x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101213357.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101213355.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140586691.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137701346.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84560244.jpg?ts=1
Black & Decker Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ Pölynimuri kädessäpidettävä pussiton punainen/harmaa (12)
  • 05035048617632
  • 3813783
  • PD1200AV
  • PD1200AV-XJ
  • pd1200av-xj
  • PD1200AVXJ
  • 4003853
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pölynimurin tyyppi: Rikkaimuri
    • Latauksen osoittimet: Ei
    • Määrä litroissa: 0 L
    • Sukupuoli: Unisex
    • Tilavuus: 0.56 L
  • Tekniset tiedot
    • Imuteho: 12.5 W
    • Kuivan lian säilytyskapasiteetti: 0.56 L
    • Pölysäiliö tyyppi: Pussiton
    • Seinä- tai kattokiinnitys: Ei
  • Melu
    • Äänentaso: 80 dB
  • Paino ja mitat
    • Paino: 1.7 kg
    • Korkeus: 16.3 cm
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Musta, Oranssi, Punainen
    • Materiaalit: Muovi
  • Tarvikkeet
    • Eläinharja: Ei
  • Ominaisuudet
    • Wet & Dry: Ei
  • Akku
    • Akun jännite: 12 V
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
  • 51.20 83.48 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Pölynimuri kädessäpidettävä pussiton punainen/harmaa51.20, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      83.48, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • ROIDMI S1 Special
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221975199.jpg?ts=1
      ROIDMI ROIDMI S1 Special S1 Special S1 Special Erityisen kevyt Roidmi S1 Special varsi-imuri tekee siivouksesta helppoa ja vaivatonta. Tehokkaan moottorin ansiosta siivoat sotkut pois nopeasti. Sen pitkäkestoinen akku antaa jopa 50 minuuttia tehokasta siivousaikaa. Kevyt ja vaivaton Roidmi varsi-imuri on erityisen kevyt, minkä ansiosta sen käyttö yhdellä kädellä sujuu helposti ja vaivattomasti. Rikkaimurina käytettäessä laite painaa vain 1,5 kg, joten saat imuroitua kerralla pitkään rasittamatta turhaan käsivarren lihaksia. Magneettikiinn... (10)
      ROIDMI S1 Special
      • 05707582987716
      1
    • 24hShop Autopölynimuri märkä & kuivaimu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223661967.jpg?ts=1
      24hShop 24hShop Autopölynimuri märkä & kuivaimu Autopölynimuri märkä & kuivaimu Autopölynimuri märkä & kuivaimu Autopölynimuri märkä & kuivaimu (10)
      24hShop Autopölynimuri märkä & kuivaimu
      • 07313380268940
      • 59995
      2
    • Bosch Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206256913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202930070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202930068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202930069.jpg?ts=1
      Bosch Bosch Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4 Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4 Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4 Johdottomalla Bosch Unlimited 8 -varsi-imurilla siivoat koko kotisi lattiasta kattoon. Laitteen ominaisuuksiin lukeutuu muun muassa 65 minuutin akkukesto, paranneltu Bosch-akku, tehokas TurboSpin-moottori sekä AllFloor HighPower -suulake. (1)
      Bosch Unlimited 8 varsi-imuri BSS821VNE4
      • 04242005269150
      • BSS821VNE4
      1
    • Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155699667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204001184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205313784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216503981.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216503980.jpg?ts=1
      Bosch Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri Langattomalla Bosch Athlet ProPower -pölynimurilla puhdistat vaivatta kaikki pinnat. Itsestään pystyssä pysyvässä laitteessa on SmartSensor Control -ohjaus, ja sen mukana tulee useita oheislaitteita, kuten AllFloor HighPower Brush -suulake. (2)
      Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton Imuri
      • 04242005231737
      • BBH87POW1
      • 7108393
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 70.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 59.20
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 49.20
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 70.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 51.20
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 51.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 51.20
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 51.20
    • info@vertaa.fi