x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bissell Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bissell Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bissell Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bissell Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150637665.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248778570.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248777891.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/186277800.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/248778574.jpg?ts=1
Bissell Bissell Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988 Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988 Tekstiilipesuri SpotClean ProHeat 36988 Poistaa tahrat ja roiskeet nopeasti ja helposti. SpotClean ProHeat Kätevän BISSELL SpotCleanin avulla olet valmistautunut odottamattomiin sotkuihin. Se poistaa tahrat pysyvästi mistä tahansa vedellä, erityisellä BISSELL-koostumuksella ja integroiduilla käsikäyttöisillä ja tehokkaasti imevillä puhdistustyökaluilla. (18)
  • 04010995369880
  • 00011120162240
  • 36988
5
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Läpinäkyvä, Moniväri, Musta, Punainen
    • Materiaalit: Metalli, Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Höyrypuhdistimen tyyppi: Tekstiilipesuri
  • Paino ja mitat
    • Leveys (cm): 17 cm
    • Paino (g): 647 g
  • 155.00 185.79 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Mattopesuri, kädessäpidettävä, pussiton, musta155.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Coolshop.fi Coolshop.fi
      3.025016108961687 (25)
      155.00, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      163.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Bissell SpotClean ProHeat -tekstiilipesurilla puhdistat kaikenlaiset tahrat. Myyntipakkaukseen sisältyy käteviä oheisvarusteita ja pesuai...183.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Poistaa tahrat ja roiskeet nopeasti ja helposti. SpotClean ProHeat Kätevän BISSELL SpotCleanin avulla olet valmistautunut odottamattomiin...185.79, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Tristar SZ-1990 2-IN-1 VARSI-IMURI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249583759.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249584134.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249584116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249584120.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249584136.jpg?ts=1
      Tristar Tristar SZ-1990 2-IN-1 VARSI-IMURI SZ-1990 2-IN-1 VARSI-IMURI SZ-1990 2-IN-1 VARSI-IMURI Tristar SZ-1990 2-in-1 varsi-imuri tekee imuroinnista helppoa. Tehokkaan varsi-imurin lisäimuteho takaa, että lattiat ovat puhtaat hetkessä. Imurin moottoroitu suulake on varustettu LED-valoilla ja se sopii kaikille lattiatyypeille. Saat muutettua varsi-imurista rikkaimurin, jolla imuroit vaivattomasti haastavimmistakin paikoista. Lataat varsi-imurin akun täyteen sen latausasemassa, etkä tarvitse lainkaan johtoja imuroidessasi. Kotiin, autoon tai vaikka mukaan asuntoautoon tai veneeseen varsi-imuri on paras siivousapurisi kaikkiin tilanteisiin! Tehokas moottori kahdella asetuksella Varsi-imuri on varustettu tehokkaalla 22.2 V DC-moottorilla. Sen metallinen suodatin takaa paremman ilmanvirtauksen, jonka voimakkuus on jopa 10 kPa. Edistyksellinen sykloniteknologia erottelee ilman ja pölyn taaten pitkäikäisen ja perusteellisen siivoustuloksen. Varsi-imurin kahvasta on valittavissa kaksi nopeusasetusta, joista voimakkaammalla imuroit helposti isom (3)
      Tristar SZ-1990 2-IN-1 VARSI-IMURI
      • 08713016101747
      • SZ-1990
      1
    • Nilfisk Quick NIL128390018
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208598074.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153731836.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167629869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167629871.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167629873.jpg?ts=1
      Nilfisk Nilfisk Quick NIL128390018 Quick NIL128390018 Quick NIL128390018 Nilfisk Quick -rikkaimurilla puhdistat hankalatkin paikat helposti. 15 minuutin käyttöajan ja 0,6 litran säiliön ansiosta et joudu kaivamaan suurta pölynimuria esiin pienten sotkujen vuoksi. (3)
      Nilfisk Quick NIL128390018
      • 05715492204687
      • NIL128390018
      2
    • Nedis Varsi-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255971374.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255971417.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255971411.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255971405.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255971415.jpg?ts=1
      Nedis Nedis Varsi-imuri Varsi-imuri Varsi-imuri Varrellinen Nedis-pölynimuri tekee kotisi siivoamisesta entistä helpompaa. Ladattava litiumakku toimii Eco-tilassa jopa 55 minuuttia, joten imuteho riittää kevyen lian, kuten pölyn tai hiekan, poistamiseen. Voit myös valita tehotilan, joka tarjoaa 14 minuuttia johdotonta käyttöä ja parasta mahdollista imutehoa. Hiljainen moottori tuottaa vain 78 dB:n melutason. Akun lataaminen kestää 4,5 tuntia. Siivous sujuu vaivattomasti, sillä varrellinen imuri toimii täysin johdottomasti. Laite painaa vain (2)
      Nedis Varsi-imuri
      • 05412810317660
      • 49120617
      • VCCS600BU
      3
    • Samsung VS7500 Jet 75 Pet johdoton varsi-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212499670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228605188.jpg?ts=1
      Samsung Samsung VS7500 Jet 75 Pet johdoton varsi-imuri VS7500 Jet 75 Pet johdoton varsi-imuri VS7500 Jet 75 Pet johdoton varsi-imuri Puhdista tehokkaasti erilaisia lattiapintoja kevyellä mutta tehokkaalla akkupölynimurilla. Digitaalinen invertterimoottori tuottaa jopa 200 W:n imutehon*. Ilmakanavan aerodynaaminen muotoilu optimoi ilmavirtauksen, kun taas monipyörteinen ilmansuodatus pyydystää pienet pölyhiukkaset. (4)
      Samsung VS7500 Jet 75 Pet johdoton varsi-imuri
      • 08806092267015
      • VS20T7532T4/EE
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 154.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 154.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 183.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 165.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 165.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 140.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 149.99
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 156.03
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 162.25
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 162.25
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 162.25
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 145.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 145.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 145.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 155.00
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 155.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 155.00
    • info@vertaa.fi