x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Campagnolo Pyörätyökalut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Campagnolo Veloce Cassette Hopeinen 10s / 12-23t
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/91196403.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163803148.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90069541.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108312762.jpg?ts=1
      Campagnolo Campagnolo Veloce Cassette Hopeinen 10s / 12-23t Veloce Cassette Hopeinen 10s / 12-23t Veloce Cassette Hopeinen 10s / 12-23t Keskeiset tiedot: Tyyppi: kasetti; Käyttötarkoitus: Ketjuvaihteisto; Materiaalityyppi: Teräs; Mitat: Paino: 260 g; Kasetti: Rakenne: kasetti; Vaihteiston lukumäärä: 10; Yhdistettävyys: Campagnolo; Lisätiedot: Lisätietoja: Ultra-Drive design of the teeth - for delay-free, fast and precise shifting, Sprocket synchronisation - special phasing of the sprockets for fast and precise shifting, less stress on the chain, Galvanic surface treatment - reduces friction between sprocket and chain, increas... (1)
      Campagnolo Veloce Cassette Hopeinen 10s / 12-23t
      • 08033148857351
      2
      55.39 EUR
    • Campagnolo Veloce Takapakka 13-29-hampainen, hopea 13-29T 2022 Rataspakat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159572625.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207987366.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164532221.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108312762.jpg?ts=1
      Campagnolo Campagnolo Veloce Takapakka 13-29-hampainen, hopea 13-29T 2022 Rataspakat Veloce Takapakka 13-29-hampainen, hopea 13-29T 2022 Rataspakat Veloce Takapakka 13-29-hampainen, hopea 13-29T 2022 Rataspakat Keskeiset tiedot: Tyyppi: kasetti; Käyttötarkoitus: Ketjuvaihteisto; Materiaalityyppi: Teräs; Mitat: Paino: 360 g; Kasetti: Rakenne: kasetti; Vaihteiston lukumäärä: 10; Yhdistettävyys: Campagnolo; Vaihteisto Hammaspyörä (hammasta): 13 hampaat; Lisätiedot: Lisätietoja: with lock ring (1)
      Campagnolo Veloce Takapakka 13-29-hampainen, hopea 13-29T 2022 Rataspakat
      • 08033148857382
      1
      55.39 EUR
    • Campagnolo Veloce Takapakka 12-25-hampainen, hopea 12-25T 2022 Rataspakat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163291265.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/90074659.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182389151.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/108312762.jpg?ts=1
      Campagnolo Campagnolo Veloce Takapakka 12-25-hampainen, hopea 12-25T 2022 Rataspakat Veloce Takapakka 12-25-hampainen, hopea 12-25T 2022 Rataspakat Veloce Takapakka 12-25-hampainen, hopea 12-25T 2022 Rataspakat (1)
      Campagnolo Veloce Takapakka 12-25-hampainen, hopea 12-25T 2022 Rataspakat
      • 08033148857368
      1
      55.39 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Red Cycling Products DEFAULT
        • red_cycling_products
      • Assos DEFAULT
        • assos
      • Bbb DEFAULT
        • bbb
    • Merkki (brand):
      • Red Cycling Products (red_cycling_products)
      • Assos (assos)
      • BBB (bbb)
      • Birzman (birzman)
      • Bosch (bosch)
      • Agu (agu)
      • Bahco (bahco)
      • BiciSupport (bicisupport)
      • Bicycle Gear (bicycle_gear)
      • Blackburn (blackburn)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Ceramicspeed (ceramicspeed)
      • CnSPOKE (cnspoke)
      • Continental (continental)
      • Crank Brothers (crank_brothers)
      • Crankbrothers (crankbrothers)
      • Creotime (creotime)
      • Cube (cube)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Cyclo (cyclo)
      • Cyclus (cyclus)
      • Cyclus Tools (cyclus_tools)
      • DOBENO (dobeno)
      • Dt Swiss (dt_swiss)
      • Dynamic (dynamic)
      • Dynaplug (dynaplug)
      • Effetto Mariposa (effetto_mariposa)
      • Elvedes (elvedes)
      • Endura (endura)
      • Ergon (ergon)
      • F100 (f100)
      • Fasi (fasi)
      • Feedback Sports (feedback_sports)
      • Finish Line (finish_line)
      • Fsa (fsa)
      • Genuine Innovations (genuine_innovations)
      • Granite (granite)
      • Herrmans (herrmans)
      • Holmenkol (holmenkol)
      • Humpert (humpert)
      • Hutchinson (hutchinson)
      • Icetoolz (icetoolz)
      • Jagwire (jagwire)
      • Joe's No-Flats (joe_s_no_flats)
      • Juice Lubes (juice_lubes)
      • Kmc (kmc)
      • Kärcher (ka_rcher)
      • Lezyne (lezyne)
      • Lifu (lifu)
      • Liqui moly (liqui_moly)
      • M-Wave (m_wave)
      • Magura (magura)
      • Marwi (marwi)
      • Miche (miche)
      • Minoura (minoura)
      • Motip (motip)
      • Motorex (motorex)
      • MSCH Copenhagen (msch_copenhagen)
      • Muc Off (muc_off)
      • NEATFLOW (neatflow)
      • Neco (neco)
      • Oxford (oxford)
      • Park Tool (park_tool)
      • Peaty's (peaty_s)
      • Polisport (polisport)
      • Pro (pro)
      • Proline (proline)
      • R.s.p. (r_s_p_)
      • Race Face (race_face)
      • Rema Tip Top (rema_tip_top)
      • Ritchey (ritchey)
      • RockShox (rockshox)
      • Schwalbe (schwalbe)
      • Shimano (shimano)
      • Sigma (sigma)
      • Silca (silca)
      • Sks (sks)
      • Slime (slime)
      • Sram (sram)
      • Stan's NoTubes (stan_s_notubes)
      • Sunrace (sunrace)
      • Super B (super_b)
      • Tange (tange)
      • Tip Top (tip_top)
      • Topeak (topeak)
      • Truvativ (truvativ)
      • Union (union)
      • Unior (unior)
      • VAR (var)
      • Velo (velo)
      • Velox (velox)
      • Ventura (ventura)
      • Vittoria (vittoria)
      • Vredestein (vredestein)
      • Weldtite (weldtite)
      • WOHO (woho)
      • WPL (wpl)
      • XLAB (xlab)
      • Xlc (xlc)
      • Zéfal (ze_fal)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 30 € (price_2)
      • 30 € - 45 € (price_3)
      • ≥ 45 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi