x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Brooks Brick Lane pyörälaukku , harmaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Brooks Brick Lane pyörälaukku , harmaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Brooks Brick Lane pyörälaukku , harmaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Brooks Brick Lane pyörälaukku , harmaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148639028.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182495538.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230725159.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145693862.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169614917.jpg?ts=1
Brooks Brooks Brick Lane pyörälaukku , harmaa Brick Lane pyörälaukku , harmaa Brick Lane pyörälaukku , harmaa Brooks England Brick Lane RollUp Panniers Pyörälaukku: Väri: Harmaa/Musta; Koko: 2 x 12 l; Käyttötarkoitus: Polkupyörät; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Puuvilla; Lisää Brooks England-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
  • 00190445008409
4
good_buy
deal
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Nahka, Kanvaasi, Puuvilla
    • Väri: Moniväri, Harmaa
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 950 g
  • 153.95 199.95 EUR 4
    4
    • wardow.com wardow.com
      5.6 (1)
      Bricklane Laukku pyörätelineille purjekangas tummanharmaa
      153.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      156.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Brooks England Brick Lane RollUp Panniers Pyörälaukku: Väri: Harmaa/Musta; Koko: 2 x 12 l; Käyttötarkoitus: Polkupyörät; Materiaalia: Pää...
      189.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.509909201684977 (614)
      Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: pyörälaukku; Ominaisuudet: Soveltuvuus: Universal; Koko: Kokonaisvetoisuus: 12.24 l; Mitat (P x...189.95, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Klickfix Plus Polkupyöräkori Koiralle Klipsillä, ruskea/harmaa 2022 Takakorit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159229206.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210053319.jpg?ts=1
      Klickfix Klickfix Plus Polkupyöräkori Koiralle Klipsillä, ruskea/harmaa 2022 Takakorit Plus Polkupyöräkori Koiralle Klipsillä, ruskea/harmaa 2022 Takakorit Plus Polkupyöräkori Koiralle Klipsillä, ruskea/harmaa 2022 Takakorit Keskeiset tiedot: Tyyppi: takakori; Enimmäislasti: 10 kg; Materiaali: kori: Paju/ Ristikko: Metalli; Kiinnityskappale: Tyyppi: KorbKlip quick fastening; Koko: Mitat (P x L x K): 52 x 46 x 36; Mitat: Paino: 2000 g; Toimituksen sisältö: Includes wind and weather protection; Lisätiedot: Lisätietoja: 2 special joints and a KLICKfix locking mechanism ensure safe and easy handling of the wire hood, if required, the grille can be completely removed quickly, Combined with the variable wind and weathe... (1)
      Klickfix Plus Polkupyöräkori Koiralle Klipsillä, ruskea/harmaa 2022 Takakorit
      • 04030572104536
      1
    • Unix Manolo Pyöräkori Klickfix , musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148639909.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185730146.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/76962149.jpg?ts=1
      Unix Unix Manolo Pyöräkori Klickfix , musta Manolo Pyöräkori Klickfix , musta Manolo Pyöräkori Klickfix , musta Keskeiset tiedot: Tyyppi: etukori; Materiaali: Muovi; Kiinnityskappale: Tyyppi: KlickFix holder; Koko: Mitat (P x L x K): 34 x 23 x 20; Tilavuus (l): 12; Mitat: Paino: 1150 g; Toimituksen sisältö: 1 x KlickFix Manolo front bike basket without KlickFix handlebar adapter (1)
      Unix Manolo Pyöräkori Klickfix , musta
      • 04018861013240
      1
      deal
    • Norco Boston Kaupunkipyörälaukku KS, musta 2022 Tarakkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210062538.jpg?ts=1
      Norco Norco Boston Kaupunkipyörälaukku KS, musta 2022 Tarakkalaukut Boston Kaupunkipyörälaukku KS, musta 2022 Tarakkalaukut Boston Kaupunkipyörälaukku KS, musta 2022 Tarakkalaukut Keskeiset tiedot: Tyyppi/Käyttötarkoitus: pyörälaukku; Ominaisuudet: Soveltuvuus: Universal; Koko: Kokonaisvetoisuus: 14 l; Mitat (P x L x K): 32 x 32 x 15; Materiaali: Norco nylon fabric with diamond ripstop structure; Mitat: Paino: 1000 g; Ominaisuudet: Turvallisuusominaisuudet: reflective parts; Taskut ja lokerot: Ulkotaskut: Side and lid compartment; Sisätaskut: Large main compartment with inner pocket; Toimituksen sisältö: 1 x Norco Boston City Bag KS; Lisätiedot: Lisätietoja: Irroitetta... (1)
      Norco Boston Kaupunkipyörälaukku KS, musta 2022 Tarakkalaukut
      • 04018861014919
      1
      deal
    • Cube ACID City 15 FILink Ohjaustankokori, musta 2022 Etukorit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213504466.jpg?ts=1
      Cube ACID Cube ACID City 15 FILink Ohjaustankokori, musta 2022 Etukorit City 15 FILink Ohjaustankokori, musta 2022 Etukorit City 15 FILink Ohjaustankokori, musta 2022 Etukorit Keskeiset tiedot: Tyyppi: etukori; Materiaali: Polyester, aluminium; Koko: Mitat (P x L x K): 28 x 23 x 20; Tilavuus (l): 15; Toimituksen sisältö: 1 x Cube ACID City 15 FILink handlebar basket (1)
      Cube ACID City 15 FILink Ohjaustankokori, musta 2022 Etukorit
      • 04054571155504
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 154.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 154.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 150.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 152.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 151.39
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 151.39
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 151.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 154.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 154.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 154.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 154.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 154.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 154.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 154.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 154.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 155.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 154.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 153.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 153.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 153.95
    • info@vertaa.fi