x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Ubiquiti Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Ubiquiti Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Ubiquiti Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Ubiquiti Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/109037652.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/106536798.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/132517028.jpg?ts=1
Ubiquiti Ubiquiti Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620) Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620) Networks PBE-5AC-620 silta ja toistin 1000 Mbit/s (PBE-5AC-620) Using airMAXac technology the PBE-5AC-620 supports up to 450+ Mbps real TCP/IP throughput. It launches with PtP functionality and a client mode feature will be added with a future firmware upgrade. * Please note that manufacturer's instructions for the installation configuration and use of the equipment must be strictly observed. (1)
  • 00810354022593
4
  • 197.71 308.00 EUR 4
    4
    • EuroDK EuroDK
      Using airMAXac technology the PBE-5AC-620 supports up to 450+ Mbps real TCP/IP throughput. It launches with PtP functionality and a clien...197.71, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Langaton silta AirMax ac AirMax ac258.93, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Senetic.fi Senetic.fi
      4.00200648051172 (10)
      293.69, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      Ubiquiti PowerBeam M5 AC 62cm dish308.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Asus RT-AX86U Dual-band - WiFi 6 -reititin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159215068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159216047.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162754704.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/248509191.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216601771.jpg?ts=1
      Asus Asus RT-AX86U Dual-band - WiFi 6 -reititin RT-AX86U Dual-band - WiFi 6 -reititin RT-AX86U Dual-band - WiFi 6 -reititin Asus RT-AX86U WiFi 6 -reitittimellä luot nopean langattoman verkon, joka tarjoaa useille laitteille ja vaativillekin käyttäjille sopivan 5700 Mbps siirtonopeuden. (3)
      Asus RT-AX86U Dual-band - WiFi 6 -reititin
      • 04718017586696
      • 4718017586696
      • 90IG05F1-MO3G10
      • 6971879
      5
    • Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109081999.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106830998.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146361769.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169690405.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225711912.jpg?ts=1
      Ubiquiti Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 PowerBeam M5 PBE-M5-400 PowerBeam M5 PBE-M5-400 Incorporating a dish reflector design with advanced technology, the PowerBeam is the generation of Ubiquiti Networks airMAX CPE for customer locations. (1)
      Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400
      • 05712505809570
      • 00810354022623
      • PBE-M5-400
      3
    • Netgear Orbi RBS850 AX6000 WiFi 6 Satellite 1-Pack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176726804.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176726802.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176726803.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176726805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237504964.jpg?ts=1
      Netgear Netgear Orbi RBS850 AX6000 WiFi 6 Satellite 1-Pack Orbi RBS850 AX6000 WiFi 6 Satellite 1-Pack Orbi RBS850 AX6000 WiFi 6 Satellite 1-Pack Wi-Fi-alueen laajennin, 4 porttia, GigE, Wi-Fi 6, 2.4 GHz, 5 GHz, pöytä (1)
      Netgear Orbi RBS850 AX6000 WiFi 6 Satellite 1-Pack
      • 00606449146073
      • RBS850-100EUS
      • 0606449146073
      • 6988195
      3
    • TP-LINK Archer AX11000 Tri-band -WiFi-reititin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166658624.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155552034.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155552033.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155552035.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155552032.jpg?ts=1
      TP-LINK TP-LINK Archer AX11000 Tri-band -WiFi-reititin Archer AX11000 Tri-band -WiFi-reititin Archer AX11000 Tri-band -WiFi-reititin Huippunopea seuraavan sukupolven 802.11ax (WiFi 6) Trl-band WiFi -reititin tarjoaa jopa 10000 Mbps nopeudet viiveettömään pelaamiseen, sulavaan 4K UHD -videon toistoon ja äärimmäisen nopeaan tiedostojen jakamiseen. Verkkoon liitettyjen henkilökohtaisten ja IoT-laitteiden lisääntynyt määrä on johtanut verkon yleiseen kuormittumiseen, joka koettelee jo nykyisen WiFi-standardin rajoja. Viimeisin standardi, 802.11ax, jota kutsutaan nykyään nimellä WiFi 6, tarjoaa tulevaisuuden vaatimukset täyttävän teknologian, paremman verkon hyötysuhteen, nopeammat WiFi-yhteydet, paremman kattavuuden sekä pidemmän akunkeston verkkoon liitetyille laitteille, mikä puolestaan parantaa verkonkäyttökokemusta huomattavasti. Laite tukee myös uutta WPA3 -suojausta.Archer AX11000 on varustettu WAN-portin ja kahdeksan Gigabit LAN-portin lisäksi yhdellä USB-A 3.0 portilla sekä yhdellä USB-C 3.0 portilla, johon pystyt vaivattomasti liittämään kaikki tarvitsemasi lisälaitteet. Reititin on helppo ottaa käyttöön ilman (3)
      TP-LINK Archer AX11000 Tri-band -WiFi-reititin
      • 06935364099657
      • 06935364088842
      • 6568237
      • ARCHER AX11000
      • 6935364099657
      • ARCHER AX11000 V1
      • Archer AX11000
      6
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 195.84
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 196.38
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 199.04
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 199.04
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 199.04
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 199.66
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 199.72
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 197.87
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 196.23
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 197.93
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 197.93
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 197.93
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 198.47
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 197.91
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 197.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 197.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 197.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 197.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 197.85
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 197.06
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 197.31
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 198.02
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 198.14
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 197.71
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 197.71
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 197.71
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 197.71
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 197.71
    • info@vertaa.fi