x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Ferm Living Rahit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Ferm Living Dot tuftattu rahi, beige - punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216585271.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247215243.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232158848.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221604477.jpg?ts=1
      Ferm Living Ferm Living Dot tuftattu rahi, beige - punainen Dot tuftattu rahi, beige - punainen Dot tuftattu rahi, beige - punainen Rahi Ferm Living KIDS-tuotemerkiltä on lastenhuoneeseen täydellisesti sopiva ja siinä on leikkisä muotoilu kamelinruskealla suojalla ja punaisilla, tupsukoristeisilla pisteillä kierrätetystä PET langasta jotka sulautuvat harmonisesti ympäristöön. Se valmistetaan ympäristöystävällisestä puuvillakankaasta saadakseen lisää istuinpaikkoja sohvan vieressä täydellisesti sopivalla tikatulla keskiosalla. Siinä on irrotettava verhoilu. Tietoa Ferm Living KIDS-merkkisestä rahista - Tämä rahi kuuluu Ferm Living KIDS-brändin Dot-mallistoon.- Suoja: 100% Luomupuuvilla- Tupsukoristeiset pilkut kierrätetystä langasta.- Halkaisija: 390 mm.- Korkeus: 480 mm.- Pehmustettu keskiosa.- Sisin salkku.- Thermoball täyte.- Myös saatavana yhteensopivana tyynynä.- CE -merkitty.- Sopii ikä: 3+v.- Suoja voidaan ottaa pois. Rahin hoito-ohjeet - Konepesu 30°C.- Pese nurja puoli ulospäin. Osta Säkkituolit & Istuinrahit ja muita Nojatuolit & Istuinrahit @ Royal Design. (1)
      Ferm Living Dot tuftattu rahi, beige - punainen
      • 05704723279266
      4
      good_buy
      105.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Menu DEFAULT
        • menu
      • Beliani DEFAULT
        • beliani
      • Normann Copenhagen DEFAULT
        • normann_copenhagen
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Menu (menu)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Beliani (beliani)
      • Bougari (bougari)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By On (by_on)
      • Chic Home (chic_home)
      • Dometic (dometic)
      • Driade (driade)
      • Emu (emu)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Fiam (fiam)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • GAN Rugs (gan_rugs)
      • Götessons (go_tessons)
      • HAY (hay)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Home4You (home4you)
      • Inter Link (inter_link)
      • Interlink (interlink)
      • Jonas Ihreborn (jonas_ihreborn)
      • Karl andersson & soner (karl_andersson_soner)
      • Massproductions (massproductions)
      • Muuto (muuto)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Swedese (swedese)
      • Tenura (tenura)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
    • Hinta (price):
      • < 530 € (budget)
      • 530 € - 700 € (price_2)
      • 700 € - 960 € (price_3)
      • ≥ 960 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi