x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ortlieb PS10 kuivasäkki venttiilillä

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ortlieb PS10 kuivasäkki venttiilillä
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ortlieb PS10 kuivasäkki venttiilillä
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ortlieb PS10 kuivasäkki venttiilillä
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205230353.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/131651590.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/254804927.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/138331344.jpg?ts=1
Ortlieb Ortlieb PS10 kuivasäkki venttiilillä PS10 kuivasäkki venttiilillä PS10 kuivasäkki venttiilillä Ultra kevyet kuivasäkit varustettuna tehtaan tyhjennys venttiilillä. 3 eri kokoa. Rullaussulku, pohjassa hitsattu lenkki. Tyhjennys venttiilin ansiosta saat säkin helposti rullattua mahdollisimman pieneen. Venttiili auttaa myös pakattaessa kun pohjalle ei jää ilmataskua. Vaikka PS10 materiaali on kevyttä ja ohutta sarjan säkit kestävät todella hyvin ja niinpä ne ovatkin monen suosikkeja. ( korkeus rullattuna ) Materiaalina kevyt mutta kestävä pinnoitettu nylon. Hitsatut saumat. Helppo pitää puh (2)
  • 04013051021401
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Type of bicycle bag: Bicycle basket behind the bike
    • Sukupuoli: Aikuiset, Naiset, Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Oranssi
    • Materiaalit: Nailon
  • 27.70 27.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Ultra kevyet kuivasäkit varustettuna tehtaan tyhjennys venttiilillä. 3 eri kokoa. Rullaussulku, pohjassa hitsattu lenkki. Tyhjennys ventt...27.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • B&W Gear bag set, pyörälukkujen suojapussi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157787864.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153264647.jpg?ts=1
      B&W B&W Gear bag set, pyörälukkujen suojapussi Gear bag set, pyörälukkujen suojapussi Gear bag set, pyörälukkujen suojapussi Tuotetiedot: - Materiaali: Kestävä nylon (1)
      B&W Gear bag set, pyörälukkujen suojapussi
      • 04031541741400
      1
    • Ortlieb Ultimate Six Classic 5L pyörän tankolaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208561587.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230694474.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215475508.jpg?ts=1
      Ortlieb Ortlieb Ultimate Six Classic 5L pyörän tankolaukku Ultimate Six Classic 5L pyörän tankolaukku Ultimate Six Classic 5L pyörän tankolaukku Kestävä ja vesitiivis tankolaukku helppokäyttöisellä magneetti kannella jossa läpinäkyvä tasku puhelimelle. Vakiona sisätasku ja olkaremmi. Tankolaukun kiinnityssarja myydään erikseen ja niitä on saatavissa tavallisiin pyöriin sekä E-BIKE sähköpyöriin. Koko: 5 l Läpinäkyvä tasku puhelimelle Magneettikansi (1)
      Ortlieb Ultimate Six Classic 5L pyörän tankolaukku
      • 04013051049375
      3
      deal
    • Ortlieb - Ultimate Six Classic 5 - Pyörälaukku etutelineeseen 5 l, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246411211.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215475508.jpg?ts=1
      Ortlieb Ortlieb - Ultimate Six Classic 5 - Pyörälaukku etutelineeseen 5 l, musta - Ultimate Six Classic 5 - Pyörälaukku etutelineeseen 5 l, musta - Ultimate Six Classic 5 - Pyörälaukku etutelineeseen 5 l, musta Ortlieb Ultimate Six Classic 5 Pyörälaukku etutelineeseen: Väri: Musta; Koko: 5 l; Käyttötarkoitus: Polkupyörät, Bikepacking, Työpaikkapyöräily; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri, Materiaalin käsittely: PVC-pinnoitettu; Lisää Ortlieb-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Ortlieb - Ultimate Six Classic 5 - Pyörälaukku etutelineeseen 5 l, musta
      • 04013051049399
      1
      deal
    • Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5L tankolaukku
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154979856.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187380662.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221415510.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179547515.jpg?ts=1
      Ortlieb Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5L tankolaukku Ultimate Six Classic 8,5L tankolaukku Ultimate Six Classic 8,5L tankolaukku Tilava vedenpitävä ohjaustankolaukku. (1)
      Ortlieb Ultimate Six Classic 8,5L tankolaukku
      • 04013051049467
      3
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 25.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 25.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 25.70
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 27.70
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 27.70
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 27.70
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 27.70
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 27.70
    • info@vertaa.fi