x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183036178.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225728711.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/172325668.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171142993.jpg?ts=1
TP-LINK TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, GigE, 1000Base-BX, LC/UPC single-mode, jopa 10 km, 1310 (TX) / 1550 (RX) nm malleihin P/N: TL-SG3452XP V1 (1)
  • 06935364030520
  • TL-SM321B
2
  • 23.97 39.30 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli, GigE, 1000Base-BX, LC/UPC single-mode, jopa 10 km, 1310 (TX) / 1550 (RX) nm malleihin P/N: T...23.97, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km39.30, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Mikrotik Reititin Mikrotik RB924i 2nD BT5 & BG77
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203146141.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237760238.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237760253.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237760225.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237760245.jpg?ts=1
      Mikrotik Mikrotik Reititin Mikrotik RB924i 2nD BT5 & BG77 Reititin Mikrotik RB924i 2nD BT5 & BG77 Reititin Mikrotik RB924i 2nD BT5 & BG77 Mikrotik KNOT IoT Gateway with L4 (1)
      Mikrotik Reititin Mikrotik RB924i 2nD BT5 & BG77
      • 04752224007131
      2
    • D-Link DWR-932
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120298995.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140151863.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197706805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256579284.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158143174.jpg?ts=1
      D-Link D-Link DWR-932 DWR-932 DWR-932 Kannettava reititin 4G LTE 802.11n (2)
      D-Link DWR-932
      • 00790069435690
      • 07426044350353
      • 00790069405983
      • DWR-932
      • 5092669
      • 7648918
      5
    • Ubiquiti UAP-AC-PRO
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146363292.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106566482.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182131139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148036324.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106566486.jpg?ts=1
      Ubiquiti Ubiquiti UAP-AC-PRO UAP-AC-PRO UAP-AC-PRO Langattoman verkon liityntäpiste Wi-Fi 5 2.4 GHz 5 GHz DC power (1)
      Ubiquiti UAP-AC-PRO
      • 00810354025389
      • 00810354023514
      • UAP-AC-PRO
      • 180908
      • 000000000000239223
      • 4816963
      6
    • Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109081999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106830998.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146361769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169690405.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225711912.jpg?ts=1
      Ubiquiti Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 PowerBeam M5 PBE-M5-400 PowerBeam M5 PBE-M5-400 Incorporating a dish reflector design with advanced technology, the PowerBeam is the generation of Ubiquiti Networks airMAX CPE for customer locations. (1)
      Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400
      • 05712505809570
      • 00810354022623
      • PBE-M5-400
      3
    • min
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 36.05
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 26.66
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 36.05
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 36.45
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 36.05
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.05
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 36.85
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 29.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 23.10
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 23.09
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 23.09
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 23.10
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 23.09
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 23.09
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 23.09
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 23.09
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 23.10
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 23.10
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 23.09
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 23.63
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 23.21
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.21
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 29.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.70
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 22.02
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 22.03
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 22.03
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 22.30
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 22.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 22.30
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 22.31
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 22.31
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 22.30
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 22.51
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 24.08
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 24.08
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Sun Oct 16 02:00:00 CEST 2022 24.08
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 24.08
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 24.08
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 24.08
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 24.08
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 22.88
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 22.88
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 22.87
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 22.87
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 22.87
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 22.87
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 22.87
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 23.97
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 23.97
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 23.97
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 23.97
    • info@vertaa.fi