x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Velleman Radiot

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Velleman Kannettava DAB + Radio DAB+ / FM 3 W Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133943463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109436365.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124942077.jpg
      Velleman Velleman Kannettava DAB + Radio DAB+ / FM 3 W Musta Kannettava DAB + Radio DAB+ / FM 3 W Musta Kannettava DAB + Radio DAB+ / FM 3 W Musta Sweex DAB%2B -radiossa on kaikki digitaalisen radion hyv%E4t puolet%3A se tarjoaa h%E4iri%F6tt%F6m%E4n %E4%E4nen ja laajan valikoiman kanavia%2C joiden joukosta etsit helposti oman suosikkisi k%E4tev%E4n nimilistan avulla. Lis%E4ksi se vastaanottaa my%F6s FM-signaalia. Se on erinomainen matkakumppani kompaktin muotoilunsa%2C kuulokeliit%E4nn%E4n ja sis%E4%E4nrakennetun her%E4tyskellon ansiosta. (4)
      Velleman Kannettava DAB + Radio DAB+ / FM 3 W Musta
      • 08717534023680
      1
      most_sold
      42.40 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Radio herätyksellä DEFAULT
        • kylla_
      • Tivoli Audio DEFAULT
        • tivoli_audio
      • Sangean DEFAULT
        • sangean
      • Amadeus DEFAULT
        • amadeus
      • Työmaalle DEFAULT
        • dewalt
        • makita
        • milwaukee
        • festool
      • Edullinen DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Sangean (sangean)
      • Sony (sony)
      • Amadeus (amadeus)
      • Geneva (geneva)
      • König (ko_nig)
      • Numan (numan)
      • AEG (aeg)
      • Akai (akai)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Auna (auna)
      • Balance time (balance_time)
      • Bosch (bosch)
      • Braun (braun)
      • Clint (clint)
      • Como Audio (como_audio)
      • Denver (denver)
      • DeWalt (dewalt)
      • Einhell (einhell)
      • ELETRA (eletra)
      • Festool (festool)
      • GPO (gpo)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HEINE (heine)
      • Hitachi (hitachi)
      • Imperial (imperial)
      • JBL (jbl)
      • Jensen (jensen)
      • JVC (jvc)
      • Lenco (lenco)
      • Makita (makita)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Muse (muse)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pinell (pinell)
      • Pop (pop)
      • Pure (pure)
      • Radionette (radionette)
      • Roadstar (roadstar)
      • SACKit (sackit)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Senz (senz)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Velleman (velleman)
      • View Quest (view_quest)
    • Hinta (price):
      • < 70 € (budget)
      • 70 € - 140 € (price_70_140)
      • 140 € - 220 € (price_140_220)
      • ≥ 220 € (price_220)
    • Malli (group):
      • Amadeus Capo (amadeus_capo)
      • Amadeus Cornetto (amadeus_cornetto)
      • Amadeus Marcato (amadeus_marcato)
      • Amadeus Musica (amadeus_musica)
      • Amadeus Sogetto (amadeus_sogetto)
      • Amadeus Stretto (amadeus_stretto)
      • Canon Cd-Soittimet (canon_cd_soittimet)
      • Canon Discman (canon_discman)
      • Geneva Classic M (geneva_classic_m)
      • Geneva Classic S (geneva_classic_s)
      • Geneva Touring L (geneva_touring_l)
      • Geneva Touring S (geneva_touring_s)
      • JBL Tuner (jbl_tuner)
      • Numan Mini One (numan_mini_one)
      • Numan Mini Two (numan_mini_two)
      • Numan One (numan_one)
      • Numan Two (numan_two)
      • Pure Evoke H3 (pure_evoke_h3)
      • Pure Evoke H4 (pure_evoke_h4)
      • Sony SRF-18 (sony_srf_18)
      • Sony XDR-V20D (sony_xdr_v20d)
      • Tivoli Audio Albergo (tivoli_audio_albergo)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Tivoli Audio PAL (tivoli_audio_pal)
      • Tivoli Audio PAL+ (tivoli_audio_pal_)
      • View Quest Hepburn (view_quest_hepburn)
      • View Quest Retro (view_quest_retro)
      • View Quest Retro Mini (view_quest_retro_mini)
    • Herätyksellä (ha_lytys):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • CD-soitin (cd_soitin):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Näyttö (sisa_a_nrakennettu_na_ytto_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Wi-Fi (langaton_la_hiverkko):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi