x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

StarTech.com R300WN22MO5E

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut StarTech.com R300WN22MO5E
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot StarTech.com R300WN22MO5E
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
StarTech.com R300WN22MO5E
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155358943.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/253405305.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245984387.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245984386.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/245980772.jpg?ts=1
StarTech.com StarTech.com R300WN22MO5E R300WN22MO5E R300WN22MO5E WiFi AP, Langattoman verkon liityntäpiste, Wi-Fi, 5 GHz (1)
  • 00065030858953
  • R300WN22MO5E
1
  • Verkko
    • Langattoman LAN:in datansiirtonopeus (maksimi): 300 Mbit/s
  • Tekniset tiedot
    • Ethernet LAN (RJ-45) porttien määrä: 2
    • Taajuuskaista: 2.4 - 2.4835 GHz
  • Yleiset ominaisuudet
    • Reitittimen tyyppi: Tukiasema
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • Paino ja mitat
    • Leveys (mm): 100 mm
    • Paino (g): 700 g
    • Syvyys: 161 mm
    • Tuotteen korkeus: 58 mm
  • Langattoman lähiverkon ominaisuudet
    • 2.4 GHz: Ei
  • Suorituskyky
    • 5 GHz: Kyllä
  • 290.00 290.00 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      WiFi AP, Langattoman verkon liityntäpiste, Wi-Fi, 5 GHz290.00, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Teltonika TMT250
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149934979.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144039544.jpg?ts=1
      Teltonika Teltonika TMT250 TMT250 TMT250 Pieni ja kevyt paikanninlaite läheisten turvaksi ja omaisuuden suojaamiseen Soveltuu hyvin esim. henkilö-, esine- tai ajoneuvopaikannukseen Toimii Karttaselain -sovelluksen kanssa, josta näet paikantimen sijainnin huipputarkoilla kartoilla. Laitenetti SIM-kortti mukana myyntipakkauksessa, aktivoi itse käyttöön. (3)
      Teltonika TMT250
      • 04779027312255
      3
    • Teltonika QuSpot Kotelo RUTX09 Reittimelle Integroitu 4G + GPS Antenni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158544406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237451446.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150564257.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237451440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237451434.jpg?ts=1
      Teltonika Teltonika QuSpot Kotelo RUTX09 Reittimelle Integroitu 4G + GPS Antenni QuSpot Kotelo RUTX09 Reittimelle Integroitu 4G + GPS Antenni QuSpot Kotelo RUTX09 Reittimelle Integroitu 4G + GPS Antenni Valmis säänkestävä kotelo ja integroitu 4G + GPS antenni Teltonika RUTX09 reitittimelle. Sisältää tarvittavat kaapelit reitittimen kytkemiseen. Kytket reitittimeen vain sopivan mittaisen Ethernet kaapelin. Helppo ratkaisu vaativiin yritysratkaisuihin ulkokäyttöön sekä vapaa-ajan käyttöön esim. veneeseen asuntovaunuun tai mökille. Tällä ratkaisulla päästään eroon antennikaapelin signaalinvaimennuksesta!Jännitteensyöttö (24 V) reitittimeen Ethernet kaapelilla (PoE = Power over Ethernet). Datayhteys kiinteistöön Ethernet kaapelista. Kotelossa integroituna 4G + GPS antennit. Mitat: 160 x 160 x 240 mm. Käyttölämpötila -40°C - +75°C. Yhteensopivat Teltonika mallit: RUTX09. Huom! Reititin ostettava erikseen! (1)
      Teltonika QuSpot Kotelo RUTX09 Reittimelle Integroitu 4G + GPS Antenni
      • 05907772035047
      2
    • Netgear NIGHTHAWK XR700 AD7200 REITITIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149318919.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137701306.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158286440.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158286438.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158286434.jpg?ts=1
      Netgear Netgear NIGHTHAWK XR700 AD7200 REITITIN NIGHTHAWK XR700 AD7200 REITITIN NIGHTHAWK XR700 AD7200 REITITIN Nighthawk Pro Gaming XR700 reititin on suunniteltu parhaalle suorituskyvylle peleissä. Huipputason ohjelmisto ja uusin rauta antavat täyden hallinnan kotiverkkoosi. XR700 antaa sinun stabiloida yhteytesi. Unohda viive ja keskity siihen tärkeimpään, pelaamiseen. Älä enää jää miettimään kuka varaa koko laajakaistan, vaan hallitse verkkoa ja priorisoi data vaikka pakettikohtaisesti. Tri-band reititin Reititin tukee kolmea eri väylänopeutta. Perinteisen dual-bandin 2,4 GHz ja 5 GHz kaistojen lisäksi siinä on myös huippunopea 802.11ad 60 GHz kaista, jonka avulla siirrät tiedostoja salamannopeasti. Reitittimessä on tehokas 1,7 GHz neliydinprosessori, joka varmistaa että 4K suoratoisto ja pelit pyörivät ilman katkoja verkossa. Nopeat yhteydet Nopeiden antennien ansiosta katat koko kodin kaikki kodin kulmat nope (8)
      Netgear NIGHTHAWK XR700 AD7200 REITITIN
      • 00606449136616
      • 5802620
      • XR700-100EUS
      1
    • Netgear Orbi Pro AC3000 Tri-band WiFi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137776869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169853248.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158261635.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150680805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162691177.jpg?ts=1
      Netgear Netgear Orbi Pro AC3000 Tri-band WiFi Orbi Pro AC3000 Tri-band WiFi Orbi Pro AC3000 Tri-band WiFi Netgear Orbi Pro AC3000 WiFi -pakkaus sisältää reitittimen ja verkonlaajentimen, joiden avulla saat vakaan kolmikaistaisen mesh-verkkoyhteyden, jonka kantama ulottuu toimiston joka nurkkaan ja takaa kaikille työntekijöille nopean pääsyn verkkoon. (1)
      Netgear Orbi Pro AC3000 Tri-band WiFi
      • 00606449132076
      • 5802089
      • SRK60-100EUS
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 242.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 271.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 271.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 276.76
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 276.76
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 276.76
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 276.76
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 276.76
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 281.60
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 276.76
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 281.60
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 281.60
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 276.76
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 297.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 297.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 297.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 297.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 297.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 296.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 341.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 296.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 296.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 276.76
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 276.76
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 276.76
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 285.24
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 276.76
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 276.76
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 286.71
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 286.70
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 286.56
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 286.56
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 286.58
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 286.53
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 286.46
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 286.32
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 286.33
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 286.18
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 286.19
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 288.58
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 288.56
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 285.88
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 285.88
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 285.75
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 285.73
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 285.73
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 285.73
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 298.90
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 298.90
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 285.46
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 285.32
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 285.32
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 285.16
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 289.14
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 289.22
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 289.88
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 286.11
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 285.65
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 288.51
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 286.30
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 286.30
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 286.89
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 286.11
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 288.73
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 287.28
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 287.28
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 287.28
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 285.32
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 285.52
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 285.52
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 287.68
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 287.68
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 288.72
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 288.35
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 288.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 288.99
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 289.63
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 290.35
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 289.80
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 288.62
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 288.62
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 288.02
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 288.02
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 287.32
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 289.08
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 289.08
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 284.89
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 290.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 290.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 279.41
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 279.41
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 290.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 280.24
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 282.81
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 290.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 290.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 290.00
    • info@vertaa.fi