x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

GZR Pedelec Battery XL -vara-akku

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut GZR Pedelec Battery XL -vara-akku
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot GZR Pedelec Battery XL -vara-akku
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
GZR Pedelec Battery XL -vara-akku
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/181023437.jpg?ts=1
GZR GZR Pedelec Battery XL -vara-akku Pedelec Battery XL -vara-akku Pedelec Battery XL -vara-akku Vara-akku GZR 20" Pedelec-/Stealth-/Pedelec Plus -polkupyöriin. Nyt suurempi kapasiteetti alkuperäiseen verrattuna. 36 V, 11,6 Ah, 417,6 Wh. Kenno: Dmegc 2900 mAh . kennotus: 10S4P. max virta: 20 A. Latausliitin: RCA-naaras. Mukana uusi lukko ja avain. Ei sovi Pedelec Plus 2022 malliin (4)
  • 06438148036744
1
good_buy
  • Akku
    • Akun tyyppi: Sähköpyörän akku
  • 354.89 354.89 EUR 1
    1
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Vara-akku GZR 20" Pedelec-/Stealth-/Pedelec Plus -polkupyöriin. Nyt suurempi kapasiteetti alkuperäiseen verrattuna. 36 V, 11,6 Ah, 417,6 ...354.89, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / au
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185905985.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176848313.jpg?ts=1
      Slowmoose Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / au 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / au 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / au 54.6V 3A litiumakkulaturi 54.6V3A sähköpyörälaturi 13S 48V litiumioniakulle Tekniset tiedot: 100% upouusi ja korkealaatuinen erittäin vahva suoja. - Verkkovirta: 100-240 VAC, 50 / 60Hz - Lähtö: 54,6 V 3A - Latauksen ilmaisin: Punainen valo on täynnä vihreää valoa - Turvasuojaus: OVP / OCP / ylikuormitussuoja / oikosulkusuojaus - Väri musta - Teho enintään: 150W - Liitin: DC 5,5 * 2,1 / 3-nastainen XLR / 3P GX16 / RCA / 3P GX12 / 3P-pistoke / DC 8 mm / 4-nastainen XLR Paketti sisältää: 1kpl 54.6V 3A laturi (3)
      Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / au
      • 03503915538295
      1
    • Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185905985.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176848313.jpg?ts=1
      Slowmoose Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us 54.6V 3A litiumakkulaturi 54.6V3A sähköpyörälaturi 13S 48V litiumioniakulle Tekniset tiedot: 100% upouusi ja korkealaatuinen erittäin vahva suoja. - Verkkovirta: 100-240 VAC, 50 / 60Hz - Lähtö: 54,6 V 3A - Latauksen ilmaisin: Punainen valo on täynnä vihreää valoa - Turvasuojaus: OVP / OCP / ylikuormitussuoja / oikosulkusuojaus - Väri musta - Teho enintään: 150W - Liitin: DC 5,5 * 2,1 / 3-nastainen XLR / 3P GX16 / RCA / 3P GX12 / 3P-pistoke / DC 8 mm / 4-nastainen XLR Paketti sisältää: 1kpl 54.6V 3A laturi (2)
      Slowmoose 54,6v 3a litiumakkulaturi 54,6v3a sähköpyörälaturi 13s 48v litiumioniakulle - 3-napainen XLR / AA 4-nastainen xlr / us
      • 03503915538325
      1
    • Bosch Powerpack Frame 400 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 400 Wh
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165252110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203328121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246987371.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246984270.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Powerpack Frame 400 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 400 Wh Powerpack Frame 400 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 400 Wh Powerpack Frame 400 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 400 Wh (2)
      Bosch Powerpack Frame 400 Anthracite Down Tube Battery Hopeinen 400 Wh
      • 04047025220125
      1
    • Shimano EC-E6002, Laturi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150550977.jpg?ts=1
      Shimano Shimano EC-E6002, Laturi EC-E6002, Laturi EC-E6002, Laturi (5)
      Shimano EC-E6002, Laturi
      • 04524667695745
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 302.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 302.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 300.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 300.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 302.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 303.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 304.80
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 299.90
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 304.80
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 354.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 354.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 354.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 354.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 354.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 354.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 354.89
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 354.89
    • info@vertaa.fi