x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203328125.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238417602.jpg?ts=1
Bosch Bosch Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh Powerpack Frame 300 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 300 Wh (3)
  • 04047026050325
1
good_buy
  • Akku
    • Akun tyyppi: Sähköpyörän akku
    • Akun jännite: 300 V
    • Akun kapasiteetti (Wh): 300 Wh
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • 436.39 436.39 EUR 1
    1
    • Bikeinn.com/fi Bikeinn.com/fi
      436.39, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Giant EnergyPack -akku, Tavaratelineelle 500 Wh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183309871.jpg?ts=1
      Giant Giant EnergyPack -akku, Tavaratelineelle 500 Wh EnergyPack -akku, Tavaratelineelle 500 Wh EnergyPack -akku, Tavaratelineelle 500 Wh Alkuperäinen Giant EnergyPack -akku tavaratelineelle. 36 V jännite, 4-pinninen liitin. Käy myös pyöriin, joissa alkuperäinen akku on 300 Wh, jos liittimet ja jännite ovat samat. (1)
      Giant EnergyPack -akku, Tavaratelineelle 500 Wh
      1
    • Slowmoose E-pyörä litiumionipyörän akku 48v6ah-xt60
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177305326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185924794.jpg?ts=1
      Slowmoose Slowmoose E-pyörä litiumionipyörän akku 48v6ah-xt60 E-pyörä litiumionipyörän akku 48v6ah-xt60 E-pyörä litiumionipyörän akku 48v6ah-xt60 Ominaisuudet: 1. Elinajanodote on kaksinkertainen lyijyhapon. Paino on kevyempi 2. Ei ladattavaa muistivaikutusta. Akun käyttöikä on pidempi 3. Turvallisempi ja ympäristöystävällisempi, ei raskasmetalleja ja vaarallisia aineita. 4. sisäänrakennettu IC-siru estää akun latautumisen, purkautumisen, virran, lämmön, lyhyen ympyrän. 5. Tärinän aiheuttamien onnettomuuksien mekaaninen välttäminen. Tekniset tiedot: Sovellus: Sähköpyörän akku Nimellisjännite: 48V Nimelliskapasiteetti: 10Ah Matkapuhelin: 18650 3400mAh Asennus: 13S3P Kategoria: Litiumparisto Jännite: huippu -54,6 V, työskentely -48 V Kapasiteetti: 10Ah Teho: 500 W Irrota jännite: 36,4 V Maks. Purkausvirta: 30A sp Suurin jatkuva purkaus Ampeeri: 20 ampeeria Nimellisvirta: 15A mps Latausvirta: <5 ampeeria Teholataus: 54,6 volttia Mitat: 250 * 70 * 70 mm Nettopaino: 2kg Elinkaari: (1)
      Slowmoose E-pyörä litiumionipyörän akku 48v6ah-xt60
      • 03503923348145
      1
    • Shimano EC-E6002, Laturi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150550977.jpg?ts=1
      Shimano Shimano EC-E6002, Laturi EC-E6002, Laturi EC-E6002, Laturi (5)
      Shimano EC-E6002, Laturi
      • 04524667695745
      1
    • Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185905985.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176848313.jpg?ts=1
      Slowmoose Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us 54.6V 3A litiumakkulaturi 54.6V3A sähköpyörälaturi 13S 48V litiumioniakulle Tekniset tiedot: 100% upouusi ja korkealaatuinen erittäin vahva suoja. - Verkkovirta: 100-240 VAC, 50 / 60Hz - Lähtö: 54,6 V 3A - Latauksen ilmaisin: Punainen valo on täynnä vihreää valoa - Turvasuojaus: OVP / OCP / ylikuormitussuoja / oikosulkusuojaus - Väri musta - Teho enintään: 150W - Liitin: DC 5,5 * 2,1 / 3-nastainen XLR / 3P GX16 / RCA / 3P GX12 / 3P-pistoke / DC 8 mm / 4-nastainen XLR Paketti sisältää: 1kpl 54.6V 3A laturi (2)
      Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us
      • 03503915538325
      1
    • min
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 448.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 448.89
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 436.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 436.39
    • info@vertaa.fi