x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Philips AZ700T CD SOUNDMACHINE

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Philips AZ700T CD SOUNDMACHINE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Philips AZ700T CD SOUNDMACHINE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Philips AZ700T CD SOUNDMACHINE
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173478392.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166870018.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237511862.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237511866.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237511875.jpg?ts=1
Philips Philips AZ700T CD SOUNDMACHINE AZ700T CD SOUNDMACHINE AZ700T CD SOUNDMACHINE Boombox, 12 watti(a) (25)
  • 06951613993484
  • 04895185604176
  • AZ700T/12
  • 2137933
4
  • Tekniset tiedot
    • Virittimen aaltoalueet: FM
    • Virtalähteen tyyppi: Verkkovirta
    • CD-soitin: Kyllä
    • Kauko-ohjain: Kyllä
    • Kuulokeliitäntä: Kyllä
    • LCD näyttö: Kyllä
    • Taajuuskorjain: Ei
  • Lähetin
    • Virittimen tyyppi: FM
  • Yleiset ominaisuudet
    • Radio media type: Bluetooth, USB, Radio, CD
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Hopea, Musta
  • Liitettävyys
    • Bluetooth: Kyllä
    • USB-portti: Kyllä
    • Bluetooth-versio: 4.1
    • Lähialueen kommunikointi (NFC): Kyllä
  • Verkko
    • Wi-Fi: Ei
  • Näyttö
    • Sisäänrakennettu näyttö: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Paino: 4.1 kg
    • Paino (g): 3860 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Muut ominaisuudet
    • Lähtöteho: 12 W
  • 131.38 157.90 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Boombox, 12 watti(a)131.38, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      PHILIPS AZ700T CD SOUNDMACHINE131.38, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      155.94, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Kannettava Philips-CD-soitin tarjoaa voimakkaan bassontoiston suosikkimusiikillesi. Siinä on NFC-yhteys, sekä kätevä kauko-ohjaus.157.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Tivoli Audio - Model One Digital - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102519920.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203661666.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111100359.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151341622.jpg?ts=1
      Tivoli Audio Tivoli Audio - Model One Digital - Musta - Model One Digital - Musta - Model One Digital - Musta (2)
      Tivoli Audio - Model One Digital - Musta
      • 00815097017349
      1
    • Soundmaster Kelloradio Fm Retro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149867721.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130301910.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130301909.jpg?ts=1
      Soundmaster Soundmaster Kelloradio Fm Retro Kelloradio Fm Retro Kelloradio Fm Retro Retro FM-PLL radio FM-PLL radio Esiasetetut asemat Herää radio- tai summeriäänellä Kaksoishälytys LCD-näyttö himmentimellä Nukkumistoiminto Torkku Varaparisto kellolle 1x CR2032 (paristo ei sisälly) AC 230V 50Hz (1)
      Soundmaster Kelloradio Fm Retro
      • 04005425004196
      • UR105WE
      1
    • Sonoro Easy Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166671559.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167007063.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167007064.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150636987.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221029779.jpg?ts=1
      Sonoro Sonoro Easy Musta Easy Musta Easy Musta SONORO Easy Musta (1)
      Sonoro Easy Musta
      • 04260117325168
      • 782120
      • SO-1200-101-BL
      3
    • Metabo Batteripaket 18V 4x8,0Ah med snabbladdare ASC 145 Duo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147158469.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147195507.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232394202.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237282013.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Batteripaket 18V 4x8,0Ah med snabbladdare ASC 145 Duo Batteripaket 18V 4x8,0Ah med snabbladdare ASC 145 Duo Batteripaket 18V 4x8,0Ah med snabbladdare ASC 145 Duo (1)
      Metabo Batteripaket 18V 4x8,0Ah med snabbladdare ASC 145 Duo
      • 04007430334923
      • 4007430334923
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 136.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 136.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 136.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 136.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 136.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 109.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 109.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 157.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 153.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 153.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 157.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 157.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 122.39
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 122.75
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 122.75
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 122.50
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 123.25
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 123.25
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 119.57
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 119.55
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 127.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 127.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 125.20
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 123.25
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 126.38
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 126.38
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 126.38
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 126.38
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 126.38
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 126.38
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 126.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 126.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 126.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 126.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 126.38
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 126.38
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 126.38
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 126.38
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 125.97
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 130.63
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 131.00
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 131.07
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 131.74
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 131.55
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 131.60
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 130.49
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 131.59
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 130.34
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 130.40
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 131.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 131.74
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 131.74
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 131.74
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 130.98
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 84.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 84.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 84.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 84.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 84.80
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 84.80
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 84.80
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 84.80
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 131.38
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 131.38
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 131.38
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 131.38
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 131.38
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 131.38
    • info@vertaa.fi