96
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 84.96
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 84.96
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 84.96
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 89.96
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 89.96
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 69.97
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 69.97
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 69.97
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 69.97
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 99.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 99.95
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 88.89
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 88.89
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 88.89
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 88.89
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 88.89
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 64.97
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 64.97
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 64.97
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 64.97
    • info@vertaa.fi