x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101213357.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101213355.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/140586691.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/137701346.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/84560244.jpg?ts=1
Black & Decker Black & Decker Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ Dustbuster Flexi Auto PD1200AV-XJ Pölynimuri, kädessäpidettävä, pussiton, punainen/harmaa (5)
  • 05035048617632
  • 3813783
  • PD1200AV
  • PD1200AV-XJ
  • pd1200av-xj
  • PD1200AVXJ
  • 4003853
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pölynimurin tyyppi: Rikkaimuri
    • Latauksen osoittimet: Ei
    • Määrä litroissa: 0 L
    • Sukupuoli: Unisex
    • Tilavuus: 0.56 L
  • Tekniset tiedot
    • Imuteho: 12.5 W
    • Kuivan lian säilytyskapasiteetti: 0.56 L
    • Pölysäiliö tyyppi: Pussiton
    • Seinä- tai kattokiinnitys: Ei
  • Melu
    • Äänentaso: 80 dB
  • Paino ja mitat
    • Paino: 1.7 kg
    • Korkeus: 16.3 cm
    • Paino (g): 1966 g
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa, Musta, Oranssi, Punainen
    • Materiaalit: Muovi
  • Tarvikkeet
    • Eläinharja: Ei
  • Ominaisuudet
    • Wet & Dry: Ei
  • Akku
    • Akun jännite: 12 V
  • Julkaisu
    • Julkaisuvuosi: 2016
  • 53.92 74.85 EUR 3
    3
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Pölynimuri, kädessäpidettävä, pussiton, punainen/harmaa53.92, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      69.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Kompakti Black&Decker varsi-imuri on kehitetty erityisesti autojen imurointiin. Imurissa on kiinteä letku.74.85, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Electrolux ZB6114IGM Rapido -rikkaimuri, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/201783611.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/249643880.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux ZB6114IGM Rapido -rikkaimuri, harmaa ZB6114IGM Rapido -rikkaimuri, harmaa ZB6114IGM Rapido -rikkaimuri, harmaa Electrolux ZB6114IGM Rapido on huipputehokas akkukäyttöinen käsi-imuri. Erinomainen puhdistustulos ja erittäin pitkä toiminta-aika. Rapidon pehmeät kumipintaiset pyörät keventävät imurointia ja parantavat käsivarren ergonomiaa. Pyörä ovat hellävaraiset herkilläkin pinnoilla ja myös murusten imurointi pöytäliinalta sujuu näppärästi. Litium-akku antaa pitkään ja tasaisesti kestävän tehon. Se myös latautuu nopeasti.Uudessa Rapidossa on integroitu suutin jonka voi tarvittaessa vetää ulos. Näin saat imuroitua myös ahtaat paikat kuten keittiönkaapit tai ruokailuvälinelaatikot. Mukana latausteline mikä on säädettävissä 5 eri asentoon, voidaan kiinnittää seinälle tai pitää pöydällä.Litium TurboPower -akkuLitium-akku antaa enemmän tehoa, joka kestää tasaisen voimakkaana pidemmän aikaa. Lataus täyteen kestää vain noin neljä tuntia.Easy Reach -suutinIntegroidun suuttimen voi vetää tarvittaessa ulos, jolloin Rapido käsi-imuri ulottuu pidemmälle. Myös ahtaiden paikkojen puhdistus käy sujuvasti. Eri (11)
      Electrolux ZB6114IGM Rapido -rikkaimuri, harmaa
      • 07332543747177
      • 900 277 639
      • 900277639
      2
    • Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155699667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204001184.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205313784.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216503981.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216503980.jpg?ts=1
      Bosch Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton imuri BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton imuri BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton imuri Langattomalla Bosch Athlet ProPower -pölynimurilla puhdistat vaivatta kaikki pinnat. Itsestään pystyssä pysyvässä laitteessa on SmartSensor Control -ohjaus, ja sen mukana tulee useita oheislaitteita, kuten AllFloor HighPower Brush -suulake. (4)
      Bosch BBH87POW1 Serie 8 Athlet ProPower -johdoton imuri
      • 04242005231737
      • BBH87POW1
      • 7108393
      2
    • OneConcept CleanTurbo Zyklon -käsi-imuri
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197538937.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234995513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234995515.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258878627.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234995514.jpg?ts=1
      OneConcept OneConcept CleanTurbo Zyklon -käsi-imuri CleanTurbo Zyklon -käsi-imuri CleanTurbo Zyklon -käsi-imuri Voidaan käyttää missä tahansa: yhden käden pölynimuri joustavilla käyttövaihtoehdoilla, Helppopuhdistaa: 0,6 l pölysäiliö one touchEasyClean--toiminnolla, Teamspirit: MultiCyclonic järjestelmä puhdistaa ilmaa useissa sykloneissa, Pestävä ja uudelleenkäytettävä: helppo huuhdeltava suodatinjärjestelmä (1)
      OneConcept CleanTurbo Zyklon -käsi-imuri
      • 04060656106705
      1
    • Electrolux Pure F9 Allergy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137694029.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237346078.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237346079.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237346075.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237346072.jpg?ts=1
      Electrolux Electrolux Pure F9 Allergy Pure F9 Allergy Pure F9 Allergy Johdoton Electrolux Pure F9 Allergy -varsi-imuri on suunniteltu nykypäivän kotitalouden tarpeisiin. Se tarjoaa liikkumavapautta ja tehokkaan puhdistuskyvyn. (4)
      Electrolux Pure F9 Allergy
      • 07332543595075
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 70.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 70.49
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.80
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 59.20
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 55.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 55.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 49.20
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 55.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 55.80
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 70.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.49
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 51.20
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 59.20
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 57.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 51.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 51.20
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 51.20
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 54.44
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 47.07
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 47.06
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 47.06
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 47.06
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 47.06
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 47.05
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 47.05
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 47.05
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 54.92
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 54.92
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 54.20
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 83.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 83.48
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 56.92
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 56.92
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 57.92
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 57.92
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 56.92
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 58.60
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 54.20
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 54.20
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 65.92
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 61.92
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 56.92
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 53.92
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 53.92
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 50.47
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 58.50
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 50.46
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 50.46
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 50.47
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 50.47
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 53.56
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 53.56
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 58.52
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 53.92
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 58.51
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 53.92
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 53.92
    • info@vertaa.fi