x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Philips HF3503/01 Kids Wake-up Light

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Philips HF3503/01 Kids Wake-up Light
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Philips HF3503/01 Kids Wake-up Light
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Philips HF3503/01 Kids Wake-up Light
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124009200.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/146714510.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144483480.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/246525610.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144483479.jpg?ts=1
Philips Philips HF3503/01 Kids Wake-up Light HF3503/01 Kids Wake-up Light HF3503/01 Kids Wake-up Light Philips HF3503/01 herätysvalo on suunniteltu auttamaan lapsia nukahtamaan helposti ja heräämään virkeänä. Lisäksi sen kirkkautta voidaan säätää ja käyttää esimerkiksi lukuvalona tai rentoutumiseen. Auringonnousu- ja auringonlaskusimulaatio Auringonnoususimulaatio herättää lapsen vähitellen luonnollisen auringonnousun tapaan. Valo lisääntyy vähitellen 30 minuutin aikana, mikä auttaa kehoa heräämään luonnollisesti. Tämän jälkeen valittu herätysääni alkaa soida määrättyyn herätysaikaan. Auringonlaskusimulaatio helpottaa lapsen nukahtamista 30 minuutin ajan vähitellen vähenevän valon avulla. Pimeässä hohtavat osat ja tarrat Herätysvalossa on pimeässä hohtava avarauusalus kuvio ja painikkeet. Lisäksi pakkaukseen kuuluu tarrasetti, jolla lapsi voi koristella valosta mieleisensä. Lasta on hyvä valvoa ja auttaa herätysvalon koristelun aikana. (2)
  • 08710103873334
  • 5889597
  • 000000000000250950
  • HF3503/01
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Materiaalit: Muovi
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Ei
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Tekniset tiedot
    • Äänen ja valon lisäaikapainike: 9 min
    • Auringonlasku-simulaatio: Kyllä
    • Ei UV-säteilyä: Kyllä
    • Hälytysmäärät: 1
    • Herätysäänten lukumäärä: 2
    • Auringonnousu-simulaatio: Kyllä
    • Kirkkauden tasojen määrä: 10
    • Kirkkaudensäätö: Kyllä
    • Light intensity: 200 luksia
    • Liukuesteet: Kyllä
    • Simuloitu auringonnousu -toiminto (valittu teho 0): 30 min
    • Torkkutoiminto: Kyllä
    • Vaihdettava lamppu: Ei
  • Yleiset ominaisuudet
    • Alkuperämaa: Kiina
    • FM radio: Ei
    • Valaisimen tyyppi: Sarastusvalo
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 18 cm
    • Leveys (mm): 180 mm
    • Paino (g): 290 g
    • Syvyys: 115 mm
  • Virranhallinta
    • AC-syöttöjännite: 100 V
  • Ergonomia
    • Näytön kirkkauden säätö: Kyllä
  • 100.80 100.80 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Philips HF3503/01 herätysvalo on suunniteltu auttamaan lapsia nukahtamaan helposti ja heräämään virkeänä. Lisäksi sen kirkkautta voidaan ...100.80, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Tivoli Audio - Model One Digital - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102519920.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203661666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111100359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151341622.jpg?ts=1
      Tivoli Audio Tivoli Audio - Model One Digital - Musta - Model One Digital - Musta - Model One Digital - Musta (2)
      Tivoli Audio - Model One Digital - Musta
      • 00815097017349
      1
    • Soundmaster Kelloradio Fm Retro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149867721.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130301910.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130301909.jpg?ts=1
      Soundmaster Soundmaster Kelloradio Fm Retro Kelloradio Fm Retro Kelloradio Fm Retro Retro FM-PLL radio FM-PLL radio Esiasetetut asemat Herää radio- tai summeriäänellä Kaksoishälytys LCD-näyttö himmentimellä Nukkumistoiminto Torkku Varaparisto kellolle 1x CR2032 (paristo ei sisälly) AC 230V 50Hz (1)
      Soundmaster Kelloradio Fm Retro
      • 04005425004196
      • UR105WE
      1
    • Roadstar Kannettava Radio Cr 1140b
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106890408.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174931524.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246077132.jpg?ts=1
      Roadstar Roadstar Kannettava Radio Cr 1140b Kannettava Radio Cr 1140b Kannettava Radio Cr 1140b Camry Kannettava Radio CR 1140b (6)
      Roadstar Kannettava Radio Cr 1140b
      • 07621800031617
      • 89930
      • TRA2235BK
      2
    • Sonoro Easy Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166671559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167007063.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167007064.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150636987.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221029779.jpg?ts=1
      Sonoro Sonoro Easy Musta Easy Musta Easy Musta SONORO Easy Musta (1)
      Sonoro Easy Musta
      • 04260117325168
      • 782120
      • SO-1200-101-BL
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 99.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 99.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 95.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 95.80
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 100.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 100.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 100.80
    • info@vertaa.fi