x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ortlieb Accessory-pack 3,5 L Musta

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ortlieb Accessory-pack 3,5 L Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ortlieb Accessory-pack 3,5 L Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ortlieb Accessory-pack 3,5 L Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208550738.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186190394.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/236695123.jpg?ts=1
Ortlieb Ortlieb Accessory-pack 3,5 L Musta Accessory-pack 3,5 L Musta Accessory-pack 3,5 L Musta Ortlieb AccessoryPack 3,5 Pyörälaukku etutelineeseen: Väri: Harmaa/Musta; Koko: 3,5 l; Käyttötarkoitus: Polkupyörät, Bikepacking; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyamidi, Materiaalin käsittely: PU-pinnoitettu; Lisää Ortlieb-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (2)
  • 04013051051552
3
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 59.95 70.80 EUR 3
    3
    • Bergfreunde.fi Bergfreunde.fi
      Ortlieb AccessoryPack 3,5 Pyörälaukku etutelineeseen: Väri: Harmaa/Musta; Koko: 3,5 l; Käyttötarkoitus: Polkupyörät, Bikepacking; Materia...59.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Vesitiivis 3,5L lisätasku jonka saa näppärästi kiinnitettyä joko suoraan ohjaustankoon tai Handlebar-Pack laukun ulkopuolelle. Valmistett...69.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Bikepacking-pikkutasku suoraan ohjaustankoon tai Ortlieb Handlebar-Packiin.70.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • New Looxs Polkupyörälaukku kiinnitetty runkoon Uusi Looxs 1,2L, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158861367.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230724841.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/76947200.jpg?ts=1
      New Looxs New Looxs Polkupyörälaukku kiinnitetty runkoon Uusi Looxs 1,2L, musta Polkupyörälaukku kiinnitetty runkoon Uusi Looxs 1,2L, musta Polkupyörälaukku kiinnitetty runkoon Uusi Looxs 1,2L, musta (1)
      New Looxs Polkupyörälaukku kiinnitetty runkoon Uusi Looxs 1,2L, musta
      • 08714827034507
      1
    • New Looxs Double Cover Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164499793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158750851.jpg?ts=1
      New Looxs New Looxs Double Cover Musta Double Cover Musta Double Cover Musta (1)
      New Looxs Double Cover Musta
      • 08714827070505
      • 08720585116874
      1
    • New Looxs Polkupyörälaukku ohjaustangolla New Looxs Vigo 8.5L, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254217644.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181862148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164524821.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164524822.jpg?ts=1
      New Looxs New Looxs Polkupyörälaukku ohjaustangolla New Looxs Vigo 8.5L, musta Polkupyörälaukku ohjaustangolla New Looxs Vigo 8.5L, musta Polkupyörälaukku ohjaustangolla New Looxs Vigo 8.5L, musta (1)
      New Looxs Polkupyörälaukku ohjaustangolla New Looxs Vigo 8.5L, musta
      • 08714827989265
      1
    • 3MK Sakwa Wildman Polkypyörälaukku XL - musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189473811.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189473812.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171299984.jpg?ts=1
      3MK 3MK Sakwa Wildman Polkypyörälaukku XL - musta Sakwa Wildman Polkypyörälaukku XL - musta Sakwa Wildman Polkypyörälaukku XL - musta WILDMAN runkolaukku XL musta (1)
      3MK Sakwa Wildman Polkypyörälaukku XL - musta
      • 05906735414547
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 56.72
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 56.72
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 59.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 59.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 53.96
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 59.95
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 59.95
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 59.95
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 59.95
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 59.95
    • info@vertaa.fi