x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

D-Link DAP-1665

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut D-Link DAP-1665
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot D-Link DAP-1665
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
D-Link DAP-1665
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96037864.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/257886596.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96037862.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101127482.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155176116.jpg?ts=1
D-Link D-Link DAP-1665 DAP-1665 DAP-1665 D-Link Wireless langaton tukiasema, AC1200, kaksitaajuus, valkoinen (1)
  • 07900694065398
  • 00790069406539
  • 07900693972260
  • 00790069398032
  • 00790069314544
  • 00790069398612
  • 00790069397226
  • 05054629438251
  • DAP1665
  • DAP-1665
4
  • Verkko
    • Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 300 Mbit/s
    • Tuettu suojausalgoritmi: 64-bit WEP, 128-bit AES, WPA2-PSK, WPS
  • Tekniset tiedot
    • Ethernet LAN data -siirtonopeudet: 10, 1000, 100 Mbit/s
    • Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä: 1
    • Dual-band: Kyllä
    • Verkostostandardit: IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.11ac
    • Taajuuskaista: 2.4 - 2.4835 GHz
    • Verkkopohjainen johtaminen: Kyllä
    • Antennin vahvistustaso: 2 dBi
    • Kaapelilukon aukkotyyppi: Kensington
    • Langaton tekniikka: Wi-Fi
    • LED-osoittajat: Kyllä
    • Power over Ethernet (PoE) tuki: Ei
    • Reset-nappula: Kyllä
    • Sisäinen: Ei
    • Virrankulutus: 5.18 W
  • Yleiset ominaisuudet
    • Reitittimen tyyppi: Tukiasema
    • Sukupuoli: Unisex
    • Takuu: 2 v
  • Suorituskyky
    • Kolmitaajuusteknologia: Ei
  • Suojaus
    • MAC-osoitteensuodatus: Kyllä
    • Kaapelilukon aukko: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä, Valkoinen
  • Ympäristöolosuhteet
    • Käyttölämpötila: 0 - 40 °C
    • Varastointilämpötila: -20 - 65 °C
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 2.78 cm
    • Leveys (cm): 14.7 cm
    • Leveys (mm): 147 mm
    • Paino (g): 222 g
    • Syvyys: 108 mm
    • Syvyys: 10.8 cm
    • Tuotteen korkeus: 27.8 mm
  • Langattoman lähiverkon ominaisuudet
    • 2.4 GHz: Kyllä
  • Liitettävyys
    • DC in -tunkki: Kyllä
    • Liitettävyys: USB
  • Radio
    • Antennas quantity: 2
  • 75.04 151.35 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Langattoman verkon liityntäpiste, Wi-Fi 5, 2.4 GHz, 5 GHz75.04, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      83.48, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      84.90, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      D-Link Wireless langaton tukiasema, AC1200, kaksitaajuus, valkoinen151.35, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Mikrotik RBSXTG-5HPACD-SA SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85017367.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204702746.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227491832.jpg?ts=1
      Mikrotik Mikrotik RBSXTG-5HPACD-SA SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4 RBSXTG-5HPACD-SA SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4 RBSXTG-5HPACD-SA SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4 . (1)
      Mikrotik RBSXTG-5HPACD-SA SXTG ac radio 5GHz 13dBi 90deg 2x2 L4
      • 05711783892182
      • 05902560365283
      • 04058829470883
      • 04752224004499
      • RBSXTG-5HPACD-SA
      4
    • Telewell EAV510 AC/LTE modeemi, Wlan-tukiasema ja reititin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164125254.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96037910.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96037913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101748073.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164686622.jpg?ts=1
      Telewell Telewell EAV510 AC/LTE modeemi, Wlan-tukiasema ja reititin EAV510 AC/LTE modeemi, Wlan-tukiasema ja reititin EAV510 AC/LTE modeemi, Wlan-tukiasema ja reititin Telewell TW-EAV510AC-ADSL2+/VDSL2/4G CAT6 WiFi -modeemilla voit käyttää ADSL2/VDSL2 sekä 3G/4G/LTE yhteyttä. Käyttökohteet koti ja toimisto: Internet -yhteydet, pelaaminen , pankkiyhteydet, sähköposti, Youtube, Netflix, ymn viihde -palvelut langattomasti ja langallisesti. Automaattinen ADSL2+- ja VDSL2 -tuki, viisi gigabit ethernet -porttia. Wifi tukiasema 1200 Mbps 5 Ghz ja 2.4 Ghz, Automaattinen kuorman tasaus; Kuitu, Ethernet, VDSL2, ADSL2, 4G LTE liitymien välillä. 4G LTE, ADSL/VDSL ja kuituyhteyksiä kaistanjakotoiminteella.Yhteensopivuus: kaikki käyttöjärjestelmät ja operaattoritLaitteiston tekniikkaRealtek Moniydin 1000 Mhz prosessori. Avoin Linux, joka on avoin järjestelmä Telnetin kautta, kun sen ensin laittaa päälle ACL toiminnossa . Automaattinen VDSL2-tuki 35b-8B (300Mb / 100 mb). Automaattinen ADSL2+ / Annex A/M -tuki 24 Mb / 3 Mb. Liitännät: 1 x 10/100/1000 Mbps LAN/WAN-portti, 4 x 10/100/1000 Mbps LAN-porttia. Layer 3 -tason kaistanjako kaikkien käytössä olevien Internet- (9)
      Telewell EAV510 AC/LTE modeemi, Wlan-tukiasema ja reititin
      • 06430010923350
      • TW-EAV510 AC/LTE CAT6
      • TW-EAC510AC V2
      • TWEAV510AC
      • TW-EAV510-AC V2
      • 9071379
      2
    • Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229247377.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116365611.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225688442.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237073390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252732425.jpg?ts=1
      Mikrotik Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case (1)
      Mikrotik hAP lite 650MHz 4xLAN 2.4AP bgn 2x2 L4 Tower Case
      • 04250605569600
      • 04752224003102
      • RB941-2ND-TC
      2
    • StarTech.com USB WiFi Adapter - AC600
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155153485.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155455038.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225710176.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/189500525.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232111280.jpg?ts=1
      StarTech.com StarTech.com USB WiFi Adapter - AC600 USB WiFi Adapter - AC600 USB WiFi Adapter - AC600 This USB Wi-Fi adapter adds dual-band wireless connectivity to your laptop, tablet or desktop computer, and features a compact nano-sized form factor. It makes it easy to replace or upgrade your computer's existing wireless capability with access to both 2.4GHz and 5GHz Wi-Fi networks. (1)
      StarTech.com USB WiFi Adapter - AC600
      • 00065030863773
      • USB433ACD1X1
      3
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 82.74
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 82.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 82.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 82.74
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 82.74
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 82.26
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 82.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 82.25
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 81.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 81.75
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 81.34
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 81.33
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 81.60
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 81.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 81.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 81.75
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 81.74
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 81.74
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 81.75
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 81.75
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 81.60
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 81.60
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 81.70
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 81.60
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 81.60
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 81.60
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 80.37
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 80.37
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 80.37
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 80.40
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 80.39
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 80.37
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 80.38
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 80.38
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 80.38
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 80.38
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 80.40
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 80.40
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 80.39
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 81.75
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 84.50
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 84.77
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 84.57
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 84.57
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 84.57
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 77.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 77.80
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 77.51
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 77.51
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 83.82
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 82.92
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 80.93
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 80.93
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 80.94
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 81.29
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 80.93
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 84.90
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 84.90
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 78.49
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 78.49
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 78.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 78.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 79.49
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 84.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 82.87
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 79.15
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 75.33
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 75.33
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 75.29
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 75.29
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 75.32
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 75.32
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 75.32
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 75.32
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 75.32
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 75.33
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 75.33
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 75.32
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 75.33
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 75.33
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 75.33
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 75.33
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 75.32
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 75.32
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 82.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 82.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 82.98
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 84.90
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 84.90
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 75.03
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 75.03
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 75.04
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 75.04
    • info@vertaa.fi