x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tenura Imetystyyny Original ilman päällistä

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tenura Imetystyyny Original ilman päällistä
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tenura Imetystyyny Original ilman päällistä
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tenura Imetystyyny Original ilman päällistä
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/187365740.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/210622692.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185030051.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215394799.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185030039.jpg?ts=1
Tenura Tenura Imetystyyny Original ilman päällistä Imetystyyny Original ilman päällistä Imetystyyny Original ilman päällistä Erityinen tyyny erityiselle ajanjaksolle. Raskausaika ja imetysaika ovat täynnä onnellisuutta ja iloa. Se on odotusta ja rakkauden hetkiä. Tämä alkuperäinen Theraline imetystyyny soveltuu myös raskausajalle. Suositusta imetystyynystä on moneksi: se auttaa nukkumaan paremmin raskausaikana, helpottaa imetystä ja sen päällä on hyvä rentoutua. Lisätietoja : Mikroraetäyte Täyte: 100 % polystyreeni Tilavuus: 42 litraa Mitat: 190 x 38 cm (1)
  • 04260031641290
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
    • Lastentarvikkeen tyyppi: Imetystyyny
    • Materiaalit: Puuvilla
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 52.70 52.70 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Erityinen tyyny erityiselle ajanjaksolle. Raskausaika ja imetysaika ovat täynnä onnellisuutta ja iloa. Se on odotusta ja rakkauden hetkiä...52.70, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Normann Copenhagen Istuinrahi Silo Pouf - Medium Dusty Brown/Albagia 214
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178379392.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251402515.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Istuinrahi Silo Pouf - Medium Dusty Brown/Albagia 214 Istuinrahi Silo Pouf - Medium Dusty Brown/Albagia 214 Istuinrahi Silo Pouf - Medium Dusty Brown/Albagia 214 Silo on tyylikäs rahi, jonka pohja on hieman kapeampi, mikä antaa puille terävän ja visuaalisesti kauniin profiilin. Pouf koostuu PU-vaahdosta, joka on liimattu vanerilevyihin ja päällystetty ylellisellä italialaisella kankaalla. Pehmeä mutta kiinteä pinta. Verhoiltu kauniiseen italialaiseen kankaaseen. Vakaasti rakennettu vanerista. Rahiksi tai sohvapöydäksi PU-vaahto antaa Silo Poufille pehmeän mutta kiinteän pinnan, joka tekee siitä mukavan istua. Kiinteän pinnan ansiosta rahia voidaan käyttää myös eksklusiivisena sohvapöytänä tai kohopöytänä. Verhoiltu ylelliseen italialaiseen kankaaseen Rahi on verhoiltu ylelliseen, kudotuun kankaaseen Italiasta. Kankaassa on dynaaminen kuviointi, joka antaa rahille luonnetta ja tekee siitä mukavan tauon huoneen yksivärisistä huonekaluista. (1)
      Normann Copenhagen Istuinrahi Silo Pouf - Medium Dusty Brown/Albagia 214
      • 05712396032927
      1
    • Fritz Hansen CM Pouf rahi, pieni, tummanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161524186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243155750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243155749.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227406519.jpg?ts=1
      Fritz Hansen Fritz Hansen CM Pouf rahi, pieni, tummanharmaa CM Pouf rahi, pieni, tummanharmaa CM Pouf rahi, pieni, tummanharmaa Cecilie Manzin Fritz Hansenille suunnittelema Pouf on hurmaava lisä olohuoneen sisustukseen. Macaron-leivosta muistuttava soma rahi on verhoiltu puoliksi laadukkaalla villakankaalla ja puoliksi luonnollisella pellavalla; osioiden välissä kulkee tyylikäs nahkainen tere. Monikäyttöinen Pouf toimii tarvittaessa myös näppäränä lisäistuimena. (1)
      Fritz Hansen CM Pouf rahi, pieni, tummanharmaa
      • 05704890401781
      2
    • Interlink Rahi Osane
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202477867.jpg?ts=1
      Interlink Interlink Rahi Osane Rahi Osane Rahi Osane (1)
      Interlink Rahi Osane
      • 04010340966405
      1
    • Normann Copenhagen Circus rahi, pieni, puuteri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177258849.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251402193.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227407144.jpg?ts=1
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Circus rahi, pieni, puuteri Circus rahi, pieni, puuteri Circus rahi, pieni, puuteri Normann Copenhagenin leikkisä Circus-rahi on Simon Legaldin skandinaavinen tulkinta marokkolaisista antiikkiraheista. Perinteiset koristekuviot on korvattu yksinkertaisilla kolmikulmioilla, jotka tuovat mieleen sirkusteltan graafisen kuvioinnin. Rahi on valmistettu kahdenlaisesta vaahtomuovista: kiinteä alaosa säilyttää muotonsa ja pehmeällä yläosalla on mukava istua. Kalusteen vakauden takaa puinen pohjalevy. Monikäyttöinen Circus-rahi erottuu edukseen miellyttävällä muotokielellään ja himmeästi hohtavalla veluuripinnallaan, sijoitettiin se sitten sohvan, sohvapöydän tai sängyn seuraan. (1)
      Normann Copenhagen Circus rahi, pieni, puuteri
      • 05712396004214
      2
      deal
    • min
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 56.39
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 52.70
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 52.70
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 52.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 52.70
    • info@vertaa.fi