x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Sea to Summit X-Plate, blue

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Sea to Summit X-Plate, blue
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Sea to Summit X-Plate, blue
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Sea to Summit X-Plate, blue
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/120933280.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/207043559.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156340873.jpg?ts=1
Sea to Summit Sea to Summit X-Plate, blue X-Plate, blue X-Plate, blue Sea to Summit Xplate on taitettava lautanen, joka on valmistettu rikkoutumattomasta materiaalista ja soveltuu loistavasti pieneen ja kevyeen pakkaukseen. Xplate on valmistettu joustavasta, eurooppalaisten elintarvikestandardien mukaisesta silikonista ja varustettu kestävällä nailon-pohjalla, jota voi käyttää leikkuulautana. Sea to Summit Xplate kestää konepesun. Tekniset tiedot: Paino: 164 grammaa Tilavuus: 1170 ml (1)
  • 09327868042913
  • 09327868016952
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Retkiastian tyyppi: Lautanen
    • Sukupuoli: Miehet, Naiset, Unisex, Lapset
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Muovi, Nailon, Silikoni
    • Väri: Sininen
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 164 g
  • 34.89 39.80 EUR 3
    3
    • XXL XXL
      X-Plate Pacific Blue täyttää EU-standardit elintarvikekäytön osalta. Lautasen silikonisivut voi taittaa alas, jolloin se vie mahdollisimm...34.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • OutdoorExperten OutdoorExperten
      Sea to Summit Xplate on taitettava lautanen, joka on valmistettu rikkoutumattomasta materiaalista ja soveltuu loistavasti pieneen ja kevy...39.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Skistart.fi Skistart.fi
      Sea to Summit Xplate on taitettava lautanen, joka on valmistettu rikkoutumattomasta materiaalista ja soveltuu loistavasti pieneen ja kevy...39.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Outwell Collaps Colander With Handle Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228334617.jpg?ts=1
      Outwell Outwell Collaps Colander With Handle Sininen Collaps Colander With Handle Sininen Collaps Colander With Handle Sininen (1)
      Outwell Collaps Colander With Handle Sininen
      • 05709388120533
      1
    • United By Blue Footsie Mug 295ml Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224765016.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228395076.jpg?ts=1
      United By Blue United By Blue Footsie Mug 295ml Pinkki Footsie Mug 295ml Pinkki Footsie Mug 295ml Pinkki (1)
      United By Blue Footsie Mug 295ml Pinkki
      • 00192900121852
      1
    • Sea to Summit Kitchen Clean Kit 6-Set Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228030046.jpg?ts=1
      Sea to Summit Sea to Summit Kitchen Clean Kit 6-Set Black Kitchen Clean Kit 6-Set Black Kitchen Clean Kit 6-Set Black Helpotusta tiskaamiseen leiriolosuhteissa Pieneen tilaan pakkautuva tiskaussetti retkille ja ulkoilmakeittiöön. Setti pitää sisällään tiskiharjan, tiskiaineen, 10 litran kokoontaitettavan pesuastian, rätin, astiapyyhkeen sekä kotelon. 10 litrainen pieneksi pakkautuva tiskiallas Wilderness Wash -pullo ja tiskiharja pakkautuvat yhdeksi Wilderness Wash on biohajoavaa ja silla voi pestä astioiden lisäksi vaatteita tai käyttää peseytymiseen Imukykyinen tiskirätti puhdistaa tehokkaasti ja kuivuu nopeasti, kuivaamiseen DryLite-pyyhe Vetoketjullinen pakkauspussi Muistathan, että myös biohajoavaa pesuainetta sisältävä pesuvesi tulisi suodattaa maaperän kautta, eikä kaataa suoraan vesistöön. (1)
      Sea to Summit Kitchen Clean Kit 6-Set Black
      • 09327868144952
      3
    • Vango Cuisine Non-Stick Casserole 3,5l, harmaa 2022 Padat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224406593.jpg?ts=1
      Vango Vango Cuisine Non-Stick Casserole 3,5l, harmaa 2022 Padat Cuisine Non-Stick Casserole 3,5l, harmaa 2022 Padat Cuisine Non-Stick Casserole 3,5l, harmaa 2022 Padat Keskeiset tiedot: Käyttötarkoitus: ruuanlaitto; Tyyppi: kattila; Materiaali: Foldable silicone material, glass lid; Materiaali: BPA-vapaa: kyllä; Mitat: Paino: 1160 g; Lisätiedot: Lisätietoja: Foldable silicone material - durable and long lasting, can be folded for easy storage, Tiskikonepesun kestävä, Oven safe up to 180 degrees Celsius, Cool touch handle - Easy lifting, Suitable for all types of stoves, LFGB - food safe, With non-stick coating, Helppo puhdistaa, Glass lid with steam vent prevents pressure buildup (1)
      Vango Cuisine Non-Stick Casserole 3,5l, harmaa 2022 Padat
      • 05023519230411
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 20.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 20.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 20.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 20.89
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 22.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.89
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 25.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 25.85
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 25.39
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.39
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 26.39
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 25.85
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 24.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 24.85
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 27.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 27.89
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 33.08
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 34.89
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 34.89
    • info@vertaa.fi