x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hamax Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hamax Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hamax Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hamax Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124168835.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/134344815.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132475105.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207617749.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172812670.jpg?ts=1
Hamax Hamax Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin Sadesuoja kaksipaikkaisiin Outback ja Avenida polkupyörän peräkärryihin Käytännöllinen sadesuoja, joka on yhteensopiva monikäyttöisten Hamax Outback -sisarusrattaiden kanssa. Pidä lapsesi kuivana niin kävelyillä kuin pyöräilyretkilläkin! (1)
  • 07029774900081
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi
    • Väri: Läpinäkyvä, Musta
  • 54.89 63.85 EUR 4
    4
    • XXL XXL
      Sadesuoja Hamax Outbackille ja Avenidan 2-paikkaiselle pyöräperävaunulle. Paino: 0,05 kg Hamax Outbackin ja Avenidan sadesuojan avulla vo...54.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Läpinäkyvä sadesuoja Outback/Avenida peräkärryihin.
      56.42, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Käytännöllinen sadesuoja, joka on yhteensopiva monikäyttöisten Hamax Outback -sisarusrattaiden kanssa. Pidä lapsesi kuivana niin kävelyil...57.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.662941511316275 (643)
      Tarvike: Lisävarustetyyppi: Rain cover; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Trekking, lapset & nuoret; Sopii: Hamax Outback/Avenida63.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Croozer Vauvanistuin Climatex sopii kaikkiin Croozer Kid -malleihin vuodesta 2014 alkaen, musta 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234478763.jpg?ts=1
      Croozer Croozer Vauvanistuin Climatex sopii kaikkiin Croozer Kid -malleihin vuodesta 2014 alkaen, musta 2022 Pyörävaunujen varusteet Vauvanistuin Climatex sopii kaikkiin Croozer Kid -malleihin vuodesta 2014 alkaen, musta 2022 Pyörävaunujen varusteet Vauvanistuin Climatex sopii kaikkiin Croozer Kid -malleihin vuodesta 2014 alkaen, musta 2022 Pyörävaunujen varusteet Tarvike: Lisävarustetyyppi: Baby seat insert; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: Trekking, City; Sopii: For all Croozer Kid from model year 2014 onwards; Toimituksen sisältö: 1 x Croozer Climatex baby seat incl. Head cushion; Lisätiedot: Lisätietoja: For one and two seater, for babies up to 10 months (up to 75 cm and up to 10 kg) (1)
      Croozer Vauvanistuin Climatex sopii kaikkiin Croozer Kid -malleihin vuodesta 2014 alkaen, musta 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • 04044494150052
      2
      deal
    • Thule Cargo 2 Säilytyskori 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96887675.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213636054.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114595849.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168841113.jpg?ts=1
      Thule Thule Cargo 2 Säilytyskori 2022 Pyörävaunujen varusteet Cargo 2 Säilytyskori 2022 Pyörävaunujen varusteet Cargo 2 Säilytyskori 2022 Pyörävaunujen varusteet Tarvike: Lisävarustetyyppi: Storage space; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: City, Trekking; Lisätiedot: Lisätietoja: Full width zipper pocket (2)
      Thule Cargo 2 Säilytyskori 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • 00872299043330
      • 20201512
      2
    • Croozer Aurinkosuoja Kid Vaaya 1-malleihin, oliivi 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187354175.jpg?ts=1
      Croozer Croozer Aurinkosuoja Kid Vaaya 1-malleihin, oliivi 2022 Pyörävaunujen varusteet Aurinkosuoja Kid Vaaya 1-malleihin, oliivi 2022 Pyörävaunujen varusteet Aurinkosuoja Kid Vaaya 1-malleihin, oliivi 2022 Pyörävaunujen varusteet Tarvike: Lisävarustetyyppi: Sun seal; Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: City, Trekking; Sopii: Croozer Kid single-seater from 2014 on; Ominaisuudet: Säädettävyys: Infinitely adjustable; Toimituksen sisältö: 1 x sun protection for one-seaters (1)
      Croozer Aurinkosuoja Kid Vaaya 1-malleihin, oliivi 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • 04044494151844
      2
      deal
    • Croozer Talvisetti vauvan istuimeen, jotka on valmistettu 2018 tai sen jälkeen, vihreä 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233477301.jpg?ts=1
      Croozer Croozer Talvisetti vauvan istuimeen, jotka on valmistettu 2018 tai sen jälkeen, vihreä 2022 Pyörävaunujen varusteet Talvisetti vauvan istuimeen, jotka on valmistettu 2018 tai sen jälkeen, vihreä 2022 Pyörävaunujen varusteet Talvisetti vauvan istuimeen, jotka on valmistettu 2018 tai sen jälkeen, vihreä 2022 Pyörävaunujen varusteet Tarvike: Lisävarustetyyppi: Winter set; Keskeiset tiedot: Sopii: Croozer baby seat from 2018; Toimituksen sisältö: Lined winter footmuff, teddy fleece inlay; Lisätiedot: Lisätietoja: Perfectly tailored, lined winter footmuff for baby seat (from 2018), Can be attached to baby seat with zipper, Teddy fleece insert with non-slip, studded base warms the back (1)
      Croozer Talvisetti vauvan istuimeen, jotka on valmistettu 2018 tai sen jälkeen, vihreä 2022 Pyörävaunujen varusteet
      • 04044494151721
      2
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 65.87
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 71.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 71.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 74.07
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 74.07
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.07
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.07
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 63.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 63.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 63.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 63.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 63.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 63.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 63.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 63.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 63.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 63.85
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 60.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 60.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 62.94
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 62.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 62.94
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 61.77
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 61.77
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 59.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 59.85
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 61.77
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.77
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.77
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.77
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 58.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 58.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 58.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 58.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 58.44
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 57.28
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 57.28
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 57.28
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 57.28
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 57.28
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 57.28
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 58.28
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 58.28
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 55.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.79
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 55.79
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.79
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.79
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 55.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.79
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 54.80
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 54.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 55.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 55.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 56.10
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 56.42
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 56.42
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 56.42
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 56.89
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 57.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 49.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 54.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 54.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.89
    • info@vertaa.fi